Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok együtt alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok együtt alkoholt inni a parotokkal? Esetleg hétköznap is, pl vacsi készítés közben, mellé, után ketten egy uveg bort elfogyasztani? Esetleg filmezés mellé egy-egy sör?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden napra gondolok ilyen fogyasztásra, csak kíváncsi vagyok van e ilyen! Mert nálunk van:)
ápr. 17. 18:57
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
8-as milyen narkóra gondolsz pontosan?
ápr. 17. 23:24
 22/44 anonim ***** válasza:
74%
Fű, lsd, kokain. Ritkán egyébként, évente 5-10 alkalom
ápr. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Én simán benne lennék, de párom nem nagyon és ráadásul most gyógyszert szed este 8 órakor.
ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
62%

#10 vagyok

Amúgy nálunk tényleg intenzívebb az iszogatás, amikor stresszesek vagyunk, de azért tök sokszor meg pont azért iszunk meg 1-2 pohár valamit, mert jól érezzük magunkat amúgy is, és ráerősítünk egy kicsit. Ilyen nyár esti iszogatás a teraszon, miután már a gyerekek alszanak meg ilyenek, hát azért az elég menő.

Alkoholistának ennek ellenére nem mondanám magam, sem a terhességeim alatt, sem a szoptatás alatt vagy úgy általában bármikor, amikor "úgy alakult" soha nem okozott gondot távol maradnom a piától. Néha tartunk ilyen száraz november jellegű "kihívásokat", de azt sem érezzük kihívásnak, max akkor, amikor éppen úgy jönne ki valami baráti összejövetel, de még úgy is simán tudjuk tartani. Szóval nálunk a testünk nem függ tőle, nem igényli, inkább a lelkünknek esik jól néha egy kis leeresztés :) Én elfogadom, hogy másnak ez már sok lenne, de szerencsére nálunk jól működik. A gyerekeknek is inkább azt szeretném megtanítani, hogy mértéket tartsanak a későbbi ivászataikban, nem azt, hogy vagy mindent-vagy semmit az elv (vagy totál absztinens valaki, vagy idült alkoholista? Az itt válaszolók körében is ez jön le valahogy).

ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Ritkán, de van hogy megiszunk 1-1 pohár pálinkát, tequilát kettesben, vagy épp 1-1 jellemzően citromos sört.


Ha meg baráti összejövetel van, ott is szoktunk iszogatni, de akkor is mértékkel. Alapvetően szerintem nem miattunk nem megy csődbe a szeszfőzde. :D

ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy szoktunk, de ez ízlés dolga. Van, aki egyáltalán nem iszik alkoholt, mert vagy nem kívánja vagy gyógyszert szed. Mi pl. szeretjük a sört, így akár ha ketten beülünk valahova, akár barátokkal, természetesen sörözünk kicsit. Télen némely estéken bort, forralt bort. Rövidet nem igazán, csak ha olyan progi van, pl. haverokkal beülés vagy sütögetés.

Ezt teljesen normális mennyiségnek gondoljuk.

ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
20%
Akik itt lepontoznak, azok is isznak :-D
ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Én lepontoztam, és nem iszok. Mi értelme lenne lepontozni, ha piás lennék?
ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Miért pontozzatok le? Válaszolt a kérdésre amit feltettem
ápr. 18. 14:16
 30/44 anonim ***** válasza:
58%

#28 Mi értelme lepontozni, ha nem?

Eszerint a pontozás szerint: aki néha borozik/sörözik, az alkesz.

ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!