Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tapintatlan a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapintatlan a barátom?

Figyelt kérdés

Egy kis 30nm-es garzonban lakunk egyre több a vitánk sajnos emiatt,és úgy érzem mindig az van amit ő akar.Addig és azt nézzük a Tv-ben amire ő kiváncsI,ha valami érdekeset néz én pisszenni se merjek,ha délutánn szundít akkor meg pláne.Ha valami "csörömpöléssel" (pl mosogatni merek) felzavarom rögtön "botrány" van.


Tegnap nagyon kiakadtam ma mert ZH-t írtam egy nehéz tárgyból és felhvítam egy ismerősömet skype-on,hogy segítsen kicsit,erre teljesen kiakadt,hogy nemigaz,hogy nekem ezt most kell megbeszélni,nem hallja tőlem a Híradót!!!Most komolyan fontosabb a hiradó(amt még n-szer elismételnek úgyis),mit az én problémám?


Sajnos polyan kicsi a lakás,nem tudok hová félrevonulni,max a Wc-be tudnék beülni,ha mondjuk mást akarnék csinálni mit ő(pl telefonálni amiko alszik).

Ugyanez van a szexel is,csak akkor,ha neki olyanja van,hogy én mikor kivánom meg az le van...

Folyton azzal érvel,hogy ő már melózik én még tanulok,szóval igazán illene nekem alkalmazkodni hozzá,mert én bármikor modhatom,hogy nincs kedvem bemenni az előadásra és alszom délig,(ami igy nem teljesen igaz mert a laborokra kötelező bemenni)de ő ezt nem teheti meg...


Ja én 23 vagyok ő 28.Három éve vagyunk együtt régebben nem volt ilyen önző(igaz tavalyig nagyobb 1.5 szobás lakásban laktunk és volt hová félrevonulni...)



2012. nov. 9. 23:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát,nem éppen...Majdnem napi szinten be kell járni a szaklabor miatt...
2012. nov. 10. 21:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Diákhitel+albi?
2012. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!