Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menyasszonyom benne lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom benne lenne, hogy külföldre költözzünk, de csak úgy ha én előre megyek? Mi ebben a ráció? Pénzünk meg lenne rá. Ez nem csak kifogás?

Figyelt kérdés
Benne lenne,hogy új életet kezdjünk külföldön.De csak akkor ha én előre megyek.Ha együtt mennénk,én is csak úgy tudom elképzelni,hogy már biztos munkára megyünk oda,és amikor mind kettőnknek van munkája.Ő így nem akar,mert,hogy így az első pár hónap rossz lenne,és akkor ne együtt szívjunk,ő így gondolja.Mármint attól fél,hogy rámegy a kapcsolatunk,én pedig úgy gondolom,hogy egyszerűen csak máshol folytatnánk az életünket.Nyilván nem habokra mennék,és azzal is tisztába vagyok,hogy nincs kolbászból kerítés.Csak fix munkára mennénk ki,kellő mennyiségű pénzel.Nem mellesleg mind ketten beszélünk idegen nyelven,szóval ez sem lenne probléma és mind kettőnknek van kellő szakmai tapasztalata.Miért tart ennyire attól,hogy együtt menjünk ki?3 éve együtt vagyunk,abból 2 éve együtt élünk,nincs gond az együtéléssel,persze kisebb viták vannak,de apró,hülyeségeken.
2015. jún. 4. 19:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok,azt még elfelejtettem,hogy nem is neked nehéz,viszonylag jobb esélyekkel indulsz,de a párod ne hidd,hogy külföldiként majd talál szellemi munkát olyan hamar.Emiatt is félhet.
2015. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ma 20:47


Tudom,hogy nem egyszerű,a testvérem kint él már 6 éve.Neki kimondottan könnyű volt.Egy ismerős szólt neki,hogy vennénel fel embert,felszólgálót kerestek.Kiment interjúra,2 hét múlva jött a szerződés.Egyből megkapta a vizumot 1 évre,majd az 5 évest.Most már bégleg kint marad,igaz azóta szakmát váltott.Neki viszonylag könnyen sikerült.

2015. jún. 4. 20:56
 13/24 A kérdező kommentje:
*végleg
2015. jún. 4. 20:56
 14/24 anonim ***** válasza:

oszintén nekem is konnyu volt kijutni Svájcba..tudom, hogy nagyon sokaknak csak álom marad és az engedélyeket sem kapják meg.

engem az egyik ismerosom kért fel, hogy legyek elado a boltjában.. jo, hát nem egy nagy dolog, de 5 évre megvan az engedélyem és mellette tudok a szakmámban is dolgozni.

2015. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem?Ezt miből szűrted le?"

Mondjuk abból, hogy ha erről beszélsz, és folyton tereli a témát, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy nem akar kimenni. Aki ki akar menni az tervez, sokat beszél róla, és valamilyen szinten izgalomba jön. De amiért lepontoztál, már meg is bántam hogy válaszoltam.

2015. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jaaa, tehát ha valakinek nincsenek ismerősei, az baszhatja?
2015. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem akar kimenni.Hasonlókat mondtam én is amikor nem akartam a dolgot.
2015. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Istenem, vajon miért? Mert sokkal kényelmesebb a már elrendezett helyzetbe belépni, mint magadnak rendezni azt.


Én legalábbis biztos ezért nem mennék. Rendezd el a munkádat, a lakhatást, meg minden, aztán majd megy utánad. Nem jelenti azt, hogy nem szeret, csak kényelmes.

2015. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

Én is csak így mennék ki. Akármilyen fix munkát ígérnek, nem mernék úgy beleugrani, hogy kapkodunk, mint éhes tyúk a takonyért, mindketten mindent eldobunk és rohanunk ki.

Én is inkább azt választanám, hogy az egyikünk kimegy előre két-három hónapra, a másikunk addig még nem mond fel az itteni munkahelyén. Aztán majd eldől, milyen az a munka kint. Mert ha valamiért belebukik az ember, valamiért mégsem sikerül, vagy nem megy, vagy nem bírja, vagy bármi rosszul sül el, még mindig nem az van, hogy ketten bukunk.

Lehet, túl óvatoskodnám, de túl sok biztosnak indult, kudarcba fulladt külföldi munkáról tudok, úgyhogy inkább óvatoskodnék.


Persze ez én vagyok, hogy a menyasszonyod is túlaggódja-e, vagy nem is akar kimenni, azt csak ő tudhatja.

Mondjuk ha az a szándéka, hogy te menj ki, ő meg majd nem megy utánad, akkor sehogy nem logikus az ilyen színjáték, szimplán meg is mondhatná, akkor már úgyis mindegy lenne.

2015. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%
2-3 év a rózsaszin ködfelhő nála most kezd oszlani
2015. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!