Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menyasszonyom benne lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom benne lenne, hogy külföldre költözzünk, de csak úgy ha én előre megyek? Mi ebben a ráció? Pénzünk meg lenne rá. Ez nem csak kifogás?

Figyelt kérdés
Benne lenne,hogy új életet kezdjünk külföldön.De csak akkor ha én előre megyek.Ha együtt mennénk,én is csak úgy tudom elképzelni,hogy már biztos munkára megyünk oda,és amikor mind kettőnknek van munkája.Ő így nem akar,mert,hogy így az első pár hónap rossz lenne,és akkor ne együtt szívjunk,ő így gondolja.Mármint attól fél,hogy rámegy a kapcsolatunk,én pedig úgy gondolom,hogy egyszerűen csak máshol folytatnánk az életünket.Nyilván nem habokra mennék,és azzal is tisztába vagyok,hogy nincs kolbászból kerítés.Csak fix munkára mennénk ki,kellő mennyiségű pénzel.Nem mellesleg mind ketten beszélünk idegen nyelven,szóval ez sem lenne probléma és mind kettőnknek van kellő szakmai tapasztalata.Miért tart ennyire attól,hogy együtt menjünk ki?3 éve együtt vagyunk,abból 2 éve együtt élünk,nincs gond az együtéléssel,persze kisebb viták vannak,de apró,hülyeségeken.
2015. jún. 4. 19:29
1 2 3
 21/24 schocko ***** válasza:
64%
Mi is nagyon hasonló helyzetben voltunk, de fel sem merült, hogy ne együtt menjünk ki, pedig a nyelvet ő egyáltalán nem tudta, és én is csak alapszinten, s egyáltalán nem volt semmi munkahely biztosítva, csak bíztunk magunkban és egymásban...szerintem nem szeret eléggé akkor...
2015. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

Milyen hozzáállás ez, hogy ne együtt szívjunk? A párkapcsolat, pláne jegyesség épp arról szól, hogy ne csak akkor legyünk együtt, amikor minden tökéletes, hanem együtt is szívjunk. Itt szerintem nem a külföld a fő probléma, hanem a kapcsolatotokkal nincs rendben valami.

Nővéremék friss házasokként mentek ki Angliába egy-egy bőrönddel, együtt. Kb. 2000 font kezdőtőkén kívül semmijük se volt, se munka, se ismerős, se szállás. Kerestek szobát, aztán munkaközvetítőknél beregisztráltak, pár hét után már mindketten dolgoztak, igaz, nem a legjobb munka volt, de így legalább tudtak még gyűjteni és közben másik állást keresni. Ez volt kb. másfél éve, ma már külön házat bérelnek, mindketten tök jó helyen dolgoznak és jól keresnek.

2015. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
És az milyen hozzáállás, hogy szívjon a másik is, ha már nekem kell?
2015. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Inkább bevállal a párod 2-3 hónapot nélküled,(mert nem akar szívni, bár nem tudom miért lenne szívás) minthogy veled együtt menjen ki? Érdekes...szerintem se szeret.
2015. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!