Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan változtathatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék a szemléletemen és válhatnék nyitottabbá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok és eddig még nem volt semmilyen kapcsolatom, mert egyszerűen nem tudok alkalmazkodni senkihez sem, olyan nő pedig nem létezik, aki 100%-ban megfelelne nekem. Nem vagyok egy Adonis, mégis a legkisebb "furcsaságok" is annyira zavarnak a másikban, hogy képtelen vagyok kapcsolatba lépni bárkivel is. Kicsit mintha a kapcsolattól magától is tartanék.

Ha valakivel többé-kevésbé jól érzem magam, akkor is csak addig érdekel, amíg be nem adja a derekát és komolyabb célokat is elérhetnénk. Utána már érdektelenné válik számomra.


Pszichológusra lenne szükségem?


2015. jún. 5. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen. Nem normális, ahogy gondolkodsz a nőkről. Jobb is, ha megkíméled őket magadtól.
2015. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy hogyan gondolok a nőkre?

Alapvetően udvarias, romantikus típus vagyok, csak ez a kapcsolat dolog...

2015. jún. 5. 23:15
 3/16 anonim ***** válasza:
elköteleződési fóbia?
2015. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 viktorvarga ***** válasza:

Én megértelek mert annyira kevés a tényleg normális nő h szó szerint 100 bol 1.

Ha kapcsolatot akar az ember bekell nyelni h megdugták 12 en amit bevall,h szőrös az alkarja,h nem jó a lehellete néha,h idióta....mert valami mindig van.

2015. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

itt nem az a baj,hogy nincs normális nő.

mert,ha lenne is, a kérdezőnk nem tud alkalmazkodni. márpedig az egy kapcsolatban elengedhetetlen.100%ban pedig úgyse fog senki megfelelni,mindenkinek val ilyen olyan dolga,ami zavaróbb lehet.

a másik pedig,hogy tart a kapcsolattól.

2015. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom, ha már előttem 12 pasival volt, vagy szőrös az alkarja, hanem elsősorban a szokásaira gondoltam.
2015. jún. 6. 10:41
 7/16 viktorvarga ***** válasza:

Szőrös alkar vagy idióta szokások..tökmindegy.időkell h megszokd,vagy változzon a szitu

20 alatti nőket keress én aztmondom.azok rugalmasabbak,és még jobban is néznek ki

2015. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem - jobb esetben - pusztán arról is lehet szó, hogy még soha nem fertőzött meg az az igazi nagybetűs Szerelem. Ha egyszer valakibe majd teljesen belezúgsz, akkor nem fognak feltűnni a fura kis szokásai, vagy ha fel is tűnnek imádni fogod azokat is (legalábbis egy jó darabig).

Le is írtad, hogy "többé-kevésbé jól érzed magad" a partnereiddel. Na, ez szerintem csak olyan langyos víz, nem egy tottybabám-effektus (Dr. Varga Péter: Spielhózni c. könyve után)

Vagy mi a te meglátásod? Voltál már szerelmes?


26N

2015. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való a kapcsolat. Lehet, hogy te is azok közé tartozol, akiknek jobb egyedül, így nem keserítik meg egy másik ember életét.
2015. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8

Nem tudom. Mi a "szerelem"? :)


#9

Mint írtam, alapvetően udvarias, kedves, romantikus vagyok, szívesen megyek mindenféle programra (na jó, azért van egy-két kivétel :)), szóval nem hiszem, hogy annyira rossz lenne mellettem az élet.

Lehet, hogy tényleg csak az a baj, hogy nem találtam még meg a "Nagy Ő"-t.

2015. jún. 10. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!