Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehetne a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne a férjemmel csinálni kettesben itthon?

Figyelt kérdés

Ha magamban vagyok itthon, akkor ezek közül csinálok valamit: tanulok, olvasok, Youtube, rajzolok, festek, barkácsolok, számítógépes játékokkal játszok


Férjem ha egyedül van itthon: alszik vagy főz.


Ha ketten vagyunk itthon akkor a következő szokott történni:

reggel felkelünk 9-kor

-sütök tojást és vajas kenyeret csinálok, ekkor a párom közli hogy neki ez nem jó, így el kezd főzni ki tésztát és 1 óra alatt elkészíti a reggelit, amit 20 percig eszi

-közli hogy fáradt, mert túl sokat evett és visszafekszik aludni

-délután 3-ig tanulok, ekkor o felkel

-4-ig beszélgetünk, majd elkezdi készíteni a kaját, amivel 2 óra alatt végez

-kajálunk, majd mosogatás és ekkor van 7 óra

-tévénk nincs, ha neten keresek műsort vagy filmet, azt 20 perc után megunja, elkezd motoszkálni, nézni az időt, hogy menny van még hátra. A kreatív dolgokat nem szereti, számítógéphez nem ért, így a legegyszerűbb játékban sem jut el az első szintig, mert túl bonyolult neki a nyilakkal való irányítás.

-Ezután csak eltelik az idő addig, hogy lefekszünk


Ha jó idő van, akkor sétálni szoktunk vagy múzeumba menni. De itt is én nyaggatom, mert leginkább csak enne és aludna.



2015. júl. 26. 17:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a válás lenne rögtön az első megoldás. Bizonyára van oka annak hogy összeházasodtak... Nem bántalmazás vagy megcsalás a kérdés lényege egyszerűen a kedves férj egy kicsit lusta és nem igazán foglalkoztatja néhány dolog kivételével semmi sem.


Egy kérdés: a házasságotok előtt is, mikor megismerkedtetek is ilyen életvitelt élt? Tudtad, hogy ő ilyen?

Próbáljatok meg minnél több közös pontot és érdeklődési kört találni egymást közt. Attól, hogy házasok vagytok még tartogathattok meglepetéseket egymásnak. Esetleg kezdjetek bele valami közös hobbiba. Ez lehet sport, tánc, valami klubb, bármi olyan tevékenység amit mindketten szerettek. Ösztönözd hogy ő is vegye a fáradtságot és kezdeményezzen valami programot.


Ami az otthon létet illeti, mindazt amit külön külön tesztek, próbáljátok ki együtt. Segíts neki ha főzni kezd, csináljátok együtt. Hallgassátok a kedvenc zenéiteket. Stb. Játszatok. De ne számítógéppel, ha ő nem ért hozzá, nem is érdekli, nem fogja élvezni sem. Ott vannak a különböző társasjátékok, páros játékok meg lehet fűszerezni egy kis vetkőzéssel, vetkőzős póker stb. vagy tölts le van egy csomó pároknak szóló kérdezz felek akármi amivel mégjobban megismerhetitek egymást.


Így nézve csak éltek egymás mellett. Mintha lenne egy gyereked annyi különbséggel, hogy megfőz magának. Adni kell egy esélyt a változásra de ha sehogy sem változik a helyzet akkor el kell gondolkodni hogy ez így mehet e tovább, mert így leélni egy életet nem igazán lehet. Mindenesetre szerintem próbálj meg beszélni vele erről. Az még segíthet ha rákérdezel neki miért elég ennyi az életből. Mért választja a szürke hétköznapokat, holott minden napból lehetne egy nagy kaland - a feleségével, akit szeret.

Sok sikert!

2015. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
A férjed egy koalamaci izgalmasságával él. :) Csak én furcsállom, hogy a felsorolt programjaid között nincs ott a szex? Meg 2 óráig csinál 1 kaját :D Istenem ott vagytok egymásnak kezdjetek egymással valamit. Meg mi az, hogy nő létedre te játszol ő meg nem? Én sokat játszom így ilyen nőt képzelek el magam mellé de nincsen sok belőletek :D
2015. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek az olvasás, meg a vásárlás volt a minden napi elfoglaltsága, de azt kényszeresen csinálta. Sokszor megfordult a fejemben, hogy vajon mi helyett, mi elől menekül a könyvébe, vagy a piacra. Sehová nem tudtam kimozdítani, otthon nem tudtunk semmit együtt csinálni.

Nyugodtan lepontozhattok, de nem "rögtön" váltam el. Több, mint 10 évig próbálkoztam, erőlködtem, hasztalan. Nem akartam 30 év együttélést a kukába dobni, végül megtettem. Most egyedül élek, de kevésbé érzem magányosnak magam, mint a házasságomban.

És a legszebb: mióta külön vagyunk, tartjuk a kapcsolatot, jó viszonyban maradtunk. A férjem rendszeresen csinál programokat, veszi a jegyeket, hív mindenhova, és duzzog, ha nem megyek azonnal.

2015. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok van 6-os válaszával?
2016. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Titusztitusz ***** válasza:
Esetleg egy kemény szexmenetet...Avagy többet is...Egy ilyen variáció nem jutott még eszedbe, kérdező?
2016. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
mi lett veletek azota ? :)
2016. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!