Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehetne a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne a férjemmel csinálni kettesben itthon?

Figyelt kérdés

Ha magamban vagyok itthon, akkor ezek közül csinálok valamit: tanulok, olvasok, Youtube, rajzolok, festek, barkácsolok, számítógépes játékokkal játszok


Férjem ha egyedül van itthon: alszik vagy főz.


Ha ketten vagyunk itthon akkor a következő szokott történni:

reggel felkelünk 9-kor

-sütök tojást és vajas kenyeret csinálok, ekkor a párom közli hogy neki ez nem jó, így el kezd főzni ki tésztát és 1 óra alatt elkészíti a reggelit, amit 20 percig eszi

-közli hogy fáradt, mert túl sokat evett és visszafekszik aludni

-délután 3-ig tanulok, ekkor o felkel

-4-ig beszélgetünk, majd elkezdi készíteni a kaját, amivel 2 óra alatt végez

-kajálunk, majd mosogatás és ekkor van 7 óra

-tévénk nincs, ha neten keresek műsort vagy filmet, azt 20 perc után megunja, elkezd motoszkálni, nézni az időt, hogy menny van még hátra. A kreatív dolgokat nem szereti, számítógéphez nem ért, így a legegyszerűbb játékban sem jut el az első szintig, mert túl bonyolult neki a nyilakkal való irányítás.

-Ezután csak eltelik az idő addig, hogy lefekszünk


Ha jó idő van, akkor sétálni szoktunk vagy múzeumba menni. De itt is én nyaggatom, mert leginkább csak enne és aludna.



2015. júl. 26. 17:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%
Filmezni, dugni, beszélgetni, youtubozni....akármit. Leírásod alapján semmit, de semmit nem tudtok egymással kezdeni, nem is értem hogy a jó francba jutottatok el a házasságig....komolyan
2015. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem sértelek brutális kérdésemmel, te MIT ESZEL kérdező???
2015. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
25%
Aki nem élt még hosszan együtt valakivel az el sem tudja képzelni hogy mivé válik,laposodik egy kapcsolat...
2015. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
62%

13as vagyok


Írt innen nekem valaki,hogy szerinte nem laposodik el,ha teszünk érte. Van az együtt töltött időmennyiség mikor már se kedved,se energiád,esetleg lehetőséged sincs tenni érte.


Nem néhány évről beszélek, hanem 10+. Bár a kérdező gondolom jóval rövidebb idő óta házas, de a problémák elkezdődhetnek már az első években is, csak az ember kapálózik, próbálkozik.

2015. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Hogy félreértés ne essék, szexelni is szoktunk természetesen. Viszont ezt mindketten úgy szeretjük, ha már este van és összebújunk a takaró alatt. Utána jöhet bármi. Napközben nem erezünk késztetést.

Ha jó idő van, akkor kint vagyunk. Vagy sétálunk egy nagyot vagy én nézek ki programot és oda megyünk. Férjem mielőtt összejöttünk, 3 éve költözött ebbe a városba, de sehova nem ment el magában, munka után mindig hazament és zenét hallgatott, főzött és aludt.

Hétköznap délután 3-tol már mindketten szabadok vagyunk. Ekkor szintén a városban vagyunk, majd este én tanulok, o főz.

Valaki kérdezte, hogy én mit eszek? Nos én meg eszek mindent, csak nem gondolom fontosnak, hogy napi 5 órát eltöltsünk főzéssel. Volt már olyan, hogy nekem volt szabadnapom és 3 fogásos ebéddel vártam haza párom. De ekkor is elkezdett főzőcskézni, hogy "majd holnapra legyen mit ennünk"

A probléma akkor van, amikor a mai naphoz hasonlóan egész nap esik az eső és a buszmegállóig sem lehet eljutni úgy, hogy ne legyünk vizesek még esernyővel is.

2015. júl. 26. 18:56
 16/36 anonim ***** válasza:
89%

"

Írt innen nekem valaki,hogy szerinte nem laposodik el,ha teszünk érte."


Nem tudom ki írt, de ha odafigyelünk, akkor meg lehet előzni, hogy unalmas legyen egy házasság.


Nagynénéméknek már 2 gyerekük van, több mint 10 éve házasok, előtte vagy 3 évig együtt éltek és a mai napig nyalják, falják egymást. Nagyon szeretik egymást. Lehet már nincs az a buzgóság mint az elején, de megmaradt a kívánat és a szerelem. Nem lapos a kapcsolatuk egyáltalán.

2015. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
14%

Szóval ő főz rád, etet, jóllakat, megtölti a bendődet, te meg itt mószerolod! Pompás munkamegosztás. Egy főnyeremény vagy.

Még ezer szerencse, hogy már elvittek.

2015. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogyan szabadulhatnék meg tőle, hanem hogyan tölthetnénk el tartalmasabban azt az időt amit együtt töltünk itthon. Ketten élünk együtt, szülők távol, nincs gyerekünk sem.
2015. júl. 26. 19:12
 19/36 Estienne ***** válasza:
36%
Nem erre megy ki a kérdés tudom, de a leírtak alapján ezzel a csávóval nem lehet mást csinálni. Kiváncsi lennék mekkora darab már az egyfolytában evés-alvás programtól.
2015. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
A leírtak után csodálkozok hogy a férjed :D Azért ez elég durva.
2015. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!