Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért idegesít ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít ennyire a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha elmegy pl a barátnőivel a mammutba akkor annyira ideges tudok lenni hogy kb elküldeném a.... A kapcsolatunk elején mindig ott lógott a barátnőivel meg már régebb óta mert ott lakik közel és minden volt pasija meg ismerőse is oda jár.Engem nagyon zavar hogy oda jár a barátnőivel mert nem bízok benne és tudja hogy ideges lennék ha pl azt mondaná hogy látta a volt barátját és ezért inkább el se mondaná szóval azt érzem hogy egyáltalán nem bízok benne pedig mindig velem van szinte havonta 1-2x megy csak el a barátnőivel de valahogy jobban érezném magam a lenne még egy csaj nálam a képbe mert akkor megosztódna a figyelmem nem lennék így befalazva erre a kapcsolatra és nem idegesíteném magam fel mindenen.Ti mit csinálnátok?20/F
2015. szept. 8. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység megöli a kapcsolatot. A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

Kérdés: miért nem bízol meg benne???? Ha nem bízol meg benne, akkor MINEK VAGY VELE EGYÁLTALÁN???


Tiszta őrültet ez az egész, amit ide leírtál. 20 éves létedre nem tudsz viselkedni?

Foglald le magad, te is menj el a haverjaiddal valahova!

Szerintem inkább magaddal van a gondod, attól félsz, hogy otthagy téged a csaj, amit meg is értenék, ilyen viselkedésed mellett!

2015. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bizol benne tegyel egy szivesseget a baratnodnek es hagyd el. A bizalom a kapcsolatok legfontosabb eleme a nelkul nincs tartos kapcsolat. Ha meg mar arra vagysz bar volna egy masik csajod is a baratnod mellett Jo nagy hulye vagy... Ezzel az egyel sem tudsz mit kezdeni minek neked 2!?

18/L

2015. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mekkora gyökér vagy. inkább nézz meccset vagy menj el a haverjaiddal valahova
2015. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kezeltesd magad.
2015. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

valahogy jobban érezném magam a lenne még egy csaj nálam a képbe - azert vagy ra feltekeny mert a sajat goreny gerinctelensegedet vetited ki ra

azert mert te mar csalnad es mas lanyt szurogatnal a hatterben o meg lehet egy teljesen becsuletes ember, bar csak sajnalni tudom szegenyt, hogy ilyen pasi jutott neki mint te.


De jo hogy nincsenek lanyaim es nem a te korosztalyodba tartozom!

2015. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elég hülye vagy.
2015. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem inkább az idegesítene,hogy ilyen nyikhaj bevásárló központba járkál,értelmesebb nem jut az eszébe.
2015. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
ja hát a Mammut tiszta kerítőhely. Pislogsz egyet, már össze is adták őket. Kicsit gondolkozzmár....
2015. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szöveg végéig hittem, hogy 13 éves vagy.


Most komolyan, ne menjen többet a Mammutba,mert oda jár a volt pasija? Kapaszkodj meg, én egy munkahelyen dolgozom a volt pasimmal, és akkor mi van? SEMMI. A párom tisztában van ezzel, pont nem érdekli. Mert vele vagyok. Ennyi.

2015. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

"Annyira ideges tudok lenni, hogy kb elküldeném a..."


Ember, normális vagy? Hogyha szeretsz valakit, eszedbe se kéne jusson, hogy ilyeneket írjál róla!



Jobban éreznéd magad, ha egy másik lány lenne a képbe?? Te félsz attól, hogy megcsal, ehhez képest te simán megtennéd?? Szállj már magadba!


Nem csodálom, hogy a lány inkább a barátnőivel van, mint az idegbeteg barátjával. Tégy szívességet a lánynak, szakíts vele, egy kapcsolat nem működhet bizalom nélkül. És menj el pszichológushoz. Te jó ég, úgy viselkedsz, mint egy öt éves.

2015. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!