Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak? Idegesít ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Idegesít ahogy veszi a levegőt.

Figyelt kérdés
Idegesít ahogy veszi párom a levegőt. Nincs semmi baj a párkapcsolatunkkal, néha veszekszünk, de szerintem ez természetes. Szeretem nagyon, de este ahogy próbálunk aludni és hallom ahogy veszi a levegőt idegesít. Nem mindig,csak amikor úgy fekszik,hogy kicsit hangosabban veszi a levegőt. Most is hallom és egyszerűen annyira idegesít, hogy nem bírok aludni tőle. Másik szobába nem tudok aludni menni,mert nincs. :/
2016. jan. 23. 03:49
 1/7 anonim ***** válasza:
füldugó?
2016. jan. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szokhatok rá a füldugóra,mert 1 hónap és születni fog egy babánk aki mellett természetesen nem lehet használni.
2016. jan. 23. 03:55
 3/7 anonim válasza:

Használj nyugodtan füldugót amíg nem születik meg a baba. Érthető,hogy most idegesít. Ilyenkor ezekben a hetekben amúgyis nehezen alszik az ember és ráadásul minden idegesíti. Ezt az olyan ember nem értheti aki nem élte át soha. Szóval a többi kommentelővel ne foglalkozz.

Ha majd megszületik a kicsi akkor már nem fog érdekelni, örülni fogsz hogy tudsz picit aludni. Kitartást addig is és a továbbiakban is!

2016. jan. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a választ! Azt hiszem megfogadom a tanácsodat és addig használok azt.
2016. jan. 23. 05:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is használj füldugót, babábál sem fogsz már úgysem többet aludni szóval nem szoksz rá. :)
2016. jan. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
meg gondolom, most az is belejátszik, h ennyire idegesít, h "másállapotban" vagy. Van, akinek ilyenkor a fáj is fáj. Használd ki még ezt az időt füldugóval, bmivek, mert gondolom reggel nem kell ébresztőre kelni. Szülés után egy jó darabig úgysem lesz zavartalan ey éjszaka sem.
2016. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hangosabban veszem a levegőt alvásnál, de pár dolgot ki lehet próbálni, nekem bevált.

Nekem megszűnik, ha hason fekszek, késő este nem szabad enni, max. 7ig. Nekem mondjuk le kéne fogyni, állítólag azzal is megszűnhet. Ja és a másik az, hogy legtöbbször, ha folyamatosan hajtja magát az ember, kimerült, nagyon fáradt, attól is lehet. Ha kialszom magam, akkor sem szokott így lenni, szóval érdemes kipróbálni ezeket. Mondjuk a páromat nem zavarja, inkább engem, nekem ez a dolog nyáron kezdődött, amikor együtt voltam egy nővel és nagyon rossz kapcsolat volt, stresszben voltam állandóan és ez előhozta.

2016. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!