Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most miért paráztam be hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért paráztam be hirtelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok (lány), párommal idén tervezünk házat venni, később eljegyzés, lagzi. 16 éves voltam amikor összejöttünk, ő most 24.

Eddig minden happy volt, alig vártam, hogy végre meglegyen a ház és annyira boldog voltam, hogy végre elkezdhetjük tervezgetni a közös kis életünket.

De ma valami megváltozott bennem.. Olyan gondolataim vannak, hogy pl. nekem akkor most tényleg ennyi volt a fiatalságom, 2 fiúm volt egész életemben?!, vajon tényleg ő az igazi? , milyen lesz elszakadni a szüleimtől, itthon semmi gondom nem volt - és hasonló gondolatok + egy egész napos gyomorgörcs..

Nem tudom honnan jönnek ezek a gondolatok, eddig tényleg nem volt ilyenre példa, biztos voltam a dolgomba... talán kislányként nem ezt álmodtam meg, vagy nem tudom...

Egyébként ez a 4 év alatt volt egy alkalom amikor elbizonytalanodtam abban, hogy valójában szerelmes vagyok e a páromba, akkor tartottunk egy kis szünetet, és őrülten hiányzott, csak sírtam egész nap.

Szerintetek mi a jó fene van velem? :)



2016. jan. 28. 23:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mellette is lehet boldog és kiegyensúlyozott fiatalkorod.

Én szerencsére kiéltem magam, nem hiányoznak már a bulik meg az egyéjszakás kalandok. A párom idősebb mint én, most már szeretne ő is megállapodni és én is.

De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretünk bulizni, ketten is tök jól szoktunk szórakozni, vagy ha átjönnek a barátaink (szintén egy párocska). :)

2016. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En 25 vagyok 8 eve van parkapcsolatom es fel eve vagyunk hazasok.Elotte nekem sem es neki sem volt mas.Ha nem vagy monogam tipus akkor elobb utobb a mas utani kivancsisag olyan nagy lesz h tetlegessegig mesz.

Mi neked a kieles?A minel tobb pasassal valo lefekves?Miert nem a paroddal elmenos bulizos,pialos korszak?Ha ez hianyzik.Mert nem vele akarod kielni ezeket.De ugy nem szeretem ezt az eld ki magad fogalmazast..

Szeresd,orulj h ilyen fiatalon megtalaltad a tarsad erre legyel buszke,van aki 30 evesen vagy sose talalja meg azt akivel leelne az eletet.Te megtalaltad.Nem sokara sajat hazatok lesz,ez mekkora elorelepes,es megis ugy veszem ki a szavaidbol h nem ertekeled ezeket a dolgokat amik nagyon keveseknek adodtak meg.

Mindig mident nyiltan ha megbeszeltek egymassal,ha kompromusszumot tudtok kotni mindembe(haztartas,szorakozas,takaritas),akkor semmi baj nem lesz.Es ha veszekedtek is (es fogtok is,ami bizonyos ertelembe jo is)akkor is a megjavitani nem eldobni es kicserelni elvet kellene alkalmazni.

Sok sikert.

2016. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat... Elgondolkodtatnak...
2016. jan. 29. 11:02
 14/15 anonim ***** válasza:

mondjuk előbb éljetek együtt 1 évet és utána kéne házat venni, mert ha akkor derül ki hogy sz.r akkor nehezebb kilépni.


otthon nem főztél/takarítottál?

ha melózol nem adtál otthon pénzt?

dolgozol?

2016. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! :-)


Az a helyzet áll fenn, hogy most is kb 80%-ban együtt lakunk. Ez kicsit furcsán hangozhat, de mindjárt elmagyarázom. Egy városban élünk, közel egymáshoz, így mindennap együtt alszunk, minden szabadidőnket együtt töltjük ( csak akkor vagyunk külön, ha dolgozunk), csak ezt hol az én szüleimnél, hol az ő szüleinél praktizáljuk, így én kétlem, hogy nem működne a valós együttélés, de ha ne adj isten erre kerülne sor, a házat mindig el lehet adni.


Főzni szoktam sűrűn, takarítani kevésbé, anyuval elszoktuk osztani a feladatok, sokszor enyém a főzés, övé a takarítás.


Mint már feljebb írtam, igen, dolgozom, családi vállalkozásban :-)

2016. jan. 29. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!