Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha "félek" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha "félek" az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Tudom, ez elég nagy marhaságnak tűnik, de eddig minden párommal akkor szakítottunk, mikor eldöntöttük, hogy összeköltözünk... Volt, akivel még csak terveztük, volt, akivel beköltöztünk a közös albérletbe, és egy héten belül szétmentünk, pedig addig minden jól ment, és jó volt a kapcsolat.

A barátommal lassan tervezgetjük a dolgot, a családjának van is egy kis háza, ami üresen áll, kicsit ki kéne pofozni, és bármikor mehetnénk oda, de már valami babonás félelmem van ezzel kapcsolatban, annyira bennem van, hogy összeköltözés = szakítás, ezért valahogy reflexből kerülöm a témát, pedig nagyon szeretnék vele élni, és imádjuk egymást.

Szerintetek hogy kéne túltennem magam ezeken a rossz emlékeken?


2016. ápr. 20. 11:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
"Tömören így definiálom az önzést: ha valamit mindenáron meg akarok szerezni a másik igényeinek figyelembe vétele nélkül vagy éppen annak ellenére. Milyen motivációk húzódnak meg az ilyen viselkedés mögött? Hát persze, a félelem. Félelem attól, hogy nem adja magától, ha megkérem, ezért csellel vagy erőszakkal kell elvennem tőle."
2016. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szóval érdekelne, ki ellen való erőszakoskodásnak, kinek a kizsákmányolásának vagy ki becsapásának gondolod azt, ha külön lakunk a szerelmemmel.

Valójában ez csak anyagi kérdés, hiszen én egyedül is több lakásban lakom, nem csak egyben. Ezért nincsen egy fix hely, ahol mindig vagyok, több lakásban vagyok otthon.

Szerintem senki nem adná fel a több lakását egyre, ha megteheti hogy többet is fenntartson. Annál magasabb az életminőség, minél több lakásod van, minél több lehetőséged van. Tudsz külön lenni, amikor akarsz.

Ez olyan, mint hogy persze, vissza tudsz költözni a szüleidhez, de ha már éltél a saját lakásodban egyedül, akkor nem fogsz akarni.:)

2016. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akkor sok boldogságot kívánok ha neked ez igy jó. De szerintem nagyon gáz vagy. Valószínűleg magányos is. Számlák.
2016. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Milyen számlák?

Ne terelj, kérlek! Az előbb azt mondtad, önző vagyok, ha nem lakok együtt a szerelmemmel, és reméled, hogy a többség együtt akar lakni a szerelmével.

Ez érdekelne, hogy ebben mi az önzőség és miért jó neked, ha a többség együtt lakik a szerelmével.

2016. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni hogy szánlak. Ez olyan gyerekes és önző. Igy nem leket családot alapítani. Tudom h te nem is akarsz de kihalna az emberiség ha mindenki így gondolná. Hát ezért.
2016. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!