Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szülei albérleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei albérleti dijat kérnek tőlem, ez mennyire elfogadott dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap a parom anyukaja mondta a paromnak h ha oda koltozom hozza (vagy barki) akkor alberleti dijat(40.000) plusz rezsit kell fizetnem...nem tudom ez mennyire normalis.velem még ez nem fordult elo...persze azt mondjak h ez nem is igazan alberleti penz hanem evvel oket segitem...de hat konyorgom..sose találkoztam még veluk mivel kulfoldon elnek es azert nekem is van egy anyukam akit segiteni szeretnek es ossz vissz 90.000 a fizetesem...
2016. aug. 2. 09:15
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
33%
Jogos a keresuk. Az ember a csaladjaval osztozkodik a koltsegeken, nem idegenekkel, te pedig annak szamitasz, mert ugye nem ismernek. Ezert a penzert meg gondolom nem egy garzonban nyomorognatok. Ha majd megismernek es vegre megtudjak hogy vagy (fura hogy nem tudnak rolad, hiaba elnek kulfoldon) es komoly baratnoje leszel a parodnak, akkor gondolom osztozkodni fogtok 3 fele.
2016. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
ugy laknank h a parom en es az o occse.csak az occse még gimibe jar...de vegulis ez még nem aktualis mert nem akarok még egy 6-7honapig oda koltozni. 2honapos a kapcsolat...en elotte meg akarom ismerni..es igy bele gondolva lehet tenyleg jogos a keresuk..nem sajnalom.sose sajnaltam a penzt senkire.volt h paromnak 30.000es parfumot vettem csak ugy...csak abban nem voltam biztos h ez igy rendben van e...mert mikor az en exem lakott nalam en még azt se kertem h a rezsibe szalljon be.havi 20at adott a kajara es kesz.a tobbi az ove maradt...nekem ez csak ezert furi h albi penz plusz rezsi mert nekem ilyen sose fordulna meg a fejemben
2016. aug. 2. 10:44
 23/47 anonim ***** válasza:
34%
Továbbra sem értem, miért kéne idegenek tulajdonát ingyen használnod.
2016. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
33%
Ekkora szarrágást ... Az oké, ha ott vagy, akkor a rezsibe beszállsz, de az milyen már, hogy a gyerekük párjától albérleti díjat kérnek :-D ... A saját gyereküktől is kérnek esetleg?
2016. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
vegulis van ebben az amortizacioban valami...meg foleg h kint ok is szarul elnek..en nem sajnalom toluk csak en sose neztem az ilyesmit...
2016. aug. 2. 10:52
 26/47 A kérdező kommentje:
olyan formaban kerik tole h i tartja el az occset.mivel az occse még tanul
2016. aug. 2. 10:53
 27/47 anonim ***** válasza:
73%

Hat eleg furcsa szituacio, de a valaszokon is meglepodtem. Szerintem nagy szarragas az, hogy a gyerekem parjatol alberleti dijat kerjek.


Par kerdes mondjuk nem tiszta:


-Ha kulfoldon dolgoznak a szulok, akkor szerintem nem kereshetnek olyan rosszul, foleg magyar viszonylatban, meg aztan nyilvan nem veletlen mentek ki. Na es kulfoldon dolgozot tamogassa a magyar orszagon dolgozo?!


-Miert nem tudjak még, hogy a fiuknak parkapcsolata van? Gondolom skypen azert csak beszelgetnek.. Es ha nem is tudjak, hogy a fiuk baratnoje koltozik oda, akkor nyilvan a 40+rezsit ugy gondoltak, h ha lesz egy alberlo a lakasban, annyit kerjenek el tole, de ha megtudnak, hogy a gyerekuk baratnoje menne oda, mar nem biztos, hogy ennyit elkernenek.

2016. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

#18:

500.- ... a párom is glutén érzékeny, nézz körül kicsit jobban ;-)


Kérj tőlük albérleti szerződést, meg számlát ebben az esetben (#24-es vagyok, csak most olvastam vissza pár választ). Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen szarrágó emberek vannak. Mondjuk én a kapcsolatnak is véget vetnék, mert ha a gyereküket is így nevelték, akkor menekülnék.

Milyen amortizáció? Annak az a megoldása, hogy a pároddal vesztek pár vödör festéket közösen és legurítjátok a lakást és hasonlóak, de nem "albérleti díjat" szedek be a gyerekem párjától ... Katasztrófa!

2016. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Oke, azota olvastam amit irtal legutobb, hogy szarul elnek kint. De ne te tamogasd mar oket, hanem a sajat gyerekei. Nem lehet, hogy a parod talalta ezt ki, azert, mert tudja, h ugy konnyebb lenne neki az occset eltartani? Mar bocsi a feltetelezest, de nekem ez jutott eszembe, nem ismerem a parod, igy latatlanban irom ezt.
2016. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
53%
Na, pont ezért nem adnék ki soha semmit rokonoknak, mert ha esetleg pénzt merek kérni azért, amit használnak, akkor már rögtön szarrágónak van titulálva az ember. Nem, senki nem szarrágó azért, mert albérleti díjat kér az albérletnek használt lakásáért. Teljesen mindegy, ki lakik benne, a tulajdon ugyanúgy használódik, és ennek díja van. Attól hogy a kisunokám vagy a gyerekem számomra idegen párja lakik benne ez továbbra is így lesz.
2016. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!