Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szülei albérleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei albérleti dijat kérnek tőlem, ez mennyire elfogadott dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap a parom anyukaja mondta a paromnak h ha oda koltozom hozza (vagy barki) akkor alberleti dijat(40.000) plusz rezsit kell fizetnem...nem tudom ez mennyire normalis.velem még ez nem fordult elo...persze azt mondjak h ez nem is igazan alberleti penz hanem evvel oket segitem...de hat konyorgom..sose találkoztam még veluk mivel kulfoldon elnek es azert nekem is van egy anyukam akit segiteni szeretnek es ossz vissz 90.000 a fizetesem...
2016. aug. 2. 09:15
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Marmint 27-es voltam, bocsanat, kozben irt mas is:)
2016. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
baratom csak annyit mondott h o is kuld nekik ki penzt mert gyarban dolgoznak kint a szulei es nem keresnek sokat es draga kint az alberlet.azt mindta h azert nem mondja el a szuleinek h vagyok mert nemreg mentek szet a menyasszonyaval es a szuleinek eleguk lett..es mondta h szeretne még vele varni par honapot.en csak gondolom h mikor az occse jon akkor elmondja mert hat akkor mar o is latni fog es lehet h eljarna a szaja a szulei fele az occsenek..
2016. aug. 2. 10:59
 33/47 anonim ***** válasza:

mennyi idős az öccse?


23F

2016. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
17eves lesz
2016. aug. 2. 11:00
 35/47 anonim ***** válasza:

akkor szerintem megtudjátok dumálni vele...


23F

2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Én se engednék egy számomra vadidegent grátisz a lakásomba, hiába nem lakok benne. A 40 + rezsi kicsit sok, de keressetek olcsóbbat akkor. A párod helyében nem támogatnám, hogy a szülők lakásában lakjatok. Egyébként ő mit szól a helyzethez?
2016. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
annyit mondott ra h ezekkel a feltetelekkel tudok oda koltozni hozza majd.mondtam h rendben ha anyud igy akarja akkor igy lesz
2016. aug. 2. 11:04
 38/47 anonim ***** válasza:
69%

Hat szamomra ez is fura, hogy kimennek a szulok kulfoldre dolgozni, es meg igy is a gyereknek kell eltartani oket es az occset is? Es ebbe még te is szallj be.. hat, erdekes nagyon.

Felreertes ne essek, a szuloket tamogatni kell, en magam is igy teszek. De ha mar meghozzak azt az aldozatot, hogy a gyerekeiket itt hagyjak egyedul, gondolom hogy azert, mert igy tobbet keresnek. Valami nem tiszta nekem a szuloknel :D

2016. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
Budapesten lakok, itt egy albérlet nincs meg 80 alatt, és az is egy patkányfészek. Én anyukám is elköltözött itthonról, azzal a feltétellel, hogy én állom a lakás minden felmerülő költségét. Nyilván engem támogat, és albérletet nem fizetek, de mikor a három éve tartó kapcsolatom esetén felmerült, hogy oda jöhetne, akit amúgy ő is szeret, ő sem akart szeretet szolgálat lenni. Barátom addig a saját albérletében lakott, most 50 ezer forintot fizet ő is, plusz rezsi fele. Neki ez teljesen jó megoldás volt, mert ennél csak drágábban lakhatna. Az sajnálatos, ha a te pénzed kevés ehhez, de egy mások által előteremtett ingatlanon te mégis miért akarsz lakhatási költséget spórolni, mikor még csak nem is találkoztál azokkal, akiké az ingatlan?! Ezzel az erővel bármilyen embert be kéne engedniük, ha az fizeti a rezsi felét... Nem vagy a családjuk része, csak egy kívülálló, törődj bele, ha ott akarsz lakni.
2016. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
igen..ha ezt a felet nezzuk a dolognak akkor tenyeg van benne valami...foleg h a parom felajanlotta h o fizeti a kajat igy arra nekem nem kell kolteni...szoval ha azt veszem akkor kajara annyit koltenek mint amennyit oda adok a szuleinek..es igy a szulei is megnyugodnak h nem csak a rezsit fizetem
2016. aug. 2. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!