Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélés költségei - számolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés költségei - számoljatok velem! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, a kapcsolatunk az összeköltözés anyagi vonzatai miatt hullik szét. Leírom az alaphelyzetet, várom őszinte véleményeteket!

Férfi: 500.000 Ft nettó fizetés + vállalkozás változó bevétellel

Nő: 165.000 Ft nettó fizetés + magánórák

Férfi egyedül, nőnek van egy kamasz fia

Férfi vidéken él egy házban, az ingatlan területe: 150 m2 + téli kert + tároló épület + kert. Nő költözne hozzá gyerekkel.

Férfi a következő hozzájárulást kéri: a rezsi felét (50.000 F/hó) + 50.000 forint amortizációs hozzájárulást + esetenként egyéb költségek, pl rossz ajtó helyett vegyen a nő egy új ajtót. A nő a holmijai nagy részét nem viheti magával (férfinak is sok cucca van), ezért béreljen havi 30-40.000 Ft-ért egy raktárt, ahol pl a könyveit tárolja (férfi nem szereti a nagy könyvszekrényeket).

A nő ezt sokallja, mert emellé még kiegészítő bérletet kell venni a gyerekének és magának (autója nincs), a férfi szerint ez a reális költségmegosztás.

Mi a véleményetek?


2016. aug. 5. 06:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Hát elég hülye a nő...

Ezek után meg felesleges sírni itt gyiken hogy nincs normális pasi amikor még a ,,nő'' is látja a hibát már ahogy leírja mégis vele marad.

2016. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele ezek után? MENEKÜLJ!
2016. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem tudnék külön kasszában gondolkodni ha együtt élek valakivel. Számomra az lenne a logikus, hogy az, hogy kiadod a lakásodat, az egy közös bevétel, mivel az teszi lehetővé hogy a másik lakásában éltek. Abból a közös bevételből lehetne fizetni a közös rezsit. Persze ahogy te fogalmazol, ez azt jelentené hogy te fizeted a teljes (irreálisan magas) rezsit, ami meg így fogalmazva tök gáz.
2016. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak félig olvastam a válaszokat.. ami a kérdést illeti:

"Úgy tűnik, a kapcsolatunk az összeköltözés anyagi vonzatai miatt hullik szét." - jobb az úgy. Ez nem "kapcsolat" - ez lósz@r.

Amúgy meg egy különórákat adó valaki mit keres egy olyan mellett, aki nem bírja a könyvespolc látványát?

2016. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tanár vagy, legyen már annyi eszed hogy ilyenekkel nem állsz szóba.Ez egy igazi köcsög.
2016. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 fru_ ***** válasza:

500 nettó mellé még téged is le akar nyúlni - mit tudhat?????

De, hogy miként képzeli, hogy te a nappaliban, a könyveid meg a bérelt raktárban? Röhej.Gondolom a raktárt meg az ő vállalkozásától kell bérelned.

2016. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 omba ***** válasza:

Itt meg egy légy zavarog, nem tudom kikergetni. Kérdezd már meg tőle, hogy egy százasért megízelné-e?

Szerintem bevállalja, majd küldöm a címet! :D

2016. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, gondolom átértékelte a pali a kapcsolatot, pont ebben a helyzetben vagyok én is, mondjuk amit a kérdező leír, és tesz vele a pasi, az szemétség.

Nekem az elejétől fogva nem volt szimpatikus a párom fia, rengeteg kérdést kiírtam már ide erről, lényege az volt, hogy nagyon el volt kényeztetve a gyerek, mindent megkapott, tőlem is, és most, hogy nekem is jobbra fordult a helyzetem anyagilag, újragondoltam az egészet.

A páromat támogatnám, mindenben, ellenben a fiának van egy apja, aki még soha nem köszönt nekem, nem is vett neki semmit, nem is támogatta semmiben. Én most meg arra lennék jó, fizessem neki az egyetemét, a gyerek nyáron dolgozni nem akar, otthon lébecol egész nap, a füvet nem hajlandó lenyírni, nincs egy barátja sem, mert iszonyat pökhendi, lekezelő stílusa van a gyereknek, emellé meglehetősen agresszív.

És mindezt távkapcsolatban, hogy a párom rendszeresen kijelentette, férfival nem akarna együtt élni sosem. Bezzeg a kicsi fiával igen, én szponzornak lennék csak jó.

Hát köszi, itt léptem.

2016. aug. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Én akkor hagytam volna ott, amikor ezt kijelentette. Elmegy ám az anyjába..
2016. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2016. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!