Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg szégyellnem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyellnem kellene magam amiatt, mert nekem nem kell olyan férfi, akinek vannak korábbi kapcsolatából gyerekei?

Figyelt kérdés

Ti tudnátok más nő fészekalját nevelgetni?

Mert én nem.

30N


2016. okt. 1. 13:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Egyáltalán nem kell szégyellned magad emiatt, mert ez a te preferenciád, és ennyi. Vannak persze olyanok, akik szerint ez szégyenteljes, pl.

- azok, akik szerint aki nem imád minden gyereket, az nem nőies meg antiszociális

- az adott pasi, aki be akarna cserkészni magának vkit, de a gyerek miatt nincs esélye a hozzád hasonló habitusú nőknél


Tojd le a véleményüket, ennyi.

2016. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
3%
Nem gáz! Én is utálom a pasim volt kölkét alig várom h végre sajátunk legyen.
2016. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Mielőtt megkövezitek a kérdezőt, olvassátok el a 25# válaszát. Szerintem aki nincs "felnőve" a feladathoz az bele se vágjon ilyesmibe. Becsülendő inkább, hogy a kerdező belátja hogy neki nem való ez. Sokkal unszimpatikusabb számomra a 25# ös válasza, ugyanis belegondolhatna hogy akár egész héten lakhatnának apukával a gyerekek és nem csak kéthetente. Anyucinak sincs sok magánélete, csak az senkit nem érdekel.
2016. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
75%
Arról nem is beszélve amit a 32# írt. Az ilyen emberek undorítóak igazán. Mikor szülnek ők is egy gyereket és azt hiszik, hogy akkor a "régi" már le van tojva. Ilyen mentálistással kívánom, hogy hagyjon ott téged is és tapasztald meg milyen egyedül nevelni egy gyereket miközben apuka új gyereket csinál egy újabb nőnek. És visszatérve a 25# válaszára, mi az hogy nincs pénz a gyerekre? Az apukának persze mindig könnyebb (tisztelet a kivételnek) mert lelép aztán vagy küld gyerektartást vagy nem, de anyuka nem teszi meg (jobb esetben) hogy lepasszolja a gyerekeit mert őneki sincs rá pénze.
2016. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nem kell emiatt szégyellned magad. Miért kellene? Mindenkinél vannak határok. Olyasmi amit a másiknál nem tudna tolerálni. Nekem ilyen pl a dohányzás is.


Nekem sem kellett volna soha olyan pasi akinek már volt gyereke, vagy volt házas.

2016. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
38%

Nekem azok a legszebb pillanatai az életemnek, amit hárman töltünk a páromnal és a kisfiával. A szüleim is inkább örülnek a kisfiúnak, szeretik. Nem lakik velünk, de ha lenne közös gyerek (ergo berendezkednénk gyereknevelésre), ez a kisfiú is simán elférne. Párom exét nem ismerem, de mivel kollégám, ismeretlenül is kedvelem, vsz én is megfelelek az ő igényeinek, mert szeretem a gyerekét és nem akarok rosszat sem neki sem nekik.


Nem értem, mért kell megítélni az elvált, gyerekes embereket. Mért vagytok ennyire irgalmatlanok? Mert lehet, mert névtelenül könnyű arctalan ismeretlen emberek csoportját megalázni? Elég szánalmas.


Kérdező nem baj, ha nem akarja más gyerekét, akinek egy gyermek az valaki fészekalja, az helyesen ítélte magát alkalmatlannak a feladatra.

2016. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Hat most hatást fogsz dobni, Kérdezi! Mert en kifejezetten olyan férfival szeretnek összejönni, aki egyedül neveli a gyereket. Es nem csak lathatasra jön, hanem valóban vele el, pl az anyjat nem erdekli a gyerek vagy özvegy. Nekem is van egy ot eves kisfiam es úgy érzem, ugyanúgy szeretnem a parom gyereket, gyerekeit is, es igy lennenk kerek boldog család.
2016. okt. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

37-es!

Nem kis elvárásokat támasztasz a jövendőbelid felé, mert a gyerekek igen nagy százalékának azért szokott lenni anyja is. Mindenesetre elfogadom az álláspontod, és sok sikert kívánok a párkeresésben!

2016. okt. 13. 08:47
 39/40 anonim ***** válasza:

36.

Nem hinném, hogy az aki nem akar gyerekes pàrt, ítélkezne. Pàrvàlasztàsról van szó. Ami jobb esetben egy életre szól. Van akinek belefér a + gyerek, van akinek nem. Neked mi jogod ítélkezni?Semmi.

Ennyi erővel te is lehetsz szánalmas, mert te ítélkezel olyanok felett akik nem akarjàk màs gyerekét.

2016. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

37-es vagyok.

Igen, tudom, ritka, mint a fehér holló az ilyen férfi.

Köszönöm! Viszont! Kérdezi, en a te allaspontodat el tudom fogadni. Azt nem, hogy vannak olyan nok, akik képesek kisbabas családból elcsábítani az apukat es sokszor meg az anya ellen is viselkednek, beszelnek, stb... Na az az undorító.

2016. okt. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!