Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg szégyellnem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szégyellnem kellene magam amiatt, mert nekem nem kell olyan férfi, akinek vannak korábbi kapcsolatából gyerekei?

Figyelt kérdés

Ti tudnátok más nő fészekalját nevelgetni?

Mert én nem.

30N


2016. okt. 1. 13:03
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudnám és nem is akarom más gyerekét.

A sajátom kell, aki tetőtől-talpig tőlem és a páromtól származik.

Nem hiszem, hogy ez olyan megbotránkoztató lenne.


Szóval nem elítélendő, ha nem akarsz gyerekes férfit.

2016. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%

#10

Igen, ha az embernek gyereke van, akkor szűkül a kör, ahol válogathat. Ugyanez előfordulhat akkor is, ha van 10 kiló pluszod, barna a szemed vagy épp 180 centi felett vagy. Ettől nem lesz értéktelen senki, akinek gyereke van. De ne legyek már én a "szűklátókörű idióta", ha nem vagyok kíváncsi az exekre meg a számomra idegen gyerekekre, akik jó eséllyel soha az életben nem fognak szülőjükként tisztelni vagy szeretni, és pont ugyanígy én sem őket. Elkerüljük egymást, és nem lesz baj :)

2016. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
8%
#10: Érdekes hogy pont te idiótázol le másokat, mikor pont hogy te voltál olyan idióta hogy egy ilyen alaknak szültél gyereket. Hát egészségedre akkor. Meg annak a "széles látókörű" baleknak is, aki ezután összeáll veled.
2016. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen alaknak szültem?

A férfiak 90%-a ilyen.


A válaszom nem arra irányult, hogy "jaj...jaj...senkinek sem kellek"

Hanem, hogy ezek a sztereotipiák.. nevetségesek.

Mindegy miért megy szét egy család valahogy mindig a nő lesz a hülye, felelőtlen marha. Eszméletlen. :D

2016. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
25%
14: Ez nem sztereotípia, egyszerűen csak szarul választottál. Az viszont már sztereotípia hogy a férfiak 90%-a ilyen, de ez meg egyáltalán nem igaz. Csak azok nyugtatgatják ezzel magukat, akiknek nem volt annyi eszük hogy ezt elkerüljék. És senki nem mondta hogy mindig a nő a hibás, mert mind a két fél az. Te akarod magad felmenteni, és te állítod be magad mártírnak, pedig igenis a te hibád IS! hogy ez lett a vége. Így ne is csodálkozz azon hogy sokaknak nem is kellenél.
2016. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell szégyellned magad, alapvetően nem is vagy potenciális partner a gyermekes férfiak számára, hiszen neki sem az az érdeke, hogy olyan nővel kerüljön össze, aki elutasítja a gyermekét. Hidd el, találni fog olyat, aki nem, és boldogan élnek, míg meg nem halnak (vagy nem). Te meg jó eséllyel találsz olyat, akinek nincs gyereke.

Nem is értem a kérdést... kényszerít téged bárki is, hogy olyasvalakivel legyél, akivel nem akarsz?

2016. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
74%

Akkor most én leszek az úgymond ellenpélda: Szétmentünk a most fél éves lányom apjával még a terhesség elején. Miután megszületett a lányom, az apja közölte, hogy nem ismeri el a lányát sajátjának(aki mellesleg rá hasonlít, le se tagadhatná), elvett egy egyedülálló anyukát és oda is besikerült egy gyerek...

Tudván, hogy találnék olyat aki így gyerekkel is elfogadna, de esélyt sem adok senkinek, hogy kapcsolatot alakítson ki velem, meg persze nem is keresek senkit! Ja és nem bántam, meg hogy megtartottam a lányom.


A kérdésedre a válasz...ne általánosíts!

2016. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom hány évesek az itt válaszolók többsége, bár agyilag nem gondolnám őket 14-15 évesnél többnek.Olyan szinten ítélitek el az egyedülálló szülőket, hogy az már gusztustalan! Abba persze nem gondol bele az idiótája,hogy ő is kerülhet majd ilyen helyzetbe, hiába jó házasságba/ kapcsolatba vállal gyereket, mert az emberek változnak, és nem biztos hogy úgy alakul az élete,ahogy eltervezte! Nem mindenki felelőtlen,aki egyedül marad gyerekkel! Nyilván van olyan is...Azzal sincs baj,ha valaki nem tudná más gyerekét elfogadni,erre senki nem kötelez!De ez a kölyközés,meg fészkealjozás,az empátia hiánya, iszonyat gusztustalan... Remélem az ilyeneknek soha nem lesz gyereke,vagy ha mégis, egyedül marad vele, akkor majd talán rájön,hogy az élet bizony nem fekete és fehér!
2016. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
18%

18: Azt kéne megérteni neked, meg a hozzád hasonlóknak hogy nincs olyan hogy "pedig régen nem ilyen volt, csak később megváltozott :'((( ", hanem csak olyan van hogy valaki sokkal jobbnak mutatta magát egy ideig, mint ami, ti pedig szépen bekajáltátok, és még repetát is kértetek.

Így ti NEM "jó házasságba/kapcsolatba" vállaltatok gyereket, csak azt HITTÉTEK. Ezért a ti hibátok IS a dolog. Na így már világos?

Úgyhogy nem az az idióta aki erre rávilágít, hanem aki ezt nem látja/nem képes felfogni. Lehet lepontozni ezt is.

2016. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
89%

10-essel értek egyet! Itt mindenki vagy b@romira jó emberismerő, vagy jós! Ti gondolnátok hogy az a férfi/vagy nő, képes elhagyni gyerekeket hátrahagyva akivel 10-en éve boldogságban éltek? Mert megjegyzem van ilyen, nem kevés. Melyik kapcsolatra van garancia szerintetek? Bármikor bárkit lapátratesznek, ha van gyerek, ha nincs! Szerencsére rengeteg egyedülálló gyerekes talál magának párt!

A kérdésre válaszolva: Felnőtt nő vagy, te döntöd el hogy kivel akarsz élni! Senkinek nem kell magyarázkodnod.

Kétgyerekes anya vagyok, ha oda kerülnék hogy párt keressek nem zárnám ki a gyerekes férfiakat. Mivel én nem tervezek többet szülni, így nagyobb eséllyel nem nyaggatnának ezzel a témával azok akiknek már van. Viszont hivatalosan nem vállalnám fel senki gyerekét, láthatás/egyéb ceremóniák oké, de hogy velünk éljen 1-2-3 gyerek pluszban...azt nem.

2016. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!