Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinal egesz nap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinal egesz nap egy eltartott / kitartott / haztartasbeli no?

Figyelt kérdés

A parom mindig is azt szerette volna, ha a baratnoje nem dolgozik, de en mar dolgoztam, amikor osszejottunk es nem hagytam abba. Abban egyeztunk meg, hogy amig nem megy olyan jol, addig en is had dolgozzak, hogy legyen tobb penz. Az utobbi idoben viszont sok a vita, mert mar nem lenne nagy szukseg ra, hogy dolgozzak (es amugy is silany a keresetem, nem futottam nagy karriert..), de en azert szeretnek, mert felek, hogy unatkoznek otthon. Nehany napja a parom megkerte a kezemet, de azt mondta, ha igent mondok, ne dolgozzak, amig nincs nagy szukseg ra. Beleegyeztem.


Meg karacsonyig dolgozok, addig fejben mar szeretnek atallni, hogy mit is csinal egy haztartasbeli no? Nem velemenyeket kerek es nem vitat arrol, hogy egy nonek kell e avagy sem dolgoznia, az erdekelne, hogy akik haztartasbeliek vagy ismernek ilyen noket, ok mit csinalnak? Nincs gyerek nalunk egyenlore, tehat minden ezentuli tevekenyseg erdekelne. Fozes, mosas, takaritas rendben. Egyeb?



2016. nov. 17. 13:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősünk felesége ezt csinálja: takarít, főz, mos, bevásárol, megy a férjének segíteni ha kell, segít az apósának mindenben (mielőtt az anyós elhunyt, előtte őt ápolta napi szinten), illetve alkalmanként dolgozik a saját szakmájában. (heti 1-2 óra)
2016. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
10# nek igaza van. Mi van ha ez a kapcsolat nem örökre szól? Hogy tartod el magad? Tudom még messze van de nyugdíjad sem lesz...
2016. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, fizet neked nyugdíjjárulékot?
2016. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 pörölycápa ***** válasza:
100%

Ha a pénz nem számítana, a hobbimnak élnék, vagyis táncolnék, többet sprotolnék - viszont ezek mind pénzbe kerülnek, és mivel nekem nem lenne saját pénzem, rossz lenne másét költeni. De nem bírnám ki dolgozás nélkül, ha más nem, otthon akarnék dolgozni, vagy a hobbimból pénzt csinálni (szívesen lennék tánctanár, csak az időm nem engedi)

De ilyen helyzetbe soha nem mennék bele, egyszerűen értelmetlennek érezném az életem... ambíciózusabb vagyok annál, hogy csupán egy konyhai robotgép / takarítónő legyek. De ha tényleg olyan sok pénzünk lenne, hogy nem kéne dolgoznom, akkor biztos hogy a hobbijaimra szánnék sok-sok időt.


Ha neked még nincs hobbid, akkor érdemes találnod valamit magadnak.

2016. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is, maximálisan megbizok a paromban, de nem lennék kitartott. Ok, most koltozok ki hozzá, nem lesz munkám, de azonnal keresek valami részmunkát, hogy minimális keresetem legyen azért.


De mikor kimegyek egy-két hét vendégségbe hozzá, akkor irok, németezek, bevásárolok, fozok, ha kell, felmosok, vagy a varost járom

2016. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok kreatívkodni, szóval szerintem főképp új technikák elsajátításával tölteném a fennmaradó plusz időt, illetve fejleszteném magam ilyen téren. Idővel meg beindítanám a saját vállalkozást - mindig is az volt az álmom, hogy a hobbim legyen a munkám, de ez tényleg csak akkor működik, ha könnyű szívvel megteheted, hogy otthon maradj.

Mi nem állunk így anyagilag, szóval ez csak álom. :)


És semmiképp sem szeretnék vitát generálni, de nagyon vigyázz, hogy a párod kérése ne csapjon át abba, hogy övé a "hatalom", és ő uralkodik otthon.

Van, ahol működik ez a felállás, hogy a nő nem dolgozik, tehát nem szólok ellene, csak vigyázz magadra. :)

Sok boldogságot!

2016. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk volt olyan időszak sajnos, amikor nem volt munkám. Kicsit több mint 1 évig. A férjem csak annyit kért, hogy ne vállaljak el olyasmit ami miatt kevesebbet tudnánk együtt lenni, szóval mindenképp olyan munkát keressek ami csak hétköznap van, mert ő is akkor dolgozik. Ezt el is fogadtam, és örültem neki, hogy így gondolkodik.


Amellett, hogy elvégeztem a házimunkát és főztem a férjemnek, munkát keresgéltem, és állásinterjújra jártam. Addig viszont amíg munkám lett, eltelt nem kevés idő, és ez lehetőséget adott arra is, hogy azért több időt fordíthattam magamra.


Nagyon nagyon szeretek olvasni, így aztán faltam a könyveket, mellette reggelihez, ebédhez és vacsorához sorozatokat néztem, esténként a hobbimmal foglalkoztam, illetve néha játszottam a kedvenc netes játékommal. Soha, egy percig nem unatkoztam.


Ezeket persze munka mellett is csinálom, csak kevesebb időm van rájuk. Viszont nem bánom, hogy dolgozom. Jobban érzem magam így, hogy nem vagyok kiszolgáltatott helyzetben, illetve én is hozzájárulok a megélhetésünkhöz, nem csak a férjem gürcöl minden forintért.

Egyébként nem csak az esetleges szakítás lehet az egyetlen ok amiért véget ér egy kapcsolat. Ne legyen, de haláleset is történhet. Viszont felnőtt ember vagy, biztosan tudod mennyire kiszolgáltatott helyzet ez. Mit fogsz csinálni nulla pénzzel, nulla munkával egyedül úgy, hogy évekre kiestél a munkából? Ha a férjed/párod eltávozik, vagy szakítotok? Erre gondoltál már? Idős korodban miből fogsz élni ha nem lesz nyugdíjad? Na mindegy....a te életed, a te döntésed.


Ha kedved van tanulhatsz nyelvet, vagy azt ami érdekel, vagy keress magadnak valami hobbit ha nincs.

2016. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
6%

Elsp veszekedesmel megkapod kitartott lusta no vagy.mert az vagy

Menj tanulj legyen celod hivatasod jovokeped.

2016. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát.. Egyes véleményeken pislogok... Harmadik éve vagyok férjnél és munkahelyen nem dolgozok azóta. Viszont.. Van kutya,tengerimalacok, ház,nagy udvar,rengeteg virág kint és bent is. Van baba is aki koraszülött volt igy picit több türelem és stb kell hozzá. Télen lehet havat lapátolni,ősszel levelet söprögetni.. Nyáron ott a fű vágás.. Minden nap lehet locsolni egész este a növényeket és a füvet hogy a nagy a nagy hőségben ne égjen ki. Aztán mivel rend mániás vagyok minden pár napban törlöm és sikálom fel az egész házat. Végül meg minden nap teljesen mást főzök. Nincsennek itt rokonaim,barátaim stb.. S mégis lefoglalom magam. Most is már ezer palántám van,kis magon leándorokat vettem el,paradicsom magokat stb stb... Sosem érek rá unatkozni. Ha unatkoznék kimék a virágaimról leszedem az elnyilott virágokat,megmetszem és alakitgatom a rózsáim. Nem vagyok az a műkörmös stb cica baba sem.. Szerintem az nem talál munkát egy háznál aki nem is akar..
2019. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!