Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinal egesz nap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinal egesz nap egy eltartott / kitartott / haztartasbeli no?

Figyelt kérdés

A parom mindig is azt szerette volna, ha a baratnoje nem dolgozik, de en mar dolgoztam, amikor osszejottunk es nem hagytam abba. Abban egyeztunk meg, hogy amig nem megy olyan jol, addig en is had dolgozzak, hogy legyen tobb penz. Az utobbi idoben viszont sok a vita, mert mar nem lenne nagy szukseg ra, hogy dolgozzak (es amugy is silany a keresetem, nem futottam nagy karriert..), de en azert szeretnek, mert felek, hogy unatkoznek otthon. Nehany napja a parom megkerte a kezemet, de azt mondta, ha igent mondok, ne dolgozzak, amig nincs nagy szukseg ra. Beleegyeztem.


Meg karacsonyig dolgozok, addig fejben mar szeretnek atallni, hogy mit is csinal egy haztartasbeli no? Nem velemenyeket kerek es nem vitat arrol, hogy egy nonek kell e avagy sem dolgoznia, az erdekelne, hogy akik haztartasbeliek vagy ismernek ilyen noket, ok mit csinalnak? Nincs gyerek nalunk egyenlore, tehat minden ezentuli tevekenyseg erdekelne. Fozes, mosas, takaritas rendben. Egyeb?



2016. nov. 17. 13:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a rengeteg kitartott nő nagyon jól megoldja. Bevágódik a trendi kis szupcsi autójába és furikázik a szoli-fittnes -műköröm-fodrász-pláza és a hasonszőrű barinők között .
2016. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

nekem is ez jutott eszembe, hogy kb el akar lehetetleníteni, azt akarja hogy tőle függj... ha te dolgozni akarsz, nem akarod ezt, akkor nem kéne hagyni.

egyébként én biztosan képezném magam, tanulnék nyelveket, esetleg foglalkozást is kitanulnék, sportolnék, meg amik érdekelnek... ezzel mégiscsak teszel valamit azért, hogy ha esetleg mégse maradtok együtt, akkor értesz valamihez, nem állsz ott mint egy semmirekellő, másrészről tanulni jó. de én nem tudom, hogy téged mik érdekelnek, szóval hiába mondom, hogy mondjuk kezdj el programozni, ha téged egy fikarcnyit se érdekel.

2016. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
54%

lehet hogy nem is lesz nyugdíj, mire odajutsz, de így se lesz.

és ha ő meghal, te meg ott állsz, 0 pénzzel???


tamponra a párod adjon? majd kérsz tőle, hogy szívvvem kell 1000forint mert megjött a havim...nagyon ciki.

2016. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem szerencsés belekényszerítenie magát ebbe a helyzetbe annak a nőnek, aki ezidáig aktív, termelő munkát végzett és az utóbbihoz van szokva, de ez csak az én véleményem.


Ismerősöm is háztartásbeli lett, gyerek nincs, együtt laknak ugyan de nem házasok.

Lényegében mos, főz, takarít egész nap, bár az utóbbit ritkábban műveli, mert a napjának java részét a főzés teszi ki. Elég kényelmes típus...

Mást nem igazán csinál, hébe-hóba elmegy ügyeket intézni vagy a családját meglátogatni.

2016. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mit csinálnék? Hát amikre semmi időm nincs. Hobbi, kozmetikus, fodrász, torna, úszás, lakás csinosítása.
2016. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ja és tanulnék
2016. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy elsőre jól hangzik, hogy nem kell dolgoznod, de ezzel teljesen kiszolgáltatottá teszed magad mindenféle szempontból. Nem csak anyagilag.


"Fozes, mosas, takaritas "

Ez neked élet?


Tanulj valamit, iratkozz be egy tanfolyamra, iskolába.

És indíthatsz valami vállalkozás félét is.

Használd ki értelmesen a lehetőséget, ne a házimunkába és a gép előtti bambulásba süllyedj bele.

2016. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
69%
Lógok a gyakorin...
2016. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
meló mellett is tudok mosni (igazi része 15p, amíg teregetsz), főzni (este max 30p), takarítani (hétvégén párommal átnyaljuk a lakást, hétköznap fent tartjuk a rendet). ezért tényleg érdemes lenne otthon maradni, ja és mellett mindketten levelezőn tanulunk (okj/egyetem)...
2016. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként azt mondom, hogy ne menj bele ilyesmibe. Egyrészt, mert ezzel függővé válsz tőle, másrészt meg te magad is el fogsz lustulni, és ha egyszer úgy hozná az élet, hogy vissza kell térned a munka világába, akkor sokkal nehezebb dolgod lesz.
2016. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!