Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet leszoktatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszoktatni magam a hisztiről? Imádom a párom de folyton bántom őt.

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé eldurvult a helyzet, nem akarok konkrét dolgokat leírni mert hosszú lenne. De tegnap este már azt mondta, ez így nem mehet tovább. Minden kiborulásom után szégyenlem magam és megbánom. De ha valamiért ideges leszek rajta vezetem le. Emellett még féltékeny is vagyok amire szintén nincs okom, nem tudom mi lett velem. Ő mindig megbocsájt nekem, de látom rajta hogy már nem olyan mint régen, szeretném visszahozni a régi időket. Csak nehéz. Ő egy nyugodt, barátságos, mosolygós ember, én is ilyen voltam amikor összejöttünk, de pár hónapja az ellentéte lettem. 2 éve vagyunk együtt ha ez számít.
2016. nov. 20. 09:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog, nem szereted őt, csupán homokba dugod a fejedet.
2016. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!