Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is több rossz van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több rossz van egy férfival való együtt élésben mint jó?

Figyelt kérdés

Megértem ha valaki másképp érzi,de én azt hiszem besokalltam a férfiaktól.Elváltam,két éves kapcsolatom a végét járja,tulajdonképpen már nem is találkozunk.

De nem is szeretnék másik kapcsolatot,mert úgy érzem nekem az teher.

Mert mi is jó egy férfiban? Ha szereted jó hozzá bújni,mellette aludni,ott van a szex,közös programok,kötődés,biztonság. Mondjuk én volt párom mellett nem éreztem biztonságban magam és programok sem nagyon voltak.

És hogy szerintem mi a rossz egy férfiban? Sok minden.Először is ha együtt éltek már többé nem csinálsz azt amit akarsz.Reggel ha korábban kel felkölt,este vagy nem nézheted tőle normálisan a tévét vagy ő nézi olyan sokáig hogy aludni sem tudsz. Horkol vagy wc-re járkál,illetve forgolódik melletted.Eredmény az ember fáradtan ébred. Azután sose felejtsd el mi kell neki is mindennap a boltból,főzz rá,takaríts helyette is.Viseld el ha kevés a pénzetek, hogy neki tuti van olyan hobbija ami még viszi is azt.

Ha fáradt vagy este nem tetszik neki,ha más programot szeretnél jönnek a viták.Ő otthon akar lenni mikor te nem és fordítva. Morzsál,koszol,kétszer annyit kell rendet rakni mint nélküle. Mindig figyelned kell hogyan nézel ki otthon is,ez teher.És akkor még viseld el a hangulatváltozásait,az igényeit ami sokszor más mint a tiéd,a sértődéseit mert nem úgy van ahogy szeretné.

...Én azt érzem jobb egyedül.Szabad vagyok,sokat dolgozom,de utána azt csinálok amit akarok.Semmit sem kell muszájból és Örökké alkalmazkodni sem.

Persze hiányzik a szerelem,de mégis egy férfi jelenléte a lakásban annyi teherrel jár hogy inkább lemondok róla.

...Ne ítéljetek el mert így érzek,nagyon kíváncsi lennék más hölgyek véleményére is a témával kapcsolatban.

Talán bennem van valami óriási hiba.


2016. dec. 3. 09:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
A férfiakat a Sátán küldte fel a Földre, eredetileg a nők angyali társadalma volt ez. A férfiak pedig a Sátán Elitserege akikkel tönkre akarta ezt tenni!!! Úgyhogy ellenük harcolni nem ajánlatos - kötelező!
2016. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Legyél mingli! ;)

[link]

2016. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező! Megértelek,Én is így érzem,gondolom! Tök jól elvagyok egyedül,minek még egy púp a hátamra?
2016. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszokat látok,amik adott esetben teljesen különbözőek.Ilyenkor el lehet gondolkodni aki szépen él párjával az nem-e azért is teszi mert ő maga is sokat tud adni egy kapcsolatban. Olvasom az egyik hozzá szólót,ő otthon van,így mindent megcsinál szívesen párjának.

Hát ez az! De aki sokat dolgozik munkahelyen mint én,annak hogyan legyen ideje és türelme még egy férfit is ellátni?

Annak megfordul a fejében hogy ha már a férfi van annyira szerencsétlen hogy nem tud anyagilag jobban a közösbe segíteni hogy a nőnek ne kelljen annyit dolgozni,akkor miért is vállaljam érte az otthoni második műszakot?

Másrészt van aki nem is olyan beállítottságú hogy szereti a konyhát.Én például nagyon örülnék egy olyan férfinak aki főz.Inkább elmegyek többet dolgozom,azt legalább megbecsülik.

És együtt kelni,együtt feküdni egy férfival sem olyan élvezetes ha az embernek hajnalban csörög az óra.Hiszen ekkor szeretné kialudni magát,nem a férfi horkolását,mocorgását figyelgetni mert felébreszt vele.

Nyilván a nő aki otthon van nagyobb a tűrőképessége.

Nem is lenne ezzel baj ha a férfiak belátnák hogy a nőnek is jól esne ha munkából haza menet meleg étellel várnák nem csak a férfinak.

És nem kéne sértődést játszani ha a nő fáradt a hajnali kelésektől.

2016. dec. 3. 12:48
 15/34 anonim ***** válasza:
57%

"De aki sokat dolgozik munkahelyen mint én,annak hogyan legyen ideje és türelme még egy férfit is ellátni?"


Most férfiról vagy gyerekről van szó tulajdonképpen?

Egy férfivel jó együttélni. :)

2016. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#15



Férfival, vagy szolgával? :D Az előző kérdésedre párhuzamba

2016. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Utolsó két hozzá szólót értem,igen,nem túl férfias ha egy pasi női szerepeket vesz fel. Viszont ha igazi férfi akar maradni akkor legalább gondoskodni legyen képes a nőről és biztonságot nyújtson neki. Legalábbis szerintem.

Az én választottamban valószínűleg egyik sem volt meg. Sem a női sem a férfi szerepek nem stimmeltek.

A baj,mostanra nálam szerepzavar állt be,érzem hogy amennyire nőies voltam,már nem vagyok az.Valahogy immunis lettem a pasik érzéseire.

2016. dec. 3. 13:14
 18/34 anonim ***** válasza:

14: mindketten dolgozunk, mégis jól összehangoljuk a mindennapjainkat. Mégis csak ki kell fejtenem akkor legalább egy részét a mondandómnak: ha a férfi felnőtt ember (nem csak a korát tekintve), akkor azért ki szokta venni a részét a házimunkából is. Ha közösen csináljuk- nem is az, hogy mire hazaérek, ő már meglegyen vele, csak mondjuk egy hétvégén ketten, és hétköznap meg mindenki elpakol maga után, már nagy segítség-, akkor sokkal kevesebb idő, mint ha mondjuk egyedül csinálnám. A főzés meg, most nem azért, de ha magamra főzök, akkor sem tudok szigorúan egy adagot készíteni. Valahogy béna vagyok, mindig sok napnyi jön ki belőle. Ha ebből esetleg ő is kap ebédet, annál jobb, kevesebb kaját rohasztok meg a hűtőben. Ez speciel akkor sem teher, ha nem szeretek főzni- mondjuk, én szeretek, de mégis.


Az együtt élő párok olyan jó 90%-ának mindkét fele dolgozik, vagy az egyik fél azért van otthon, mert gyerek, ami meg még fárasztóbb, mint a fix 8 órát ledolgozni és utána hazamenni a pihibe. Mégis megoldják, sőt, együtt boldogabbak. Én sokkal boldogabb vagyok, hogy ketten vagyunk, van kire rásózni a mosogatást (pfej, isten átka), és nem okoz nehézséget annyival több inget vasalni, ha már amúgy is vasalok.


A reggeli ébredés egy dolog, ez valószínűleg alkati kérdés- én rendkívül könnyen felébredek, de hasonló könnyedséggel is alszom el (fáradtság nélkül is, egyébként). Szóval engem nem zavar, ha korábban kel fel, egyébként is próbál tekintettel lenni rám, csendes, a másik szobában öltözik, satöbbi. Az óra meg hát most istenem, felébreszt, két perc múlva alszom megint. Ez a probléma kikerülhető mondjuk azok esetében, akik nem ilyen szerencsések, mint én, ha hasonló munkarendű emberrel állnak össze (a legtöbben azért az ilyen 7-9 közti időben kezdenek dolgozni).


Egyébként azért van olyan sok elvált nő, mert nem vagy egyedül a problémáddal. Nagyon sokan választanak rosszul, gondolván, hogy "á, apróbb problémák, ez mindenkinél így van", és végül x évnyi házasság után képtelenek már tovább tűrni. Ez nem a nő és nem a férfi hibája, ez az önismeret (esetleg emberismeret) hiányából fakad, ami sajnos manapság egy nagyon jellemző kórképe a világnak, a legtöbb társadalmi probléma ebből ered (szerintem!!!).


2. voltam.

2016. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül volt/van annyi hálószoba ahány fős a család egy polgári életvitelben.
2016. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Kedves 18-as.Érdeklődve olvasom mennyire könnyen megy nálatok az együtt élés.Az én volt párom nem ment ki óracsörgés után sehova,ugyanis egy szobánk van,a másikban a lányom aki volt férjemtől született.Sajnos ha felköltenek nem alszom könnyen vissza,még először talán de többedszerre nem.Párom kijárkált wc-re,volt hogy egy óráig sem tudtam visszaaludni.

A főzéshez azért állok másképp mert magamra nagyon ritkán főzöm.A lányomnak igen,de ő más étkezésen van.Tehát párom miatt adott esetben plusz ebédet kellett készítenem.Ő nem segített itthon semmiben.

Egész életemben szerettem tévét nézni este,vele ezt sem lehetett,nem érdekelte.

Végül is egyedül jóval kevesebb dolgom van ez biztos és végre nyugodt az estém,nem szembesülök folyton elvárásokkal.Akár az időm beosztására vonatkozólag vagy a tevékenységeimre.

Néha feszülten teltek a szabadnapok is,sokszor gondolkoztam mit találjak ki kettőnknek hogy ne legyen unalmas a nap.Ezt állítólag csak én éreztem,párom nem.

Pedig én egyedül sosem unatkozom.

Szerintetek nagy hiba van bennem,vagy találhatok még olyan férfit aki mellett nem érzem ezeket?

2016. dec. 3. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!