Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is több rossz van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több rossz van egy férfival való együtt élésben mint jó?

Figyelt kérdés

Megértem ha valaki másképp érzi,de én azt hiszem besokalltam a férfiaktól.Elváltam,két éves kapcsolatom a végét járja,tulajdonképpen már nem is találkozunk.

De nem is szeretnék másik kapcsolatot,mert úgy érzem nekem az teher.

Mert mi is jó egy férfiban? Ha szereted jó hozzá bújni,mellette aludni,ott van a szex,közös programok,kötődés,biztonság. Mondjuk én volt párom mellett nem éreztem biztonságban magam és programok sem nagyon voltak.

És hogy szerintem mi a rossz egy férfiban? Sok minden.Először is ha együtt éltek már többé nem csinálsz azt amit akarsz.Reggel ha korábban kel felkölt,este vagy nem nézheted tőle normálisan a tévét vagy ő nézi olyan sokáig hogy aludni sem tudsz. Horkol vagy wc-re járkál,illetve forgolódik melletted.Eredmény az ember fáradtan ébred. Azután sose felejtsd el mi kell neki is mindennap a boltból,főzz rá,takaríts helyette is.Viseld el ha kevés a pénzetek, hogy neki tuti van olyan hobbija ami még viszi is azt.

Ha fáradt vagy este nem tetszik neki,ha más programot szeretnél jönnek a viták.Ő otthon akar lenni mikor te nem és fordítva. Morzsál,koszol,kétszer annyit kell rendet rakni mint nélküle. Mindig figyelned kell hogyan nézel ki otthon is,ez teher.És akkor még viseld el a hangulatváltozásait,az igényeit ami sokszor más mint a tiéd,a sértődéseit mert nem úgy van ahogy szeretné.

...Én azt érzem jobb egyedül.Szabad vagyok,sokat dolgozom,de utána azt csinálok amit akarok.Semmit sem kell muszájból és Örökké alkalmazkodni sem.

Persze hiányzik a szerelem,de mégis egy férfi jelenléte a lakásban annyi teherrel jár hogy inkább lemondok róla.

...Ne ítéljetek el mert így érzek,nagyon kíváncsi lennék más hölgyek véleményére is a témával kapcsolatban.

Talán bennem van valami óriási hiba.


2016. dec. 3. 09:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találhatsz!Csak próbáld meg tolerálni a másik fél "hibáit" is!

Sajnos én nehezen ébredő vagyok, így szegény párom ha alhatna is, miattam állít ébresztőt, mert a lányom visszük/viszem reggel 8-ra suliba.Hiába csak 10 perc gyalog, sokszor levitetem magunkat.

De pl. ma hajnalban én ébresztettem, mert felébredtem a csörgésre, ő meg még aludt.

A mai napig ágyban kapom a kávémat, és ez nem giccs, ez a való igazság.

Fordítva ugyanígy van, én is beviszem neki, ha hallom, hogy már motoszkál a hálóban.

Titka mindennek, a kölcsönös egymásra figyelés.

Amíg dolgoztam, addig is figyeltünk egymásra.Most, hogy itthon vagyok több mint fél éve, nyilván mégjobban.

De januárban megyek dolgozni, és tudom, hogy minden csak jobb lesz!

Higyjél már magadban, a jó ég áldjon meg!Sikerülni fog, korodtól tekintve.

Én 32 leszek, mégis sikerült 30 éves koromra megtalálni azt a férfit, akivel öröm, boldogság és szenvedély együtt élni!

2016. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Utolsó kedves hozzá szóló már ne haragudj de hogy a fenébe tudjátok a pároddal mindketten 8-ra vinni suliba a gyermeketeket.Mégis hol dolgoztok? Nekem amikor kicsi volt is baromi nehéz volt megoldani,a volt férjem 5-kor indult itthonról,én pedig nagy nehezen rész munkaidőben tudtam csak dolgozni.Most 12 órázom,de már nagyobb,nem kell kísérgetnem. Értem én egyébként a helyzetet,a pénztelenség,a sok munka,nem kedvez egy kapcsolatnak sem.A reggeli hajnali kelésben és rohanásban nem tudnánk ilyen nyugodtan kávézgatni.Már bocsánat.
2016. dec. 3. 19:00
 23/34 anonim ***** válasza:

#22


Most nagyon el fognak kezdeni savazni téged :(

2016. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Miért? Azt írtam amit gondolok.Ha a nő otthon is van a gyerekkel valakinek csak dolgoznia kell.Tehát a férfi hogy tud még 8 órakor is az utcán tartózkodni nem a munkahelyén.Még a nem fizikai munkát végző kollégáim is akik a közszférában dolgoznak is fél 8-ra járnak dolgozni.

Ezért mondtam hogy értem,nyilván vagy diplomás a férj vagy valami vállalkozóféle akinek kötetlen a munkaideje.

Ezt össze is kapcsoltam azzal hogy ebben az esetben evidens hogy jobban keres ami köztudottan a nyugodt élet egyik alapja. Mi a probléma ezzel a megállapítással? Ettől még megköszönök minden hozzá szólást.

2016. dec. 3. 19:15
 25/34 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Az en férjem pl reggel 6-ra megy, de el tudja intézni, h fel 8-ra hazajojjon es elvigye a gyereket.

Az, h ez most miert igy van perpill, arrol beszelni nem szeretnek, maradjunk annyiban, h egészségügyi oka van pillanatnyilag.

Minden megoldható, ha ugy van. Es ezt nem en mondom, hanem a párom.

Hozzáteszem, h nem irodista v vezető pozícióban dolgozik.

A masik pedig az, h kivitelezhető a reggeli nyugis kvzas is sztem, lehet, h egy órával korábban kell folkelno hozza.

Nekunk nem esett nehezunkre, mert meg a gyerekek születése elott olyan beosztasunk volt, amivel minden idot megragadtunk, h egyutt lehessünk. Es ha ennek az volt az ara, korábban felkeljunk pl egy közös kvzashoz, akkor megtettük.

2016. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Oké.Megértelek előző.De nem igaz hogy minden megoldható.Hány ezer 6-ra járó embertársam van aki nem tud haza szaladni munka idő alatt.Ezt hidd el hogy így van.

A másik,én konkrétan 3.45-kor kelek,mert 5.10 re a munkahelyemen kell lennem.Szerinted ezt meg lehet fejelni azzal hogy egy órával korábban keljek a közös kávézgatás miatt? Mondjuk ez nyilván a másik félnek sem tetszene.

2016. dec. 3. 19:30
 27/34 anonim ***** válasza:
2 óránál kevesebbet alszol egy nap?
2016. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Este tíz körül szoktam elaludni ilyenkor,hamarabb nem tudok.Miért kérdezed?
2016. dec. 3. 19:40
 29/34 anonim ***** válasza:

Kedves 25-ös válaszoló. Azért, ez nem ennyire egyértelmű. Nekem is elég jó helyzetben volt mindig a családom, de mivel Budapest agglomerációjában laktunk ezért reggelente a fél órás út kb. 1.5 óra, ha nem indulsz el időben. Ezért két lehetőség volt mindig vagy elmentek a szüleim fél 7-kor és akkor bent voltak 7-re a munkahelyükön, vagy elindultak 7-kor és akkor elkésnek a 8 órás munkakezdésről. És nem én voltam az egyetlen se az óvodában se az iskolában, akit akkor hagytak ott a szülei (És nem is az egyetlen, akit 6-kor szedtek össze, ez szerintem elég normális dolog volt, jókat játszottunk).


Kedves Kérdező! Úgy látom, hogy többek között az egyik központi probléma, hogy pontosan mikor kell felkelni. Esetleg az segíthet (ha később lesz ilyen problémád), ha a párod a fürdőszobában öltözik (ahogy mi is) és 3000 Ft körül lehet kapni elektromos karpántot, ami reggel felkelt (6000 újonnan, de szerintem használtan is lehet jót venni). Az ébresztés úgy történik, hogy rezeg a karperec, így nem kel fel mindenki, aki veled alszik egy szobában.

2016. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

29-es hozzá szólónak köszönöm a használható tanácsot.

Sajnos tényleg vannak az alvás körül bajok illetve voltak,de nem csak ilyen természetűek.Párom elalvás után kb. még háromszor kimegy a wc-re,óránként.Mire a harmadik alkalommal is felkölt abban a kevés alvásidőmben,sokszor már feszült vagyok és nem tudok visszaaludni.

Mondtam hogy menjen orvoshoz ezzel,de azt mondja már volt,semmi baja. Engem viszont kikészített ezzel a járkálásával,ráadásul még vizet is iszogat utána minden alkalommal azzal is zörög.

2016. dec. 3. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!