Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is több rossz van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több rossz van egy férfival való együtt élésben mint jó?

Figyelt kérdés

Megértem ha valaki másképp érzi,de én azt hiszem besokalltam a férfiaktól.Elváltam,két éves kapcsolatom a végét járja,tulajdonképpen már nem is találkozunk.

De nem is szeretnék másik kapcsolatot,mert úgy érzem nekem az teher.

Mert mi is jó egy férfiban? Ha szereted jó hozzá bújni,mellette aludni,ott van a szex,közös programok,kötődés,biztonság. Mondjuk én volt párom mellett nem éreztem biztonságban magam és programok sem nagyon voltak.

És hogy szerintem mi a rossz egy férfiban? Sok minden.Először is ha együtt éltek már többé nem csinálsz azt amit akarsz.Reggel ha korábban kel felkölt,este vagy nem nézheted tőle normálisan a tévét vagy ő nézi olyan sokáig hogy aludni sem tudsz. Horkol vagy wc-re járkál,illetve forgolódik melletted.Eredmény az ember fáradtan ébred. Azután sose felejtsd el mi kell neki is mindennap a boltból,főzz rá,takaríts helyette is.Viseld el ha kevés a pénzetek, hogy neki tuti van olyan hobbija ami még viszi is azt.

Ha fáradt vagy este nem tetszik neki,ha más programot szeretnél jönnek a viták.Ő otthon akar lenni mikor te nem és fordítva. Morzsál,koszol,kétszer annyit kell rendet rakni mint nélküle. Mindig figyelned kell hogyan nézel ki otthon is,ez teher.És akkor még viseld el a hangulatváltozásait,az igényeit ami sokszor más mint a tiéd,a sértődéseit mert nem úgy van ahogy szeretné.

...Én azt érzem jobb egyedül.Szabad vagyok,sokat dolgozom,de utána azt csinálok amit akarok.Semmit sem kell muszájból és Örökké alkalmazkodni sem.

Persze hiányzik a szerelem,de mégis egy férfi jelenléte a lakásban annyi teherrel jár hogy inkább lemondok róla.

...Ne ítéljetek el mert így érzek,nagyon kíváncsi lennék más hölgyek véleményére is a témával kapcsolatban.

Talán bennem van valami óriási hiba.


2016. dec. 3. 09:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Azt hittem majd jönnek a szokásos panaszok, horkolás, szőr mindenhol, felhajtott wc ülőke, stb., de nem. :)

A nyugodt alvást leszámítva ránk semmi nem igaz. Kiveszi a részét a házimunkából, legyen az mosás, főzés, vagy takarítás, esetleg bevásárlás. Elfogadja, hogy reggel kiállhatatlan vagyok és életképtelen, utálom ha hozzámér, ha simogat, ha egyáltalán csak hozzám szól. Már tudja, hogy ez nem ellene szól, ilyen vagyok...

Reggel nem ébreszt fel, mert én kelek előbb általában, de ha nem, akkor is mindig bekészítjük a cuccunkat a másik szobába, így nem zörgünk egymás fülébe reggelente.


Ami szerintem nagyon nagyon fontos és egy jól működő párkapcsolat alapja az együttélésnél, az legalább két szoba megléte és az elvonulás lehetősége. Én is sokszor tehernek érzem, hogy nem csinálhatok azt, amit szeretnék, ez a személyiségemből fakad és szerencsére sokszor a páromon is észreveszem, hogy nincs szüksége a közelségemre. Van hogy hazaérünk és egy órás "napi beszámoló", illetve vacsora után én az egyik szobába vonulok el, ő a másikba és kedvünk szerint töltjük az estét.


A hobbink nagyjából hasonló, szeretünk eljárni színházba, moziba, kirándulni, étterembe, heti 2-3 alkalommal fallabdázni, így max közösen költjük a pénzt, nem RÁ megy.

A foci a másik hobbija, oda is eljár heti 1-szer minimum, illetve meccset nézni is szeret. Ezek nekem ismét lehetőséget teremtenek arra, hogy egyedül legyek és magammal foglalkozzak.


Az egyetlen amiben nem egyezünk, az a társasági élet. Ő minden hétvégén menne bulizni, nekem már nagyon nem hiányzik ez. Többnyire az a megoldás, hogy ő megy, én maradok.

2016. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak abban az esetben megoldható, hogy levigyen minket a suliba, ha délutános vagy szabin van/pihenős.

Természetesen ha délelőttös, akkor a lábaim használom.


Ezt a reggeli zörgést meg nem tudom elképzelni.Párom direkt kikészíti este a ruháit, és nem a hálóban öltözik fel.

Szerintem minden csak tolerancia kérdése.Meg lehet ezeket beszélni.

2016. dec. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem értek, Kérdező.. Ha neked ekkora terhet jelent együttélni az aktuális pároddal, akkor miért élsz/vagy vele? Mert a leírás alapján neked ő nem társ, szerelem, barát, kapcsolat, stb, hanem egy nagybetűs NYŰG.
2016. dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Atévézést leginkább úgy lehet megoldani, hogy a hálóból száműzni a tévét.Én sosem tenném be oda.

Öltözni sem a hálószobában lehet.

Ezek apróságok, de meg lehet beszélni.

2016. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!