Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfogadható, ha a férjem a 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha a férjem a 6 éves házasságunkból már a harmadik évet tölti külföldön?

Figyelt kérdés
Szerintem anyagilag nem indokolt a külföldi munka,mert itthon is volt munkahelye és én is dolgozom. Nem tudom meddig kell ezt tolerálni. :(
2017. jan. 14. 11:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen. Igaz. De nálunk esküvő előtt szó nem volt arról, hogy valaha is külföldre kellene menni. Mindkettőnknek autója, igaz falun, de van házunk, belülről felujitva. Sosem gondoltam volna, hogy gyszer csak úgy gondolja, hogy ő itthon nem tud megélni.
2017. jan. 14. 21:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha így át lennék verve,akkor elválnék,ő meg éljen továbbra is külföldön,ha neki ott jobb nélkülem.
2017. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. Ez hogy nem merült fel a házasság ELÖTT? Nem beszélgettetek a jövöröl? Nagy hiba...

2. Jo állás, jo fizuért, hmmm. A párom mérnök, otthon keresett kb. 300e forintot. Kijött külföldre, és egyhavi fizuja 1,8 millio (ami abszolut megmarad neki), szoval miröl beszélünk?

. Nem tudom, nekem alap lenne, hogy vele jövök, de te tudod...

2017. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen beszéltünk róla,de akkor még nem így gondolta. Ez pénzéhség. Engem nem érdekel annyira a pénz, hogy zöldségeket pucoljak külföldön.
2017. jan. 17. 17:22
 15/15 anonim ***** válasza:
13# nem mindenkinek fontos ennyire a pénz... Én inkább keresnék itthon 300 ezret mint külföldön 1,8 at. Nekem nem ér annyit. Van akinek fontosabb a családja és a barátai.
2017. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!