Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Válaszúthoz állítani a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszúthoz állítani a páromat? Hozzám költözik, vagy inkább folytassuk külön utakon?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk, ő falun lakik és városon. Többször felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám (szülőkkel lakom - ő is) sőt kulcsot is adtam neki. Keveset tudunk találkozni, s mivel nagyon féltékeny típus igy nem megyek, megyünk sehova sem. Ráadásul folyton városra vágyik.. Mi melege vagyunk s falun a melegséget nehezen kezelik. Ha nálam lakna nem lenne miért féltékenynek lennie, s többet is tudnánk találkozni is. Nagyon sokat vitázunk, bizonyos dolgok miatt, de főként mert féltékeny. Ha Hozzám költözne nem lenne vita de ha nem akkor nem akarok vitában boldogtalanul együtt élni. Párom jelenleg nem dolgozik.

Vélemény??



2017. jan. 28. 18:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne ha hozzád költözne. :) Mondd meg neki hogy költözzön hozzád, hány éves egyáltalán? Mert ha 18 aluli, akkor nem mehet, ha te 18 felüli vagy, akkor bajba is keverhet ha ő még gyerek, meg vedd figyelembe hogy gondolom nem akar a "nyakatokon lógni" :)
2017. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Èn heteró vagyok, de szerintem ameddig nem vàllalja, hogy meleg, addig nem fogtok elöbbre jutni. Neked 2 vàlasztàsod van: vagy vàrsz rà, arra ki talàn sosem vàllal fel, vagy keresel teljes èrtékű kapcsolatot.


Remélem megoldódik. Sok boldogsàgot kívànok nektek.:)) 30/N

2017. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

31 évesen szülőkkel él, nem dolgozik, és nem vállalja fel önmagát, így nyilván téged sem. Akkor mit vársz?

Mondd el neki, hogy te nagyon szereted, vele szeretnél lenni, és szeretnéd, ha fel merné vállalni a kapcsolatotokat, és veled élne. Ha nem képes ezt megtenni (legalább a felvállalást és a szüleitől való elkülönülést), akkor te így képtelen vagy folytatni, bármennyire is szereted őt. Így csak szenvedsz/szenvedtek a viták miatt, stb., úgyhogy ha ő ezt így akarja folytatni, akkor neked nem fog menni tovább. Ezek után, ha ő is szeret téged igazán, akkor talán tesz lépéseket, és szépen lassan felvállalja önmagát és a kapcsolatát veled, plusz talán össze is költözne majd veled. Ha nem hajlandó semmit tenni az ügy érdekében, akkor ne várj rá fölöslegesen, szakíts vele, és keress olyat, akivel közösek az érdekeitek, és akit nem gátol a szexuális hovatartozása.

2017. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha szerezne munkát inkább külön kellene költözni lehet más családjával nem szeretne élni így.
2017. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen, dee ebben az baj hogy ha ő szeret téged... És most szakítani fogsz vele azt nagyon rosszul viselné. Ismerem milyen érzés, csak a helyzet az hogy az én exem nem akart engem felvállalni, aztán mivel ez távkapcsolat volt (Úgy volt lejön hozzám) lecserélt engem másra aki közelebb volt, a srác még meg is kérdezte tőle kivagyok, és azt mondta neki.. hogy a rokonja, ezért simán ráhajtott... Ezt csak azért írom le mert azt akarom elkerülni hogy bárki is megtapasztalja a ilyesmi csalódást, ez a legrosszabb érzés a világon...
2017. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!