Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha hozzám költözik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzám költözik a barátom akkor lakbért illik kérni?

Figyelt kérdés
Én nem fogok, 100% de az egyik ismerősömnek meséltem és ő kérne. Szerintem elég felesben fizetni a költségeket. Rezsi, TV, riasztó, stb.
2017. márc. 17. 08:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól értem, hozzád költözik a barátod, és semmivel nem fog hozzájárulni a kettőtök költségeihez. Ingyen fog ott lakni. Tehát nem fog beszállni a vízdíjba, pedig ő is fürdik, nem fog beszállni a fűtésszámlába, pedig ő is melegen van, sem a villanyba, pedig ő is néz tévét, ő is eszik a tűzhelyen főtt ételből, stb.


Nem költözhetnék én is oda?

2017. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én a párom lakásába költöztem, de rögtön közös kasszán voltunk, semmiben nem különcködtünk. Hogy ki milyen hülyeséget vesz, az ilyen fontos? Ennyire kötekedő a párod, hogy beleszólna? Úgy is, ohgy ő költözik hozzád, és nem fizet bele semmibe? Hát az beb@ szna, ha még a te pénzed is ő osztaná be.

Nekem eszembe sem jutna mondani a páromnak, hogy ne vegyen meg valamit, amit akar.

2017. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Emberek olvassatok már!!


A rezsit közösen fizetnék amit le is írt. És azt is leírta, hogy ő külön lakbért nem fog kérni. Csak egy kérdést tett fel, hogy van e ilyen.

2017. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!