Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsaltam a feleségem! Fog ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem! Fog ő még változni?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó megcsaltam a feleségem,mert szerelmes lettem egy lányba. Minden kiderült és arra jutottam,hogy váljunk el. Ő nem akart válni, mondván próbáljuk meg hejrehozni.Azóta eltelt 8 hónap és egy pokol az életem. Folyton szóba hozza,meggyanúsít és elmond mindennek,aztán 2 napig semmi és kezdi elölről.Már nem tudom mit tegyek,mivel tudnék változtatni rajt. Okos tanácsokra lenne szükségem.
2017. ápr. 16. 21:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
van egy fontos kérdés. Te most hogy vagy a feleségeddel? Ha ezt nem emlegetné fel és bízna benned, ha eltekintesz ettől, akkor hogyan érzed a kapcsolatotokat, jó lenne neked vele, őt akarnád?
2017. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
42%

Ilyenkor mindenki tud ordítani: rohadt szemét! Abba miért nem gondol bele senki, hogy a megcsalás nem minden ok nélkül történik. És általában nem a szerető az ok.

Ebben az esetben a feleség nem akart válni, de nem akarja elfelejteni sem a dolgot. Ő nem hibás? Ha nem képes túllépni ezen, akkor minek erőltetni. Szerintem így nincs értelme együtt maradni. Nem fogsz tudni semmit tenni annak érdekében, hogy újra bízzon benned.

2017. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem hibázott senki.


Teljesen jó gondolat volt, hogy felajánlotta, próbáljátok meg „hejrehoznipontoslyévelbaz+” (persze ennek értelme csak gyerekek mellett lenne, elsiklottam efelett, vagy nem írtad, nem tudom), és az is teljesen jó, hogy belementél.


Megpróbáltátok, nem működik ~nem teljesültek a szerződésben foglaltak. Azaz jöhetnek a szanciók... váljatok el!

2017. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%

Szerintem ez kettőn álló vásár! Így a kimenetel is sokféle.

Mondjuk én azt nem értem ha szeretted a szeretőd akkor miért mondtál le róla?


Ilyen helyzetekben az újrakezdés nagyon nehéz. A bizalom oda azt kell helyrehozni és nagyon sokat beszélgetni mi vezetett idáig és dolgozni rajta, hogy ne forduljon ez elő többet. Továbbá több időt együtt tölteni és újraépíteni mindent. Tehát ez nem fog úgy működni hogy majd alakul... Tudatosság kell, odafigyelés és sok sok idő, beszélgetés...


Viszont most hogy a szerelemnek is annyi és igazából a házasságod sem javul (meg magától amit kár is várni) így most te egy posványba ragadtál.

Válaszd ki az egyik utat és vidd végig! Küzdj! Vedd az életed a kezedbe és mond azt hogy valami kisiklott de az életed a tied és vedd vissza a gyeplőt! Van választásod sőt második esélyed is úgyhogy ideje "élni" vele!

2017. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
A legkisebb gondom is nagyobb annál a pontos j -nél elhiheted. Amúgy van 2 gyerekem és azért mentem bele hogy próbáljuk helyrehozni.
2017. ápr. 17. 00:08
 16/33 A kérdező kommentje:
Kedves 10# ha nem tűnt volna fel , nem hibáztatom,csak nem tudom visszaállítani a régi állapotot.Ezt pedig ő akarta. Ahoz viszont úgy gondolom ,két ember kell,hogy a bolgok változzanak.
2017. ápr. 17. 00:13
 17/33 A kérdező kommentje:
dolgok
2017. ápr. 17. 00:14
 18/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Az fontos hogy ne legyél mártír!

A különvált szülő is jobb mint az otthon marakodó szülők. A gyerekek meg nem hülyék, érzik a feszkót!


Szóval a kemény őszinte beszélgetést nem fogod megúszni!!! Tisztázni kell az érzéseid! Tényleg úgy érzed hogy helyrehozható minden? Vagy csak sodródsz az árral? Ha feleséged választod akkor viszont le kell bontani mindent. Ennek alapja a beszélgetés. Ez nagyon fájdalmas , mert sárdobálás kerekedhet belőle. Régi sérelmek jönnek felszínre... De nem szabad hallgatni, ki kell mondani és meghallgatni a másik felet. Ha ezen túlvagytok akkor lefektetni a szabályokat a tiszta lapot.

Pl hogy a nejed nem emlegeti fel az esetett. És szólj is rá erélyesen hogy most új fejezet van, úgy hogy ne ragadjon a múltban.

Sokat segít az is ha visszahoztok bizonyos szokásokat. Pl minden héten együtt töltök egy kis időt. Lehet ez sima randi, főzés, bevásárlás, séta.

Újravissza kell találnotok egymáshoz és ez energia. Amit be kell fektetni. Emlékezz mit szerettél benne régen! Mond el neki! Ha megvan ez benne erősítsétek fel ha nincs gondolkoz el miért veszett el! És próbáljátok meg vissza hozni!!! És viszont veled is!

2017. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ezen mind túl vagyunk. Mindent megbeszéltünk,de amint bármi nézeteltérés van , rögtön ezzel támad.
2017. ápr. 17. 00:26
 20/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Akkor meg mondod neki hogy az amnesztiának semmi értelme!

És közlöd vele a szomorú tényt hogy nem elég csak együtt lennetek, mert így sosem lesztek újra egy család.

2017. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!