Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsaltam a feleségem! Fog ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem! Fog ő még változni?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó megcsaltam a feleségem,mert szerelmes lettem egy lányba. Minden kiderült és arra jutottam,hogy váljunk el. Ő nem akart válni, mondván próbáljuk meg hejrehozni.Azóta eltelt 8 hónap és egy pokol az életem. Folyton szóba hozza,meggyanúsít és elmond mindennek,aztán 2 napig semmi és kezdi elölről.Már nem tudom mit tegyek,mivel tudnék változtatni rajt. Okos tanácsokra lenne szükségem.
2017. ápr. 16. 21:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Őszintén? Teljesen megérdemled. Azt is el tudom képzelni, hogy ez a feleséged bosszúja, nem is akar már veled lenni ő se, de szenvedj csak, ahogy ő szenvedett. Remélem már van neki valami értelmes f.a.szija, aki nem ilyen beképzelt majom, mint te vagy.
2017. ápr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Most miért is vagyok beképzelt? Kifejthetnéd!
2017. ápr. 19. 09:57
 33/33 anonim ***** válasza:
Okos tanácsot hülye embernek nem lehet adni. Edd meg, amit főztél...
2017. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!