Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsaltam a feleségem! Fog ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem! Fog ő még változni?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó megcsaltam a feleségem,mert szerelmes lettem egy lányba. Minden kiderült és arra jutottam,hogy váljunk el. Ő nem akart válni, mondván próbáljuk meg hejrehozni.Azóta eltelt 8 hónap és egy pokol az életem. Folyton szóba hozza,meggyanúsít és elmond mindennek,aztán 2 napig semmi és kezdi elölről.Már nem tudom mit tegyek,mivel tudnék változtatni rajt. Okos tanácsokra lenne szükségem.
2017. ápr. 16. 21:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

" megcsaltam a feleségem,mert szerelmes lettem egy lányba. Minden kiderült és arra jutottam,hogy váljunk el."


Mekkora tutyi f *sz vagy! Megcsalod, mert " szerelmes" vagy, aztán még sem hagyod ott a feleséged, holott válni akartál a " szerelmed" miatt...Most meg tűröd az alázásokat.


Szerinted racionálisan, van ennek a kapcsolatnak még jövője?


Szerintem NINCS.

2017. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a tutyi fas# az te vagy. Gondolom valami nagy élettapasztalattal rendelkező.
2017. ápr. 17. 01:40
 23/33 anonim ***** válasza:
32%

a kibéküléskor kellett volna tisztázni,hogy új lap indul,vagyis benyelte és nem hozza fel ezt.

a másik eshetőség,ha úgy mentél volna vissza,hogy szívességet teszel,vagyis nem bűnbánóan,meg mentegetőzve,hanem a feleségednek kellett volna pedálozni harcolni,hogy maradj.

vagyis sokkal erősebb kerettel és néha éreztetned kellet volna,hogy örülhet,hogy ott vagy,mert te akkora alfa vagy,hogy bármikor dobbanthatsz egy szebbért jobbért fiatalabbért.

de ennek a bűnbánó mentegetőző énednek nem sok értelme van,főleg ha ezt fogáspontra,kínzásra és negatív játszmára használja a nő.

szóval változni akkor fog,ha megerősíted a kereted és nem dőlsz be az érzelmi zsarolásnak.

sőt ha még egyszer felhozza,akkor nyugtázd azzal,hogy bármikor megismétlődhet ha nem jól viseli magát.

2017. ápr. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Bocs srácok, hogy nem a kérdésre válaszolok, de az " egyéjszakás digópartner" kijelentésnél konkrétan beszartam-behugyoztam.
2017. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

Először is, mindenkit, aki hozzászólt felejts el, kivéve Noblesse Oblige-t, mert egyedül ő adott használható tanácsot. A többiek csak fröcsögnek.

Sajnálom, hogy nem ismerhetjük a feleséged véleményét, érveit, mert lehet, hogy azokban van a megoldás. Így csak tapogatózunk a sötétben.

Nekem az az érzésem, mintha a feleségednek direkt jól jött volna az a megcsalás. Te mit gondolsz, nem volt ő alárendelt szerepben addig? Nem az történt, hogy most úgy érzi, hogy eljött az ő ideje, és uralkodhat rajtad?

Elcsépelt ötlet, de nem tudok mást, mégiscsak beszélnetek kell egymással. Tedd föl azt a kérdést, hogy ő mit szeretne ebben a helyzetben. Vissza akar-e kapni, helyre akarja-e állítani az életközösséget. Ugyanakkor neked is meg kell kérdezned magadtól ugyanezt. Tételezzük föl, hogy mindkét válasz: igen. Akkor megállapodást kell kötnötök, amelyben megegyeztek, hogy ki, mit vállal. És ebben a megállapodásben szerepelnie kell, hogy a múltat nem hánytorgatjátok föl. Sem ő a megcsalást, sem te azokat a dolgokat, amelyek a megcsaláshoz vezettek.

Van egy dolog, amiról nem volt még szó. Helyreállt-e közöttetek a házasélet? Van-e közöttetek szex? Jó szex! Ez nagyon fontos, de tudom, hogy nem egyszerű. Amíg ez nincs, addig nem lehetsz biztos a házasságotok helyreállításának sikerében.

2017. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek azoktól, akik szintén jóindulattal álltak a kérdezőhöz. Fölgerjedtem, olvasván a sok ostoba választ. Elnézést.
2017. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

A gyerekekre akkor kellett volna gondolni, mikor félreléptél, most már felesleges azzal takarózni, hogy de te mennyire jót akarsz nekik.

A feleséged nem tud túllépni a megcsaláson, ez tény. Nem vagy köteles felvenni a mártírszerepet, és ne haragudj, de itt olvasva nem is áll jól.

Válni akartál. Adtál egy esélyt. Nem működik. Akkor?

A gyerekek nem hülyék, ha miattuk ölitek egymást, mindenkinek csak rosszabb lesz. Váljatok el, biztos vagyok benne, hogy a feleséged is sokkal nyugodtabb lesz, még ha ő most nem is így gondolja. De neki is van esélye olyan párt találni, aki szereti és tiszteli; plusz te is tiszta lappal kezdheted valahol máshol. Talán legközelebb jobban sikerül a holtodiglan.

2017. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Kedves 24# beszarhats# ,behugy#zhatsz tőlem. Legalább lett valami örömöd az életben. Az dugópartner akart lenni. Elnézését kérek , hogy elírtam
2017. ápr. 17. 13:38
 29/33 A kérdező kommentje:
Van sex köztünk azóta is ,csak ritkábban van kedvem hozzá a sok veszekedés miatt. S ha véletlenül nincs kedvem,már kezdi is ,hogy biztos a ku#vámnál jártam és vele jobb volt.Ilyenkor aztán kezdődik is elölről minden.
2017. ápr. 17. 13:57
 30/33 anonim ***** válasza:

Mielőtt szerelmes lettél a másik lányba, azelőtt milyen volt a házasságod? Valaminek történnie kellett ha máshol kerested a "boldogságot". Erről beszélgettetek?

Csak úgy az ember nem szeret bele másba, ha jó a házassága. Úgy gondolom a megcsalás elötti időszakot kellene átbeszélnetek.

Egy kapcsolat "megromlásához" két ember kell, ahogy a helyre hozásához is. Mondjuk azt is megértem, ha nem bízik benned és felhánytorgatja, nagy fájdalmat okoztál neki, azzal még nagyobbat, hogy szerelmes is lettél. Ha megtaláljátok a probléma gyökerét, akkor talán még meg lehet menteni ezt a házasságot. Nem védeni akarlak, de szerintem a feleséged is hibázhatott......nem kaptál elég figyelmet, szeretetet, esetleg szexet.

2017. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!