Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pároddal valo összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároddal valo összeköltözés után milyen új tulajdonságait ismerted meg amik eddig még nem kerültek felszínre?

Figyelt kérdés
Később mennyire befolyasolta a kapcsolatot amiket addig meg nem tudtal rola?Sikerült elfogadni a negatív tulajdonságait vagy esetleg szakitás lett a vége?
2017. jún. 7. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nagyon szeret takarítani, és a rend megtartását elvárja a másiktól is maximálisan. Én mindig elég trehány voltam, de így rá lettem kényszerítve, hogy erőt vegyek magamon. :)


A másik, ami tiszta lett előttem, hogy a mindennapi életünk "szervezése" az én feladatom, mert ő konkrétan lesz.rja. Ez alapvetően elég negatív dolog (orvoshoz is én kérek neki időpontot...), de rengeteg tulajdonsága van, amivel kompenzálja ezt.


Ő szerintem órákat tudna mesélni arról, hogy milyen kretén szokásaim vannak :), amiktől képtelen vagyok szabadulni (és nem is akarok). Volt néhány vitánk ezek miatt, de végül elfogadta ezeket, mindketten tudjuk, hogy megváltoztatni nem fogjuk a másikat.


2 és fél éve élünk együtt.

2017. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Idegesen pakol. Olyankor nem szabad hozzászólni.

Nem csak aludni szeret meztelenül, hanem mindent...

Egy picit zavart, de igazából sose legyen nagyobb bajunk!

2017. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igényes és rendszerető,ezt tudtam az összeköltözés előtt is.

Miután összeköltöztünk pedig megtudtam,hogy ezt nem csak elvárja hanem ő is tesz érte.

Simán beáll mellém porszívózni, vasalni,hajtogatni,portalanítani stb... :)

Mindent megcsinál,nem várja el tőlem,hogy mindent egyedül csináljak.

És még egy...nagyon jól főz :))))


27/N

2017. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon segítőkész, ha kell kitereget! és bármit megcsinál ha megkérem. Jól főz, nagyon igényes az általa elkészített ételre és ízlésesen tálal. Mindig segít rendbe tenni a kisnyuszim és az általa okozott rendetlenséget. A világ legédesebb alvója és ébredője.


Viszont nagyon szeret szétpakolni, munka után mindent csak oda dob ahol éri és pakolni kell utána :D Egy nap befog 3 pólót 2 zoknit és 2 gatyát, így sosem tudom mit kell mosni. Összességében nem ért nagy meglepetés, a negatív tulajdonságai is aranyosak és szeretem őket.

2017. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baromira lusta. Ha én dolgozom, ő meg szabadnapos, akkor képes nem felkelni akár egész nap, amíg haza nem érek. Főleg akkor frusztráló, ha mondjuk dolgunk lenne, értem kéne jönnie, vagy megkértem, hogy porszívózzon fel pl...

Sokszor fújok rá emiatt, de biztos vagyok benne, hogy ő is tudna hasonlót mondani rólam. :) Nagyobb bajunk sose legyen.

2017. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendszerető, bármilyen házimunkát megcsinál csak kérni kell tőle és szeret porszívózni (én utálok :D ), mosogatni utál, de én meg azt szeretek :)

Ő kicsit lazábban kezeli a pénzügyeket, én spórolósabb vagyok/voltam, ami nekem is jót tett, hogy lazítottam ezen egy kicsit végre és nincs belőle gond, ő pedig megtanult újrahasznosítani dolgokat pl zacskók és hogy vannak dolgok amikből tényleg elég az olcsóbb pl mosogatószivacs stb.

2017. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy lakva ismered meg. Rengeteg új tulajdonságára derült fény, és ezekben több volt a pozitív, mint a negatív. Nemhogy szakítás, de sokkal jobban szeretem amióta vele élek, azaz 4 éve, mint amíg csak jártunk, a járás mindössze 4 hónap volt. És a mai napig meg tud lepni valami pozitívummal. Igaz, rengeteget beszélgettünk előtte, mint barátok, ezért jól ismertem. Szóval eleve a "rossz tulajdonságai" ismertek voltak előttem, és elvoltam velük, hozzá tartoznak, számomra elviselhetőek, megbocsáthatóak ezek a tulajdonságok. Úgy költöztem vele össze, hogy nem érhet meglepetés. De ért, és méghozzá kellemes. Sokkal bújósabb, érzelmesebb, segítőkészebb, dolgosabb, határozottabb, mint előtte hittem volna.
2017. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- hihetetlenül precíz és szeret mindent előre megszervezni (viszont ez meg szuper, mert az összes utazásunk percre megvan, nem kell idegeskedni, meg hasonlók)

- viszonylag sokat kockul - ez esti pár óra, meg hétvégén szinte egész nap, de emellett minőségi idő is töltünk együtt (vasárnaponta túrázunk, szinte minden nap szeretkezünk, filmezünk...), szóval nem leszar, játék közben is odaül mellém, beszélgetünk negyed-félórát, vagy készít teát, ad csokit, ilyesmik

- utál takarítani - nem baj, én szeretek :)

- rohadtfinom melegszenyákat gyárt - lassan 16 éve készíti őket (ahogy feljött egyetemre), így van rutinja

- hajlamos megsértődni kis semmiségen (vagyis én azt hiszem, semmiség, de neki érzékeny pont - na, ezt nehéz kezelni olykor)

- MEGSZÁRÍTJA A HAJÁT - pedig fél milliméteres (ezen megdöbbentem)

2017. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!