Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon ez igazságos? Mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez igazságos? Mi lenne a helyes cselekedet?

Figyelt kérdés
A barátom lakasaban lakom, eddig nem szálltam be a költségekbe, most vettem lakást magamnak. Barátom nagyon jó módú, en nem keresek sokat. Azt akarja, hogy most szálljak be a költségekbe, de ugye fizetnem kell a saját lakásom költségeit is. Mondtam neki, hogy akkor elkoltozom. Kiadni nem szeretnem a lakasomat, mert lelaknák.
2017. júl. 20. 18:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Igen, igazságos. Vettél magadnak egy lakást, mert le akarsz lépni, hát akkor így jártál, jogos hogy ezt tudva már kéri hogy beszállja a költségekbe.
2017. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
De ninc pénzem kettő lakást fizetni, meg szerintem senkinek a mai világban.
2017. júl. 20. 18:30
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Eddig miért nem mondta, hogy fizess?
2017. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%

Nem értelek, totál illogikus, amit csinálsz! xD

Ha nem akarod bérbe adni, akk. mi a fhaszért vettél lakást? xD

Ha azért, hogy legyen egy biztos pontod mondjuk szakítás esetére, akkor miért nem szakítasz?

Az, hogy eddig nem adtál bele a saját eltartásodba, az a pasikád jóindulatán - és gazdagságán - múlt. Eljött az idő, hogy te is beleszállj... mi a fhasz problémáf van ezzel, de komolyan...!

32/n

2017. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Ha együtt éltek, illik kivenni a részedet a megélhetési költségekből. A lakás rezsije, bizony, ide tartozik. Eddig a párod tartott el? Itt az ideje, hogy ne csak tőle függj. Ha nem akartál a lakásba költözni, és kuadni se akarod, akkor minek vettél lakást?
2017. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%

Gondolom az nem volt baj, mikor ő fizetett mindent. Most, hogy feleznétek, az már rögtön baj.


Tárt karokkal vár majd, valami Andy Vajna féle vén gazdag trotty. Ott nem kell fizetni, még nyaralót meg luxuskocsit is kapsz.

2017. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
En mondtam, hogy fizetek, de mindig azt mondta, hogy nem kell. Most hogy vettem sajátot, igy nem szeretnek kettőt fizetni, mert nem telik ra. Azért vettem lakást, mert nem szeretnek senkitol sem függeni. En nem alapozok egy pasira sem, ha kidob, akkor mi lesz pl?
2017. júl. 20. 20:45
 8/35 anonim ***** válasza:
59%
de hát ha elvárod, hogy ő fizesse az összes lakhatási költséged, akkor pont hogy rá alapozol...
2017. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

#7


Ebben az a durva, hogy nem veszed észre magad. Fizette a dolgait, csak hogy te vehess egy másik lakást, aminek fentartására amúgy nem futotta volna.


Ez egy balek. Te pedig egy vérszívó. Összeilletek!

2017. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem o segitett ahhoz, hogy vegyek lakást,nem o adta ra a penzt mar bocs.
2017. júl. 20. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!