Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök - akivel együtt éltek és eltartotok - azt mondaná hogy majd csak házasság után fog igazán odafigyelni arra hogy tisztaság és rend legyen a házban?

Figyelt kérdés
Ma valahogy szóba jött hogy ő szerinte mennyire házias itthon és aztmondta hogy 50% ban az csak mivel nem a feleségem hanem ez csak egy kapcsolat. Hozzáteszem hogy mindenét én fizetem, ruha, kaja, új telefon stb. mivel megtehetem, de rengeteget dolgozok is érte.Én úgy gondolom hogy házasság után sem tudnék többet tenni érte így szarul esik hogy ő viszont nem tesz meg annyi mindent a házimunkában mintha házasok lennénk.
2017. aug. 28. 18:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora bamba vagy, mindenét fizeted, pedig senkid.
2017. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
38%
Had legyen már a te szabad döntésed, mikor kéred meg a kezét? Valami legyet gyakorolsz ilyenkor? Ő meg majd nemet mond. Tipikusan az a £asz vagy, aki azt hiszi, a pénzéért majd kiszolgálják. Van ilyen. A hazvezetono.
2017. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
92%

Eszed ágába ne legyen elvenni, se most, se később! Eleve aki annyira nem tisztel, hogy ilyen követelésekkel zaklat, az nem a társad, hanem inkább egy kockázati tényező az életedben.


Hogy neki mennyire fontos a házasság, az talán emberileg érthető, de a kérdés az, hogy tesz-e bármit is a te boldogságodért? Azokért a dolgokért, amik neked fontosak, és nem neki? Ugyanis egy társnak, pláne házasságnak ez a dolga. Anélkül max dugópajti vagy méginkább lakótárs.


A házassággal egyébként is vigyázz. Attól a pillanattól kezdve van egy csomó jogi felelősséged, amire most esetleg nem is gondolsz. Ilyet csak olyasvalakivel vállal az ember, akiben tökéletesen megbízik, nem ilyen "na veled is csak többen vagyunk" emberrel.


És egyáltalán, aki bármilyen szinten zsarol ilyen lelki baromságokkal, az nem érdemli meg, hogy rá pazarold az idődet, energiádat, pláne pénzedet.

2017. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
77%
You have a golddigger girlfriend. Well done. :D
2017. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
72%

Ez aztán az érv. Lakjunk disznóólban, és majd házasság

után megváltozok.. A hab a tortán, hogy ezt még meg is

eteti veled. Gratula :)

2017. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
80%

#12

Neked ilyenkor mivel van problémád? Ha az ő pénzéből kényelmesen tudnak élni akkor bizony az ő feladata a házvezetés amennyiben semmi mást nem csinál.

Vagy te úgy képzeled el, hogy a feleség el van tartva, reszelgeti a körmét és a lábát éppen nagy fáradság által felemeli a földről, hogy a bejárónő ki tudjon porszívózni alatta?

Mondanám, hogy feminista vagy csak tudod számukra alapból megalázó, hogy ki vannak tartva és semmit nem kell csinálniuk.

2017. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
56%
Szó nem volt arrol, hogy ő nem dolgozik. És még véletlenül sem mennek részemről htb-nek. Rengeteg hátulütője van és nagyon kiszolgáltatott helyzet. Miért a nőnek kéne takarítani?
2017. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
61%

"akivel együtt éltek és eltartotok", "mindenét én fizetem, ruha, kaja, új telefon stb." - innen gondolom, hogy a csaj nem dolgozik.


Ne azt mondd, hogy mit NEM KELL egy nőnek csinálni, hanem akkor azt mondd, hogy mi az amit igen?

Ennyi erővel a gyerekszülés után a gyerekhez fogadjanak dadát, hiszen nem a nő dolga a gyereknevelés sem, szakácsot mert ugye a főzést sem lehet ráerőltetni, takarító(nő) (fura, hogy még a szóban is benne van) mert ugye a takarítás sem az ő feladata meg különben is milyen jogon várja el tőle a férje.

Ezek szerint a feleség egyetlen dolga a férje pénzének a költése marad. Végülis így is fel lehet fogni mert az is időigényes.

2017. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
22%

Engem a párom totálisan eltart. Nem várja el, nem kéri, de én alap hogy minden nap pucolom a lakást, és főzök rá.

Mert ő dolgozik. Én, most hogy megint tanulok, és sokat vagyok el itthonról, kicsit megváltozott az arány a takarításban, de ha egy nap dolgozni fogok, akkor is én takarítok. Mert min nő, úgy érzem, ez az én feladatom. De soha nem nyírnék füvet, miközben a párom egészséges, aktív életet élő férfi. mert az meg a férfi dolga.

22L

2017. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
71%
19# A legótvarabb utolsó falvakban így megy, ez oké.
2017. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!