Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök - akivel együtt éltek és eltartotok - azt mondaná hogy majd csak házasság után fog igazán odafigyelni arra hogy tisztaság és rend legyen a házban?

Figyelt kérdés
Ma valahogy szóba jött hogy ő szerinte mennyire házias itthon és aztmondta hogy 50% ban az csak mivel nem a feleségem hanem ez csak egy kapcsolat. Hozzáteszem hogy mindenét én fizetem, ruha, kaja, új telefon stb. mivel megtehetem, de rengeteget dolgozok is érte.Én úgy gondolom hogy házasság után sem tudnék többet tenni érte így szarul esik hogy ő viszont nem tesz meg annyi mindent a házimunkában mintha házasok lennénk.
2017. aug. 28. 18:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ezzel a kijelentéssel arra akart volna rávezetni, hogy hamarosan el kéne jegyezned, meg elvenni. Csak pont ellenkezőleg sült el a játszmája, mivel közölted, hogy akkor te se adsz bele annyit. Erre már nem tudott értelmeset reagálni, így kijátszotta a síros kártyát. Én értem a lényegét a problémádnak, és igazat is adok. Itt most nem a takarítás a lényeg, meg hogy házvezetőnő legyen, de ha egy együttéléses kapcsolatba nem tudja bele adni magát 100%-ban, akkor a házasság alatt hogy menne neki? Csak mert akkor már érdemes, mert van egy papír ami összeköt? Nevetséges. Pláne hogy ő meg annyi mindent megkap tőled, ez tök nem korrekt hozzáállás a részéről.


Ha már eltartatja magát, és tartja a markát a holmikért, akkor a minimum, hogy ő más formában próbálja meg kompenzálni, jelen esetben az említett takarítással, hogy normálisan megcsinálja, nem csak immel-ámmal mert ő csak barátnő.

Ha nem dolgozik, akkor tényleg alap lenne, meg ideje mint a tenger, ha meg dolgozik, akkor ne tartassa el magát, és ne fogadja el tőled a cuccokat, vegye meg magának, aztán akkor jogosan kérheti, hogy jövő héten te takaritsd ki a budit.

Te meg ne legyél már olyan balek, hogy kitartod őt. Mégis mire fel? Még házasság alatt is alap dolog, hogy közösen viselik az anyagi terheket (ha nem is fele-fele arányban, mert az egyik fél jóval többet keres, de valamilyen arányban mégis), nemhogy egy kapcsolatban. Nem kell kitartott pitsát nevelni a barátnőnkből, mert láthatod, ez ide vezet, megszokja, aztán már ez sem elég.

2017. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, hány éve vagytok együtt? Érdekelne, hogy hány éve vár az eljegyzésre.
2017. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázzatok, ez sehova nem vezet.
2017. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%
Temélem egy ilyen nőt senki se akar elvenni.
2017. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
32-es, 2 éve vagyunk együtt, 3 hónapja költözött hozzám. Most fejezte be a sulit, kisvárosban élünk, max a tescoban tudna elhelyezkedni ezen a helyen. A korábbi kommentelőknek jegyezném meg hogy nem balek vagyok hanem éppen tanítom be hogy nekem tudjon segíteni az üzletben amíg nem helyezkedik el a szakmájában. Ma reggel óta elkezdett takarítani ezerrel meg lesi minden kívánságomat, kiváncsi vagyok ez meddig tart majd, remélem így marad :)
2017. aug. 29. 21:20
 36/40 anonim ***** válasza:
70%
És vajon ezt miért teszi? 😀 mi változott egyik napról a másikra? Tapasztalat: a vér nem válik vízzé...De tiszta szívemből kívánom, hogy boldogok legyetek...
2017. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Szeretem elveszed pont a tobbi csak duma reszedrol
2017. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Eddig csak immel-ammal takaritott vagy az az 50% eleg tiszta volt eddig?
2017. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
45%

Nem eddig eleg volt a kerdezonek az uj pinakolade elmenye

Most mar igeny lenne tobbre

2017. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fura hogy mennyi tökéletes háziasszony nyüzsög néha a gyakorin, és fényezik magukat...Kérdés ezek akkor mikor is takarítanak?
2020. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!