Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök - akivel együtt éltek és eltartotok - azt mondaná hogy majd csak házasság után fog igazán odafigyelni arra hogy tisztaság és rend legyen a házban?

Figyelt kérdés
Ma valahogy szóba jött hogy ő szerinte mennyire házias itthon és aztmondta hogy 50% ban az csak mivel nem a feleségem hanem ez csak egy kapcsolat. Hozzáteszem hogy mindenét én fizetem, ruha, kaja, új telefon stb. mivel megtehetem, de rengeteget dolgozok is érte.Én úgy gondolom hogy házasság után sem tudnék többet tenni érte így szarul esik hogy ő viszont nem tesz meg annyi mindent a házimunkában mintha házasok lennénk.
2017. aug. 28. 18:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
14%
20. Bp 11 ker, Kelenföld, a leggazdagabb városrészek egyike. De oké, te tudod :D
2017. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

Jaguar-Warrior az a problémája, hogy elvei vannak, valószínű olvasta valami feminista fórumon...

Rendben van, olvasson is, de akkor ne elvakultan osztogassa a tanácsait egy párkapcsolati problémákkal foglalkozó oldalon.

Mindenki úgy él, ahogy neki tetszik, ahogy ő akar, ebbe beleszólása nincs senkinek.

Ha neki androfóbiája van, akkor keresgéljen nőket, de inkább itt éli ki a dührohamait.

2017. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
63%
Ott kezdődik a dolog, hogy sosem lenne olyan barátnőm, akit eltartanék, vagy ezt el is várná.
2017. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Az előbb rákérdeztem a témára nála, tagadja az egészet hogy ilyet ő nem mondott, aztán szóról szóra idéztem neki, erre aztmondta hogy nem úgy értette hanem úgy hogy akkor majd többet kell tennie mert lesznek gyerekek is. Érdekes gyerekről szó sem volt csak arról hogy még nem vagyunk házasok ezért nincs rend és tisztaság 100% ban mivel ez még csak egy kapcsolat. Most bent van a szobában és sirdogál meg néz ki a fejéből - esküszöm totál nem értem, most vagy emlékezetkiesése van vagy legprofibb hazudozó aki bármeddig képes elmenni hogy kidumálja magát miután rájött hogy nagyon elszólta magát. Szerintetek?
2017. aug. 28. 19:51
 25/40 anonim ***** válasza:
43%
Szerintünk kva gáz hogy életed eseményét gyakorin éled meg, ahelyett hogy lenne benned egy kis férfiasság, és emberismeret, és eldöntöd mit akarsz ettől a lánytól, és hogy mennyire ismered őt.
2017. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
31%
Képen röhögném és otthagynám. Kínlódjon egy ilyen lusta, élősködő, ráadásul hisztis pi**ával a halál.
2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem fogom megérteni, ez hogy működik. Találkozol egy csajjal, és "na, cica, mennyi pénz kell, milyen telcsike kell, mit fizessek?" Ez tök szürreális.
2017. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
58%

lebuktattad a játszmáját és ő sírással bújik ki a felelősség alól.

a jelenség neve kontroll átadása.

kiszúrta,hogy lehet téged manipulálni,irányítani felelősségre vonás nélkül,plusz bedőlsz az ilyen sírásoknak érzelmi zsarolásoknak.

amúgy egy munkanélküli naplopóval gyereket tervezni?

igencsak jól kereshetsz.

szerintem ha csak alibiből is vagy inkább jellemfejlődésből de zavard el dolgozni,mert a naplopó nők kedvenc hobbija a palijuk ba-sztatása.

2017. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
75%
:) mekkora balek vagy.
2017. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Szia, én csaj vagyok. Boldog párkapcsolatban élek. Mindent megteszek, hogy ugyanannyit belevigyek a kapcsolatba, mint a párom - anyagiakat is beleértve. Hiszen együtt viselünk minden költséget. De a háztartást nem adom ki a kezeim közül. Mondjuk kicsit tisztaságmániás vagyok...ettől függetlenül én azt gondolom, hogy mindegy, hogy házas vagy-e, vagy csak kapcsolatban élsz, ebben a kérdésben egy papír nem fog változtatni. Akinek alap beállítottsága a rend és a tisztaság, annak mindegy, hogy épp milyen státuszú a kapcsolata...
2017. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!