Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Neked is rosszul esne, meghara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is rosszul esne, megharagudnál ezért?

Figyelt kérdés
200km-re lakunk az otthonunktól a párommal, jövö héten lesz egyik barátjának eljegyzés és ilyenkor náluk az a hagyomány,hogy elmennek a barátok a lány házához és ott csinálnak egy kis ricsajt majd visznek ki nekik piát,kaját stb. Én nem tudok haza jönni mivel egész hétvégén dolgozok, viszont nem szeretném,hogy ő elmenjen és engem meg ott hadjon. Megmondtam neki, hogyha elmegy akkor nagyon megharagszom amire ö csak fura szemekkel nézett rám. Szerintem ez nem olyan fontos dolog amin megkénr jelennie, nem szoktam megmondani,hogy mit csináljon, ha itthon vagyunk oda megy és azt csinál amit akar, viszont az ő kedvéért költöztem abba a városba amit a mai napig nem szeretek és nem vagyok ozt bolodog, igy nagyon rosszul esne , ha ilyen miatt ott hagyna, ha csak pár napra is. Túlreagálom szerintetek? Gondolom,hogy olyan válaszok fognak érkezni,hogy igen meg önző vagyok stb,de hátha valaki megérti 24L
2017. szept. 15. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is rosszul esne a nevetseges viselkedesed.
2017. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék rá, a barátjáról van szó, alap, hogy elmegy! Te meg 24 éves létedre lehetnél érettebb, nem hónapokra megy külföldre és hagy téged ott
2017. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
En megertelek, ovodas vagy.
2017. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Aki olyan barát,hogy hónapokig nemis kereste, szülinapjára se köszöntötte fel, mi meg voltunk náluk szülinapkor drága ajándékkal. Ezt az eljegyzést is mástól tudtam meg,hogy lesz ráírt a csávóra és akkor mondta, hogy menjen el majd, engem nem is hivott, szerintem az ilyen nem barát
2017. szept. 15. 08:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem haragudnék érte ez egy szokás náluk amit ő megszeretne tartani. Az hogy párnapra "magamra hagy" nem nagy ügy hisz nagy kislány vagyok de például anyukám a maga 57 évével is fél ha egyedül marad éjszakára. Irracionális ettől még vannak ilyen emberek de szerintem nem felnőtt magatartás emiatt kivágni a hisztit.
2017. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Es? Ezektol meg milyen jogod van korlatozni barkit barmiben? Semmi. Ha el akar menni, hadd menjen mar el hiszti nelkul.

"ha itthon vagyunk oda megy és azt csinál amit akar" - milyen nagylelku vagy. Van kozigazgatasi hatar is, amit az engedelyed nelkul nem lephet at? :"D

2017. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát tényleg nem barát az ilyen, de a párod mégis miért tart ennyire hozzá? Gyakorlatilag magát hivatta meg, szerintem a csávó illemből hivta, ha már a barátod rákérdezett.


Kicsikét azért megértelek, ha tényleg ez a helyzet és ennyire felszines a haver, én sem szeretném, hogy emiatt ennyit utazzon és engem ott hagyjon. Viszont ha tényleg jó barátok lennének és fontosak egymás számára, akkor megérteném, ha megy és nem balhéznék. Próbáljátok meg vádaskodások nélkül megbeszélni ezt.

2017. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy olyankor azt csinál amit akar,hogy én nem korlátozom semmibe,de viszont ha már ő miatta élünk ott akkor elvárom,hogy ne hadjon ott mikor tudja azt is,hogy félek éjjel egyedül, főleg egy ilyen barát miatt
2017. szept. 15. 09:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, önző és undorító, ahogy viselkedsz. Mi az, hogy félsz éjjwl egyedül, hány éves vagy bammeg, 5? Ideje lenne felnőnöd ahelyett, hogy picsognál a semmin. Jól teszi a barátod, hogy leszarja a hisztid, folytasd csak, nemsokára barátod se lesz.
2017. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnott ember vagy, ugy dontottel, hogy odakoltozol. Akkor minek ez a harag, amit mindenre kivetitesz, mondvan, hogy "mer' en miatta idekoltoztem, es o hogy mer engem ebben a varosban itt hagyni egyetlen vegtelen napra?!"? Ha problemaid vannak, akkor kommunikalj, csak ne hisztivel.
2017. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!