Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Neked is rosszul esne, meghara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked is rosszul esne, megharagudnál ezért?

Figyelt kérdés
200km-re lakunk az otthonunktól a párommal, jövö héten lesz egyik barátjának eljegyzés és ilyenkor náluk az a hagyomány,hogy elmennek a barátok a lány házához és ott csinálnak egy kis ricsajt majd visznek ki nekik piát,kaját stb. Én nem tudok haza jönni mivel egész hétvégén dolgozok, viszont nem szeretném,hogy ő elmenjen és engem meg ott hadjon. Megmondtam neki, hogyha elmegy akkor nagyon megharagszom amire ö csak fura szemekkel nézett rám. Szerintem ez nem olyan fontos dolog amin megkénr jelennie, nem szoktam megmondani,hogy mit csináljon, ha itthon vagyunk oda megy és azt csinál amit akar, viszont az ő kedvéért költöztem abba a városba amit a mai napig nem szeretek és nem vagyok ozt bolodog, igy nagyon rosszul esne , ha ilyen miatt ott hagyna, ha csak pár napra is. Túlreagálom szerintetek? Gondolom,hogy olyan válaszok fognak érkezni,hogy igen meg önző vagyok stb,de hátha valaki megérti 24L
2017. szept. 15. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragudnék meg ezért. Nem vagyok "Ha az én tehenem megdöglött, dögöljön meg a szomszédé is" típus. Azért, mert én munka miatt lemaradok a szórakozásról, neki még nem kell, sőt! Örülnék, hogy ő jól érzi magát.


Ezen hisztizni gyerekes, és mérhetetlenül önző. Ő egy felnőtt ember, aki el tudja dönteni, hol tölti a hétvégéjét. Nem ő akar nélküled menni, TE nem tudsz menni. Semmi okod dühösnek lenni.

2017. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Tulreagalod, igen.

Az erzelmi zsarolas meg nem szep dolog: "miatta koltoztem ide..."

2017. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "miatta költöztem ide"-dolgot sürgősen meg kellene oldanotok... nyilvánvaló, hogy te ezt hatalmas áldozatként éled meg, és szenvedsz miatta, őt hibáztatod a kialakult helyzetért, ill. nagy valószínűséggel rendszeres érzelmi zsarolásra, manipulációra használod a dolgot.

Ez így nem fog menni hosszú távon...

2017. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te egy féltékenykedő, ragacskodó, manipulatív hisztis kis liba vagy. Könyörgöm, ez náluk egy HAGYOMÁNY. Nekem eszembe sem jutott volna érzelmileg zsarolni a páromat. Egy hétvégét kibírsz nélküle, nem vagy egy 4éves kis ovis kislány.
2017. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha meg 24 évesen félsz egyedül otthon, akkor ajánlom a pszichiátert. Ez nem egészen egészséges dolog, és emiatt meg ne a párodat húzd magaddal lefelé.
2017. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24 éves létedre egy önző, hisztis kislány Vagy. Így nemfog működni az együtt élés, ha a másikat bekorlátozod. Nincs jogod megtiltani Neki, hogy menjen e. Az, hogy félsz, az vicc, vagy tényleg pszichiáter kell.
2017. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én igazából megertelek. Velünk is mindig ugyanez volt...

Annyi különbséggel, hogy a férjem baratai nem bírnak engem, de ez az érzés kölcsönös. Sőt, azt se szeretem, hogy a férjem a baratai társaságában atvaltozik (mert egyebkent nagyon kedves, inteligens ember) egy alpári majommá, és ezt a viselkedési formát itthonra is hazahozza.

Régebben emiatt napokat voltam képes atveszekedni, olyan is volt hogy nem ment el a baráti találkozókra miattam. (Pedig nem midennapos... 1-2 havonta találkoznak)


Mostanra már rájöttem, hogy egy h.p voltam, egy önző féltékeny kislány... megvaltoztam, atgondoltam, felülemelkedtem az onzosegemen. Ha elmegy, foglald el magad, találj egy hobbyt, élvezd kicsit az egyedülétet, néha kell egy kis elmélkedés.

Nem szabad korlátozni ennyire a szerelmedet, néha neki is szüksége lehet más impulzusokra, kikapcsolódásra.

Gondold át. :)

2017. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!