Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknél esély sincs arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél esély sincs arra, hogy egy éven belül összeköltözzenek, ők nem ábrándulnak ki?

Figyelt kérdés

A barátommal egy évig jártunk mielőtt összeköltöztünk.Ez így pont jó volt. Csodálatosak a mindennapok együtt,már egy éve így vagyunk,és amennyit riogattak engem,nem is hittem,hogy ilyen idilli lesz. A végefelé,mielőtt összeköltöztünk,már kín volt, hogy párszor találkozunk a héten,mégse élünk egymással. Azt hiszem,ha ez tovább így maradt volna,akkor szakítottunk volna. Elgondolkodtatott,hogy ahol mondjuk mindkét fél tanul vagy ilyesmi,és nem tudják finanszírozni a közös életet,esetleg csak pár év múlva költöznek össze,ott ez nem megy a kapcsolat rovására?Nem kiábrándító?

20l



2017. okt. 6. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Miert abrandulnek ki valakibol csak mert nem elunk egyutt? Ez eddig az egyik leghulyebb gyakoris felvetes, amit olvastam. Nem azert szeretem a paromat, mert egy a lakcimunk...
2017. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem például furcsa. Négy évig együtt voltam az exemmel, majdnem két évig együtt éltünk. A kapcsolat ilyenkor már más szintre lép, ha akarod, ha nem, komolyabb lesz, mégiscsak együtt éltek, minden nap egy helyre mentek haza, minden áldott nap lát téged, minden közösen történik. Persze ez természetes.


Most az új párommal heti 4-5x találkozunk és alszunk együtt, ami azért elég sok, de mégis nagyon furcsa nekem ez a visszalépés, hogy vannak napok, amikor a saját lakásunkba megyünk haza, és ő külön van tőlem. De hát ez egy új kapcsolat, és abban sem hiszek, hogy 1-2 hónap után bárkivel össze kéne bútorozni, az egy kicsit már nagyon hirtelen nekem. Kiábrándítónak mindenesetre nem gondolom, de azért furcsa.


26N

2017. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,5 év után sikerült ezt meglépni, suli és hasonlók miatt, és a végén már számunkra is nagyon idegőrlő volt. Hogy hogy vészeltük át mégis? Szerintem egyszerű a válasz, szerettük egymást. Nyilván nem mindenki között alakul ki olyan kapcsolat, ami ekkora megpróbáltatásokat is kibír, van tudod az a mondás, hogy a távolság a kis tüzet eloltja, a nagyot viszont tovább szítja - vagy valami ilyesmi. Meg persze minden ember más. Egyébként semmiképp se a kiábrándító szóval jellemezném azt, ami már a végére jellemezte az egészet, inkább éreztem magam tehetetlennek az egésszel kapcsolatban, hogy szeretnék többet vele lenni, mégse lehet. Aztán szerencsére sikerült rá megoldást találni. Más szerintem, ha valaki úgy érzi, ezt nincs ereje így tovább folytatni, vagy ha emiatt kiábrándul a párjából - utóbbinál nemigen voltak őszinte érzések.
2017. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem...

Értem én, hogy itt az a lényeg, hogy ti annyira oda meg vissza vagytok egymásért, hogy "nem bírtátok volna ki", és hú meg há... értjük.

De az igazság az, hogy ha két ember valóban szereti egymást (és itt most nem a kezdeti "jaj, megőrülök nélküled, nem tudom, hogy fogom kibírni, mire végzel a xarással"-szintű vonzalomra gondolok), akkor ilyen buta gondolat fel sem merül, hogy kiábrándulnak egymásból, csak mert nem élnek együtt...

A sima vonzalom, "tűz", nem tudom minek nevezzem, na az elmúlhat persze, ha a felek nem töltenek együtt elég időt, de az igazi szerelem, az nem. Ennél sokkal, de sokkal többet is kibír...

2017. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Igazából megvolt a maga varázsa annak, hogy csak találkoztunk heti x-szer...

Nem mondom, ezerszer jobb most, hogy már együtt élünk, ég és föld, sokkal boldogabb vagyok, viszont el tudtuk fogadni, hogy ez nem fog egyből sikerülni.

A maga módján jó volt tervezgetni, hogy "milyen lesz majd ha..", várni, stb.

23L

2017. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, bár mi fél év után költöztünk - sőt, tekintve, hogy távkapcsolati jelleggel voltunk együtt, így összesen ha harminc napot találkoztunk előtte.


Lassan egy éve élünk együtt és tök jó. :)

2017. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#2

30 voltam, mikor párommal megismerkedtúnk, szex második randin, a válásom zajlott, a ruhàim meg nála ragadtak... szinte az első héten.Köszönjük, évek óta működik az életünk.Elfogadott az akkor 5 éves gyermekemmel együtt, szeretett/szeret a mai napig is.Amikor két ember összeköltözik, szerintem egy más szintre l

2017. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, elment.

...szintre lép a kapcsolat.


Szerintem az együttélés fontos része egy kapcsolatnak, és igenis megölheti a kapcsolatot ha nincs közös otthon.

Nekem mondjuk sose volt olyan kapcsolatom, ahol anyuci-apuci a másik szobában aludt volna, de ez ami aztán végképp kinyírhat szerintem egy amúgy jól működő kapcsolatot.

2017. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd dobj egy privátot 3-4 év múlva, hogy szétmentetek-e már. 1 év kapcsolat semmi. Nászutas időszak. Persze, hogy nincsenek problémák.

Amúgy aki azért szereti a párját, mert minden nap találkoznak, és elhagyná, ha ez nem így lenne, annak nem való kapcsolat.

2017. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De édi vagy... :) Tipikus rózsaszín ködből ("nem tudunk egymás nélkül élni"- első pár éves vonzalomból, amit szerelemnek nevezel) írsz, és kvázi osztod az észt... :)

Ez nem baj, kívánom, hogy éld meg, éljétek meg igazából, őszintén, teljes valójában... tényleg.

De ha ez elmúlik - márpedig el fog -, akkor megtudod majd, hogy mi a valódi, igaz szerelem (vagy persze szakítotok majd, mint sokan mások)...

2017. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!