Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknél esély sincs arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél esély sincs arra, hogy egy éven belül összeköltözzenek, ők nem ábrándulnak ki?

Figyelt kérdés

A barátommal egy évig jártunk mielőtt összeköltöztünk.Ez így pont jó volt. Csodálatosak a mindennapok együtt,már egy éve így vagyunk,és amennyit riogattak engem,nem is hittem,hogy ilyen idilli lesz. A végefelé,mielőtt összeköltöztünk,már kín volt, hogy párszor találkozunk a héten,mégse élünk egymással. Azt hiszem,ha ez tovább így maradt volna,akkor szakítottunk volna. Elgondolkodtatott,hogy ahol mondjuk mindkét fél tanul vagy ilyesmi,és nem tudják finanszírozni a közös életet,esetleg csak pár év múlva költöznek össze,ott ez nem megy a kapcsolat rovására?Nem kiábrándító?

20l



2017. okt. 6. 10:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

20 évesen még a kapcsolatok jönnek-mennek.De ez tényleg így van.Akkor még a szárnyait próbálgatja egy leányzó, s ha korabeli kis páviánfiúval próbálkozik, az tiszavirág életű lesz...De ez valahol normális, rendjén való.

Eddigi kapcsolataimban mindig is nagy volt a korkülönbség, talán ezért is voltak komolyak...na de ez nem ma volt.

20 évesen angyalom fogalmad nincs, hogy milyen egy igazi párkapcsolat, de 10 év múlva kérlek, hogy mesélj miként alakultak a dolgok.

Ismeretlenul is sok boldog évet kívánok Nektek, legyél Te, aki én voltam 30 évesen, szerelembe esve, boldogan évek múltán is. :)

2017. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!