Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire megszokott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire megszokott, hogy a párom gyakran arra kér, hogy nagy WC után fürödjek le alaposan?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
18%
De miért venné vissza ugyanazt a fehérneműt?
2017. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
92%
Marmint a segglukadban turkal random??? :DDD Hat ez tenyleg beteg. En racsapkodnek a kezere amig le nem szokik errol. Ez nagyon gaz.
2017. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
76%

Mert ha egy nap szarik 3-szor, az 3 fürdés és 3 fehérnemű.


Ha mondjuk kakilok, lefürdök, tiszta bugyi, fél órára rá megint kell, elmegyek, lefürdök, megint tiszta bugyi, akkor fél óráig hordtam egy bugyit?

2017. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
41%
Ki szarik haromszor egy nap? XDDDD Kiveve persze hasmenes eseten, de az nyilvan nem minden nap van :D
2017. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam 3x egy nap, és nem hasmenés. Mindig ez volt velem, mindennap kakilok, és egy nap többször is.


Ilyenkor mi van?

2017. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 AchromaticSmarties ***** válasza:
33%

Leírom a titkot:


Ne vedd fel a bugyid/boxered, amíg nem mostad meg a segged, akkor nem kell cserélgetni! De egyébként nem drága a fehérnemű, lehet belőle venni sokat.


Nekem nagyon kellemetlen érzés lenne szarás után mosatlan seggel lenni. Ááá... nem tudom ti hogy bírjátok, de egészsgetekre...

2017. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
3 naponta egyszer kakilok. De akkor is érdemes megmosni, mert 3 napig nem tud várni vele...
2017. okt. 7. 17:41
 18/38 anonim ***** válasza:
10%
16# Akkor elso kakiig maszkaljak bugyi nelkul?? :(((
2017. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyem le a gatyámat is, és csupasz seggel másszak el a lakásban a fürdőig. :D


Nekem megfelel a wet wipe. Ahogy Deandra mondta, I need you to leave my butthole


https://www.youtube.com/watch?v=KbjTEthseDg&list=RDKbjTEthseDg

2017. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
82%
3 naponta szarsz?!! Én egyszer egy nap nem szartam, és azt hittem, meghalok.
2017. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!