Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire megszokott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire megszokott, hogy a párom gyakran arra kér, hogy nagy WC után fürödjek le alaposan?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
47%
#30 Azért a csere, mert én így érzem magam teljesen tisztának. (Amúgy nem kell velem foglalkozni, vannak furcsa dolgaim. :D)
2017. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

Mindennap tanul az ember valamit.

Én nem vagyok ilyen öblögetős típus, de azt se hagynám, hogy a párom csak úgy végbelemnél matasson napközben. Az anális dolgokra készülni kell, mi dugdossa olyan helyekre az ujját, ahová nem való? És még te félsz, hogy ő hagy el téged?

2017. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

eleve nem engedném hogy a fenekemben turkáljon állandóan, mert zavarna.

ha ott akarna simogatni, nyalogatni, akkor nyilván otthon vagyunk, akkor megmosom neki.

de ez a minden szarás után fürdés enyhén szólva túlzás. és azok az emberek is, akik most itt leszólják azokat, akik nem ilyen betegesek.

munkahelyen, vagy bárhol ha vagyunk, ott nyilván nem fog a s eggemben matatni, nem? akkor ott nem kell fürdeni. esetleg nedves seggtörlő, amit miért ne tudnál magaddal vinni wc-re? tampont, betétet is megoldja az ember, hogy bevigye magával. de igazából én sima wc papírral is tisztára tudom törölni... nem szoktam napi szinten összefosni a segglyukam. :D

ennyi erővel pisilés után is fürödjön le az ember, mert orális szexnél belekerül a szájába pár csepp.

fogat is mosson csókolózás előtt.

2017. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Èn eleve nem engedném a lyuk közelébe semmilyen formàban. Ha ezért elhagy, akkor pakolni is segítek.

Nàlunk alap, hogy nagydolog utàn itthon, és ahol megtehetjük ( pl anyóséknàl) alvàz mosàs van kaksi utàn, de azért igyekszünk itthon intézni. Így érezzük magunkat tisztànak. Amióta az eszemet tudom seggmosàst csinàlok miutàn megvolt a dolog és a férjem is. Szàmunkra a mosàs a természetes és tisztàbb érzetet ad.

2017. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
50%

A kommenteket olvasva csak kapkodom a fejem. Nagy wc után mindig mosakodni ? Mire való a nedves törlő kendő ? Vagy az felnőtteknek nem való de csecsemőknek igen ? Ők 3 óránként kakilnak,így pl reggel 7 től este 7ig minimum 4x kakil de nem fürdetik meg, csak nedves törlő kendővel törlik meg.

Én reggel elvégzem a dolgom utána tusolok. Máshol nem megyek el nagy wc re.. ha muszály akkor nedves törlő...


Amúgy mit matat a hátsódban ? Félsz hogy elhagy? És ?

Neked ez is zavaró hogy nyalakodik meg ilyesmi..és ha többet akar ?? Megadod hogy el ne hagyjon ???

2017. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ALAP, hogy szarás után lemosom magam a bidében.


Pont, mert ha random megkíván, akkor ne hányja már el magát az esetleges "ottmaradt dolgok" szagától.

2017. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
92%

Jó, persze nem nyúlkál a seggemben, csak szex előtt nincs kedvünk sokszor zuhanyozni, mert lelombozóan hat ránk.


De ő is lemossa magát, ahogyan a péniszét is megtörli pisi után, mert higiénikusabbnak érzi.

2017. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
#22, és mit vesztenél vele? Sokféle normális higiéniás szokás van, de hogy valakinek az a párkapcsolat csúcsa, hogy a másik seggében turkál, azért elég beteg dolog.
2017. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!