Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire megszokott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire megszokott, hogy a párom gyakran arra kér, hogy nagy WC után fürödjek le alaposan?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 16:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%

Én szeretem a tisztaságot,de ez ezért na... Egy nap egyszer van jagy dolgom. Rendesen megtörlöm de pl suliban nem fogok nekiállni mosogatni magam. Hogy? Hol? Meg egyébként nem marad rajta az ürülék (->mivel megtörlöm) ezért "ráérek" este megmosni. Aki ezt higéniátlannak tartja az beteg. Nagyon.


Valamint én a páromat leszoktatnám az ilyen fogdosós szokásáról. Nem mosogatnám mindig magam. Szex előtt megfürdök,de ilyen külön kis "alkalmakat" ilyen feltétellel nem csinálok.

2017. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Enélkül biztosan elhagyna
2017. okt. 7. 17:49
 23/38 anonim ***** válasza:
65%

Nekem azert termeszetes, mert reggel elvegzem nagy dolgomat, utana lezuhanyzok aztan felöltözök. Ennyi. Barmit eszek/iszok, ha összevissza is, akkor is csak masnap reggel kell ujra.


A kerdesed (es következö valaszaid) viszont eleg furcsak. Miert kell "gyakran megkernie"? Miert turkal randomszerüen a seggedben (föleg, ha ezek szerint nem rajongsz erte)? Helyedben bekennem a hatsomat Nutellaval. Amikor meg remülten kihuzza kezet, kejesen lenyalogatnam az ujjairol...

2017. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is két-három naponta nagy wc-zek, és ha tudok, mosakszom utána (a kád szélére ülök és úgy) viszont az egyik kommentedet nem értem, kérdező. Ha nem tennéd, elhagyna? WTF????Amúgy nem hagynám hogy random turkáljon a bugyimban, mert ha a keze nem 100% tiszta, mindenféle fertőzést kaphatok tőle én. Mármint a nemi szervem. A fenekemben meg alapból ne turkáljon. Ha ezért elhagy, csomagolom a bőröndjét.
2017. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, és azt írják a napi 1-3 a normális. De napi egy feltétlen. Nyilván aki 3 naponta kakál, az boldogan mondja, hogy ja, minden szarás után bugyicsere, de a normál emésztéssel meg büntetve vagyok? Nem fair.
2017. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

De most hogyan oldható ez meg? Már a seggmosás. :D


A munkahelyemre mikor megyek ki wc-re végig a folyosón lebegjek ki a kollégáim előtt nedves wc papírral?

Vagy szarás után egyből- szerencsére van zuhanyzó is pl-

menjek a zuhanyzóba zuhanyozni? Vagy mi?


Én eddig azt hittem a sima wc papír erre elég. Mindig tanulok valami újat. :D

2017. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha sokat nyúl oda, akkor érthető, de elég érdekes helyzet az biztos.


"De ez hogy megy, most komolyan. Szarik, aztán elmegy zuhanyozni, és visszaveszi ugyanazokat a ruhákat? Naponta többször is?


Nem ilyenekre találták ki a nedves wc papírt?"

Nálam ez így működik:

Naponta egyszer szoktam kaksizni, azt is csak otthon. A fürdőszoba egyben van a wc-vel, így nincs nehéz dolgom ami a wc-zés utáni tisztálkodást érinti. Ha érzem, hogy kell, akkor fogom magam és előveszek egy tiszta bugyit - ez lehet a fiókból vagy a szárítóról is - és bemegyek a fürdőbe. A nacit leveszem és odadobom egy kisszekrényre, aztán megszállom a trónt. A dolgom végeztével zuhanyzok, vagy csak deréktól lefelé mosom meg magam, attól függően, hogy mikor fürdödtem utoljára. Nyilván ha 2-3 órája volt az utolsó, akkor nem állok neki még egyszer, ilyenkor szoktam csak alul megmosni magam. Aztán törölközés, felveszem a tiszta bugyit és azt a nadrágot, amit előzőleg levettem és félre raktam. Ennyi.

Amúgy nem minden esetben van így, ha pl. reggel munka előtt jön rám és késésben vagyok akkor maradok a nedves wc papírnál, meg ha hazautazom a szüleimhez, akkor is ez a protokoll, mert ott meg külön van a wc meg fürdő.

Amúgy engem nem zavar, ha egy nap több bugyit is el kell használnom. Most tök mindegy, hogy a pár naponkénti mosásnál 3 vagy esetleg 6 darab bugyi van benne.

2017. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
66%

HA meg vendégségben vagyok pl anyósoméknál vagy valami, akkor szarás után egyből menjek a fürdőbe zuhanyozni?


Nagyon lol

2017. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanazt csinálom mint 27, csak én férfi vagyok. Ha olyan helyen vagyok, hogy egybe van a wc és a fürdő, akkor kakálás előtt leveszem a gatyám, utána zuhanyozom, mininum derék alatt. Ha úgy van, hogy külön van a wc és a fürdő, akkor veszek fel új gatyát. Abban a ritka esetben, ha ez 3-szor történik meg, akkor igen, 3-szor veszek új gatyát. Egyelőre nem dőlt össze a világ emiatt, magam is csodálkozom. A barátnőim ezt vagy értékelni szokták vagy nem érdekli őket. Volt aki elég gusztustalan történetet mesélt exéről. 42f
2017. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
96%
De ha a bugyidat nem éri kaka, miért nem veszed vissza? Pisilés után is visszaveszed. Ha megmosod kaka után a segged, az olyan, mintha nem is szartál volna. Ha nem szartál, minek csere?
2017. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!