Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után a barátotok mennyit lógott a haverjaival?

Figyelt kérdés

2 hete költöztünk össze a barátommal, és hát elég gyakran lépnek le haverokkal sörözni, inni...

Én nagyon ritkán találkozok a barátnőimmel, nehéz megoldani hogy sokat lógjunk együtt...

Mikor a barátom elmegy itthonról, általában egyedül vagyok.

Engem csak ritkán hív meg, hogy menjek én is, vagy valamikor ide hívja fel őket...


Persze régebben, mikor még nem költöztünk össze, ritkábban találkoztak...4 éve vagyunk együtt amugy


Nem eltiltani akarom őt a haverjaitól, csak szerintem sok a havi 1-2 sörözés.. :D Nem igaz hogy 23 évesen ez neki a fontos..:/


Ti hogy vagytok vele? Vagy titeket nem zavar ha elmegy a párotok inni?

23 L



2017. okt. 4. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Havi 1-2 sok?

Nem tudom, szerintem azért az nem veszélyes...

2017. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kevesebbet mint elotte, de en mindig megyek vele, kiveve ha eppen jon olyan ember is, akit nem birok, de az ritka, szerencsere az az 1-2 kozelebbi haverja akikkel gyakran logunk, ok ertelmesek.
2017. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Akkor megy, amikor akar, pár alkalom havonta. Havi 1-2 egyáltalán nem sok, sőt, ennél én is többször eljárok nélküle - nem feltétlenül sörözni de szvsz tök mindegy a program.

Szerintem itt inkább az a gond, hogy neked nincs rajta kívül életed, unatkozol, tőle várod, hogy szórakoztasson, mert nem tudsz magaddal egyedül mit kezdeni. Ez pedig elég undorító és igazságtalan hozzáállás a részedről és nem ártana sürgősen változtatnod rajta.

2017. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggodj, mar nem fogtok egyuttelni sokaig, ha igy folytatod :D.
2017. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De eddig alig találkoztak...most meg egyre sűrübben...

nem értem miért kell ilyen gyakran találkozni velük..:/

2017. okt. 4. 15:30
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű, kell neki egy kis dő külön, csak magára, vagy haverokra. Együttélésnél meg a barátnő ez esetben te, azt az időt, amit maagára töltött, igenis lecsökkenti, mivel ha otthon vagytok mind ketten, szeretnétek (vagyis az ilyen barátnők szeretnék), jogy igenis együtt töltsétek azt az időt. Így kénytelen elmenni, hohy a magra töltött dő ne csökkenjen.
2017. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem összeköltözés után az ember sokkal több időt tölt együtt a párjával otthon is, ezért több idő marad eljárni másokkal is.
2017. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

"szerintem sok a havi 1-2 sörözés.. :D"


Jézusom. Szerinted tényleg sok havi 1-2 alkalom?

Heti 3, azt már esetleg nevezhetjük soknak. De havonta egy-két alkalommal ugyan hagy tölthesse már az idejét a barátaival.

2017. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Én heti kétszer járok el itthonról barátokkal. Egyszer egy hétköznapi napon (hétfő-csütörtök), egyszer egy hétvégi napon (péntek-vasárnap). Csak iszunk, esetleg vízipipázunk és beszélgetünk 3-6 órákat.


A barátnőmmel 1 éve élünk együtt és egyáltalán nem zavarja. Inkább ő is örül, hogy néha egyedül lehet, van egy kis ideje saját magára (vagy ha akar akkor ő is találkozhat barátokkal).


27/f, 24/l (két éve együtt)

2017. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt hittem, hogy legalább heti 3 alkalomról van szó...
2017. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!