Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek nem lenne kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne kellemetlen így? (munka és összeköltözés, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy hónapon belül összeköltözünk a párommal, de sajnos el kellett jönnöm a munkahelyemről, (nem önhibámból) és még nem találtam helyette másikat, hiába keresgéltem hónapokig. Végső elkeseredésemben érdeklődtem egy gyári munka iránt, amire anyósom első reakciója az volt, hogy "ne menj oda, ott nagy a hajtás", párom pedig szépen megkért, hogy ne menjek ilyen helyre dolgozni.

Tudom, hogy a párom tényleg csak azért kért rá, mert tudja, hogy nem nekem való, és nem bánná, ha összeköltözéskor sem dolgoznék még. Viszont én már most kellemetlenül érzem magamat, mert pl. anyós mondta neki, hogy most már neki kell mindent fizetnie, vegye meg nekem ami kell, meg fizesse a számlákat stb, viszont én nem akarom azt, hogy arról beszéljen az egész rokonság (mert fognak), hogy még össze se költöztünk szinte, már eltartatom magamat.

Én tényleg megértem, hogy a párom nem szeretné, hogy rossz helyen dolgozzak, de nincs és nem is lesz pofám vele megvetetni a nekem szükséges dolgokat. (Pl. ruhákat, télre cipőt, kabátot stb.)

Ti elfogadnátok így párotok ajánlatát? Vagy tegyem félre a kérését és menjek oda dolgozni, ahova tudok?


2017. okt. 31. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9: oké, értem. De az is rajtatok múlik, hogy mennyire avatjátok be a magánügyeitekbe a rokonokat. Ha egészségtelen vagy káros bármelyikőtökre és/vagy a kapcsolatotokra az, hogy a rokonok mit szólnak ehhez vagy ahhoz, akkor egyszerűen olyan távolságban kell tartani őket, ahonnan már nem látnak, nem tudnak meg ilyen részleteket, ezért nem tudnak foglalkozni sem velük. Csak azon tudnak csámcsogni, amiről tudnak, és csak akkor, ha hagytok ennek teret. Tudom, hogy ez elég lelketlen dolognak hangzik, de ezt is lehet úgy csinálni, hogy megmaradjon a jó viszony, legalábbis szerintem.


És továbbra sem vagyok meggyőződve, hogy megalapozottak a félelmeid. Tényleg rosszindulatúan beszéltek, pletykáltak rólad? Ha csak beszéltek rólad, az semleges, nem gond. Az emberek beszélnek egymásról, ez természetese. Van bármi okod feltételezni, hogy "kibeszélnek"?

2017. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!