Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az csicskáztatásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az csicskáztatásnak számít ha "elvárom", hogy legalább hetente egyszer legyen főtt étel, legyenek kimosva a cuccaim vagy legyen kitakarítva a ház? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem...tisztázzuk, hogy én jelenleg nem dolgozok. Vett a ex párom egy házat még a nyárban és azt csinálgatom mióta ideköltöztünk. Volt egy balesetem ami miatt nem tudok többé a szakmámban dolgozni és nehéz így munkát találni, meg hát a házzal/ ház körül is elég sok munka van. Elvétve vannak maszek munkáim így én is betudok szállni a közösbe. Ex párom viszont dolgozik. Tényleg csicskáztatásnak számít ha a benti munkákat nem én csinálom? Sajnos arra már nem igazán jut időm. Amint világosodik már megyek ki és csinálom a dolgom, egész addig amíg be nem sötétedik. Miután bejövök, begyújtok a kályhába, ha van energiám akkor megfőzök vagy kitakarítok és beesek az ágyba. Ex párom eközben általában a telefonját nyomkodja vagy a tesójánál/ barátnőjénél van.

2017. okt. 31. 18:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy te nem dolgozol? Igen. Még akkor is, ha egyébként állást keresel. Örülj, hogy nem tesz ki a saját lakásából.
2017. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
ja és omladozik a ház eleje, van egy szép nagy repedés rajta amit úgy tudtam megoldani, hogy felhúztam elé két tégla támasztékot ami tartja h ki ne boruljon. Az egyik sarok lóg a levegőben, mert kimosta a víz. A ház vizesedik, nem is kicsit, mivel nincs megoldva a víz elvezetése a hát mögött. Mint mondtam, mióta itt lakunk csinálgatom. Éjjel a netet,fórumokat bújom, hogy másnap mit hogyan csináljak. Aki nem hiszi annak tudok küldeni képet a ház állapotáról. Nekem nem napi 8 óra a munka hanem 16-18. Igaz ennyit megtehetek ha már nincs munkám, de ez mellet már nem jut időm pl mosásra. Nem automatánk van. Nincs bevezetve a gáz, a fát meg kell szednem, hogy betudjak gyújtani...a víz sincs bent a házban. Nem egyszerű az élet vidéken, főleg úgy, hogy minden rám vár.
2017. okt. 31. 19:42
 23/34 anonim ***** válasza:
59%
Kit érdekel, milyen a ház? Te nem dolgozol, és ha neked ez így megfelel, lehet, hogy nem is vagy rajta olyan nagyon, hogy találj olyan munkát, amit el is tudsz végezni. Nagyon könnyen bele lehet ám tespedni ebbe. Velem nem lenne ilyen könnyű dolgod, igaz, az én lakásom jó állapotú, szóval nem lenne szükségem a munkádra. Lehet, hogy ő is csak kihasznál, amíg összedobod a házat, aztán kihajít végleg.
2017. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
remélem így lesz..már csak erre van szükségem és újra együtt lehetek azokkal akiket elvesztettem.
2017. okt. 31. 19:54
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sajnálgasd csak magad, ahelyett, hogy a megoldást keresnéd, és esetleg belátnád, amit itt többen is írtak, hogy semmi alapod elvárni bármit is az exedtől, ha lenne munkád, és pénzért dolgoznál, akkor se lenne. exek vagytok, lakótársak, az ilyen szüksegleteidet magadnak kell intézned. éjszaka meg állásért nézegesd a netet, annak több értelme lenne.
2017. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
most első a ház, mindjárt itt a tél és még baromi sok munka van. Most is állásokat nézek, de itt a környékünkön(40kmre) egy munkahely van, sajnos oda már biztos nem fognak felvenni mert, ott történt a balesetem. A szakmám erdővel kapcsolatos, de abban megint csak nem tudok dolgozni, mert a lábam nem úgy működik, ahogy kell. Az erdőben, főleg aki géppel dolgozik, annak nem csak magára de másra is figyelni kell. Elég egy rossz mozdulat és levágtam a lábam vagy ha rosszul dől a fa, akkor ott nagyon gyorsan arrébb kell menni. Ezt bicegve kicsit nehézkes. Arról nem is beszélve, hogy bizonyos mozdulatokkor gondol egyet a lábam és kihagy, olyankor bukfenc van. Cipőt, bakancsot nem tudok húzni, mert utána úgy kell levágni a lábamról, úgy beledagad. Ma is és minden nap papucsban dolgozok befáslizott lábbal. Komoly sérülésem volt, még sugárkezelésre is kellett járnom. Voltam több állásinterjún, de amint az orvosira kerül a sor egyből elbukom az egészet.
2017. okt. 31. 20:13
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom kérdező, borzasztó helyzet lehet ez, de hosszabb távon hogy gondoljátok ezt az együttélést?
2017. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

mivel ex, ezért elvárni nem várhatod el.

mindenesetre ha ennyire rossz körülmények között élnék, mint ti, akkor nyilván segíteném az exemet ha tudom, ahogy ő is segít engem, mert ketten könnyebb megbirkózni a nehézségekkel.

ha ennyire szegények vagytok, gondolom egyedül egyikőtök sem boldogulna, tehát a lánynak is érdeke, hogy együtt oldjátok meg a helyzetet.

ha szépen kéri az ember a segítséget, nem követelőzve, az általában be szokott jönni.

most elsírtad a bánatod, valóban szomorú, de valószínűleg a lánynak is van sok baja, bánata, ő is tudna itt sírni.

2017. nov. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
hiába ex, vagyis hiába mondja, hogy vége attól még ugyan úgy oda bújik hozzám, elvárja, hogy ölelgessem, csókolgassam, lefekvés előtt simogassam a kezét vagy ha munkába megy mindig oda jön és ad egy csókot, stb. Én tanítottam meg főzni, mert amikor fiatalabb volt, neki ilyeneket nem kellett otthon csinálnia, nem volt házias amikor 6 és fél éve össze jöttünk. Amikor össze jöttünk, nem sokkal rá össze is költöztünk, az albérletben se volt házias, munkám mellett is megcsináltam otthon mindent, persze ő akkor még nem dolgozott, én voltam a kenyérkereső, de már akkoriban se várhattam el tőle azt, hogy pl megfőzzön. Barátnője, tesója mondta hogy ne szóljak érte majd úgy is látni fogja h mi a kötelessége, hagyjam rá. Már akkoriban ezekből voltak vitáink. Sajnos fordult a kocka, jelenleg én nem tudok dolgozni, de bár tudnék.
2017. nov. 1. 07:10
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mitől az exed?

Pontosan úgy éltek, mint a régi házasok, egy ágyban alszotok, te csinálod a férfi munkát, ő eltart, te elvárod, hogy csinálja a házimunkát, és szexeltek is. Szó nincs szakításról, illetve csak jár a szátok.

Pont úgy nem fogtok tudni szabadulni egymástól, mint a többi hasonló "házaspár". Nincs hova menni, összekötnek a kényszer és az anyagiak. Érzelmek már nincsenek. Ha a boldogtalanságot nem számítjuk.

Így fogjátok leélni az egész nyomorult életeteket.


Tipp: ingyenes jogi tanácsadáson keress rá, hogy ha munkahelyen szenvedtél balesetet, ami miatt nem tudsz a szakmádban dolgozni, akkor jogosult vagy-e kártérítésre?

Illetve próbálj meg utánajárni a rokkantnyugdíjnak. Megváltozott munkaképességűként néha könnyebb elhelyezkedni, mert kevesebb adót fizetnek utánad.

Keress a neten országos munkaerő közvetítő cégeket. (Prohuman, Adecco, stb.) Oda küldj be önéletrajzot, azzal a megjegyzéssel, hogy az ország bármely pontján hajlandó vagy munkát vállalni, ha van munkásszálló. (Dunántúlon lasszóval fognak embert, szállást, előleget, ingyenes buszt adnak, csak menjél.)

2017. nov. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!