Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az csicskáztatásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az csicskáztatásnak számít ha "elvárom", hogy legalább hetente egyszer legyen főtt étel, legyenek kimosva a cuccaim vagy legyen kitakarítva a ház? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem...tisztázzuk, hogy én jelenleg nem dolgozok. Vett a ex párom egy házat még a nyárban és azt csinálgatom mióta ideköltöztünk. Volt egy balesetem ami miatt nem tudok többé a szakmámban dolgozni és nehéz így munkát találni, meg hát a házzal/ ház körül is elég sok munka van. Elvétve vannak maszek munkáim így én is betudok szállni a közösbe. Ex párom viszont dolgozik. Tényleg csicskáztatásnak számít ha a benti munkákat nem én csinálom? Sajnos arra már nem igazán jut időm. Amint világosodik már megyek ki és csinálom a dolgom, egész addig amíg be nem sötétedik. Miután bejövök, begyújtok a kályhába, ha van energiám akkor megfőzök vagy kitakarítok és beesek az ágyba. Ex párom eközben általában a telefonját nyomkodja vagy a tesójánál/ barátnőjénél van.

2017. okt. 31. 18:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ha egyedül élnél, akkor MINDENT egyedül kellene megcsinálnod. Szóval befejezheted a hisztit. Rossz a szegénység, de talpra lehet állni belőle, apám megcsinálta annak idején. Persze, nem ilyen kényelmesen állt hozzá, mint te. Lehet, hogy csúnya dolognak tartod, meg egyes hozzászólók is, hogy nem pátyolgatlak, de nincs rá szükséged, azzal nem leszel előrébb, ha én is beállok a szegény te sorba.
2017. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
próbálkoztam a kártérítéssel, de az orvosi szakbizottságot nekem kellett volna kifizetni, ami 200 ezer lett volna. Nem tudtam így félben maradt a kártérítés. Sőt amit addig kifizettem az ügyvédnek, azt is buktam.
2017. nov. 1. 20:30
 33/34 anonim ***** válasza:
66%

Szóval összeszedtél egy fiatalka lányt, és most utólag sajnálod, hogy a rászánt időd és háziasszonynevelésed nem térül meg.


Ó te szegény picsogó számító férfi. Fujj.


Értem én, hogy sz.ar a lábad, de együttérzésért menj ahhoz, akit ez érdekel.


Kaptál egy fél házat az exedtől AJÁNDÉKBA, te pedig a SAJÁT tulajdonodat újítgatod fel MUNKA és ahelyett, hogy átképeztetnéd magad a munkaügyi hivatalban, mint megváltozott munkaképességű, hogy lehessen állásod. És ezért még elvárnád, hogy az AJÁNDÉKOT ADÓ, DOLGOZÓ, ELTARTÓ EXED, aki a lakótársad, munka után még kiszolgáljon. Teljesen abnormális.


Itt kínzod magad, hogy nézed a munkákat, amikra amúgy sem lennél alkalmas, és síránkozol, hogy régen meg tudtad volna csinálni.


Nem muszáj neked puszilgatni meg kedveskedni, ha nem vagytok együtt. Ha össze akarsz vele jönni tegyél érte, ha nem, küldd el a szakításra hivatkozva, ha kedveskedésért megy. Kitenni nem tud a házból, mert a fele a tiéd.


Sem kapcsolatban, sem kapcsolaton kívül nem elvárható a kiszolgálás. Vedd el, akkor kötelessége lesz gondoskodni rólad, ha lerokkansz.


Ha eddig nem tetted, csak magadat okolhatod.

2017. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a sok választ, de ez pont nem az a helyzet, hogy bármelyikőtök is elvárhatna bármit a másiktól.
2017. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!