Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az csicskáztatásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az csicskáztatásnak számít ha "elvárom", hogy legalább hetente egyszer legyen főtt étel, legyenek kimosva a cuccaim vagy legyen kitakarítva a ház? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem...tisztázzuk, hogy én jelenleg nem dolgozok. Vett a ex párom egy házat még a nyárban és azt csinálgatom mióta ideköltöztünk. Volt egy balesetem ami miatt nem tudok többé a szakmámban dolgozni és nehéz így munkát találni, meg hát a házzal/ ház körül is elég sok munka van. Elvétve vannak maszek munkáim így én is betudok szállni a közösbe. Ex párom viszont dolgozik. Tényleg csicskáztatásnak számít ha a benti munkákat nem én csinálom? Sajnos arra már nem igazán jut időm. Amint világosodik már megyek ki és csinálom a dolgom, egész addig amíg be nem sötétedik. Miután bejövök, begyújtok a kályhába, ha van energiám akkor megfőzök vagy kitakarítok és beesek az ágyba. Ex párom eközben általában a telefonját nyomkodja vagy a tesójánál/ barátnőjénél van.

2017. okt. 31. 18:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Bocsi elkerülte a figyelmem. :/

Bocsi..

2017. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem a párod, nem a csicskád, nem tartozik neked semmivel. Miért főzzön az exére? Az nem elég, hogy eltart?

Inkább örülj, hogy nem kér lakbért tőled.


Szánalmas vagy.

2017. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
rendben van, akkor örülök, hogy el vagyok tartva...de ha nem lennék, akkor nem lenne hol eltartania, mert egy szó szerint romoz házat tudott venni. Más ennyi pénzért még egy üres telket sem kap, nemhogy "házat". Pláne, hogy amit a fél tesója elrontott azt én próbálom helyre hozni null tudással és gyakorlatilag a semmiből mivel minden pénzünket elszedte. Nagyon nehéz achilles ín sérülést után bármi fajta munka, főleg amikor egész nap létrázni kell vagy a tetőlécen kell ácsorogni.
2017. okt. 31. 18:56
 14/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagytok együtt, ha jól értem a ház is a nőé és kettőtök közül neki van fix munkája. Ezek után még neked vannak elvárásaid? Nem érzed, hogy nem igazán korrekt ez így? a ház körüli munka mellé férjen már bele, hogy a koszos cuccaidat kimosod és csinálsz magadnak kaját (és esetleg neki is, ha már ott lakhatsz miközben nem veled tervezi már a jövőt és nincs állásod se...)
2017. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
kettőnké a ház, mivel nekem még nem volt a nevemen ház, így nem kellett annyi adót fizetnie. De mint, mondtam annyi plusz pénzt össze tudok szedni minden hónapban ami fedezi a "lakbéremet"
2017. okt. 31. 19:00
 16/34 anonim ***** válasza:
91%
Maunikaaa Soo :))
2017. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
igen, kezdem úgy érezni magam, mint az említett műsorban szereplő emberek. 12 éves korom óta dolgozok. A balesetem is munkahelyen történt és azóta csak rossz dolgok történnek velem. Lehet ez egy jel arra, hogy az én időm lejárt.
2017. okt. 31. 19:22
 18/34 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, de vicces 16-os... Uraságéknál ugyanez van, csak pepitában.
2017. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
58%

Tejóég.


Kaptál a nevedre egy fél ingatlant, nem is dolgozol, és még tőle várod a benti munkákat is?


Szálljál már le a földre.


Readásul nem is a szakmádban javítgatod a házat, lehet pont annyi kárt okozol egy szakértő szemével, mint a szerinted pancser féltesója.


Sokkal hamarabb ki kellett volna dobnia, én egyáltalán csodálkozom, hogy ezek után lefekszik veled..


Romos házat pf.


Gondolom nem a falat húzod fel, és nem a tetőszerkezetben emelgeted a gerendákat. Nem a legjobb a ház, de gondolom statikailag stabil, nem reped a főfal és nem vizesedik alulról csak max nem tetszetős esztétikailag.


A munka, amit szaktudás nélkül hozzádobsz az ajándékba kapott házrészedheg, egyáltalán nem fedezi az eltartásod költségeit.


Istenem de undorítóan viselkedsz, térdre kéne rogynod, hogy valaki egyáltalán összeállt veled és adott egy házfelet..


De most komolyan, mi a francot nem érzel jogosnak?


Hogy a te ezermesterkedésed a sérülésed miatt fizikailag fárasztóbb? Pénzt sem kapsz érte, érdemben hozzá sem rak a házhoz, még nyavajogsz is..


Fejezd be, és tanulj valami államilag támogatott új szakmát, amit képes vagy elvégezni, ne rinyálj azért, ami amúgy sem megy és még nehezedre is esik...


Kap egy fél házat ajándékba, javítgatja a már sajátját munka helyett, és ezért érdemelne elismerést és kevesebb házimunkát Pf.


Villanyszerelés? Ott nem mindig kell létrátmászni és fizetnek érte, hogy azt tanuld.


Esetleg pénzügyi képzés? Ezért is fizetnek.


De most indul az állami informatikusképzés is.

2017. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
pont azokat csinálom amiket leírtál...húztam már fel falat, mert a szaki olyan jól megcsinálta, hogy kidőlt, konkrétan a beszakadt tetőt helyreállítottam, igen beletartozik a gerendák, szarufák emelgetése is, villanyt is szerelek, rabic hálózok, gipszkartonozok és mi egyebek. A szaki munkabérében amit lenyúlt, abban nekem is jócskán benne volt a spórolt pénzem.
2017. okt. 31. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!