Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha lesz barátnőm, vajon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm, vajon meg fogja érteni hogy azért nem megyünk sehová nyaralni meg szórakozni, mert ingatlanra gyűjtöm a pénzt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
8%

#26

Igen, ez a szép elmélet. Az anyagilag független, szabad, büszke, egoista nő, aki tudja, mit akar, aki saját maga éri el és szerzi meg, amire szüksége van.

A gyakorlatban viszont ebből az valósult meg, hogy az átlag nő továbbra is igényt tart a férfi részéről az anyagiakra, de büszkeség és az egoizmus az már az egekben van.


Tudod, van különbség az elméletek és a gyakorlati megvalósulások között. Elméletben a kommunizmus is milyen szép, aztán hogy a gyakorlatban mi valósult meg belőle, az már más kérdés.

2017. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
98%
Nem is ismersz feministákat. Ti csak Miss Pitsákat láttok, normális nőket nem is vesztek észre.
2017. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
98%
Hát én akkor fogom megölni magam, ha valaha is arra szorulok, hogy egy "fszos" eltartson. Nem fogok olyan mélyre süllyedni.
2017. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
98%
Eleve értelmes nő nem fog olyan lakásba beköltözni, amibe egy forintot se rakott bele. Tehát baromi fölöslegesen görcsölsz a lakáson.
2017. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
1%

#32

Már hogyne ismernék. Szinte minden nő feminista már, nagyítóval kell keresni, amelyik nem az.

Arról meg szintén nem én tehetek, hogy a Miss Pitsák teszik ki a nők 80%-át minimum.

És ez nem szubjektív vélemény, hanem tény.

Már több kutatás kimutatta, mára szinte közhely, hogy többnyire a pszichológiai, szociológiai jelenségek esetében is a normál eloszlás érvényesül.

Az emberek legnagyobb része mindig is konformista, trendkövető ember volt,

na most logikus, hogy ha ez az álfeminista trend, ez a álfeminista "értékrend" ömlik mindenhonnan, az emberek többsége ezt fogja követni, ezzel fog azonosulni.

2017. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
97%

#23, azt akartam írni, hogy egy folyón akkor kell átmenni, ha odaérsz - de te nem fogsz odaérni, ha tényleg így gondolod a "barátnőt":


" mi közöm nekem ahhoz hogy neki milyen igényei vannak? "


Egy párkapcsolatban ez nagyon morbid elgondolást, még akkor is, ha nyilván volna sok nő, aki értékeli ezt a gyűjtögetést, de ilyen kitétellel - semmi esélyed komoly kapcsolatra.

2017. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:

Pedig jól gondolja kedves utolsó, mi köze neki az igényeihez.


Felnőtt emberekről van szó.


Tudod mit jelent a felnőttség? Hogy ha vannak dolgok amikre vágysz, azokért teszel hogy elérd.


Csak a gyerekek várnak el dolgokat "csak úgy" alapon.

2017. nov. 2. 12:52
 38/74 anonim ***** válasza:
97%

De ez is azért hogy megy a gyakorlatban?


Ha összejönnénk (a nemlétező isten óvja meg a lelkemet), akkor a lakásom előtt aludnál a küszöbön? Mert a te neved nincs a tulajdoni lapon, CSAK ÚGY meg hogy képzeled?

2017. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
98%

Önálló, független nő vagyok, szintén lakástakarékból és más megtakarításból fizettem az önerőmet, a hitelre vásárolt lakásomhoz. 100%ig megértem, hogy ez mennyire fontos neked, nekem is az volt.


De te csak egy arrogáns f..szjános vagy ettől függetlenül, és ezért se érdekelnél, nem azért, mert nem tudsz fizetni egy wellness hétvégét. Plusz nekem kapcsolatok révén elég akciós nyaralásaim voltak, és én szoktam állni ajándékba az adott páromnak, mivel tényleg nagyon olcsó, csak maximum utazást kell fizetnie. De én elvből szóba sem állok olyan férfivel, aki azt gondolja, hogy én csak bele akarok ülni a készbe, csak azért, mert p.nam van.

2017. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, hidd el, most gondolkodsz valahogy, meg elképzelsz valamit, ami nincs. Majd ha lesz csajod és szerelmes leszel, az egy totál más helyzet lesz. Soha ne mond, hogy soha...
2017. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!