Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha lesz barátnőm, vajon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm, vajon meg fogja érteni hogy azért nem megyünk sehová nyaralni meg szórakozni, mert ingatlanra gyűjtöm a pénzt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
14%

#39

Annyira szépek az ilyen saját bevallásuk szerint önálló, független nők kamutörténetei, de miért van az, hogy a való életben egyetlen olyan nővel nem találkozik az ember, aki tényleg önálló és független? :D

Mert az ilyen nőkről mindig kiderül, hogy a hitelmentes, saját lakásukat a gazdag apuci vette nekik, az autójukat szintén, vagy otthon laknak a szüleikkel, vagy apu fizeti az albérletet, de amúgy meg valami röhejes HRes állásban vagy egyéb ilyen irodai betanított majom munkakörben keresnek max. 180-190 nettót, ami arra sem lenne elég, hogy önerőből egy lakást béreljenek :DD

És akkor ők az önálló, független nők :DDDDD

2017. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%
De fura ez is, hogy a fejedben csak apuci pénze lehet, nem anyuci pénze.
2017. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
97%

41-es és kérdezõ borzasztó szànalmasak vagytok.

Az a baj,hogy nektek igényetek sincs a vàltozàsra,igénytelenek vagytok,otthon ültök és ez nektek okés,nem mozdulnàtok ki.


Nem nem fogjàk megérteni mert vannak igényes férfiak akik szeretnek mászkálni.

Nektek maradhat marokMarcsa vagy prostik,jah de az is pénz.


Mondjuk piacképes szakma nem àrtana,csak tanulni meg lustàk vagytok,képzésekre kellene jàrni teperni és lesz pénzetek mindenre.

2017. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
5%

#42

Mert rendszerint apuci az, aki a sok pénzt előteremti, nem pedig anyuci. Valahogy ez is azt bizonyítja, hogy a feminizmus nem abba az irányba ment el, hogy a nők megteremtsék maguknak az anyagi jólétet :D A büszkeség csak addig terjed, hogy kihisztizzék maguknak a dolgokat :D

2017. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
98%

Szànalmas 44-es,akkor te nem.vagy férfi mivel te semmit se tudsz elõteremteni hanem el vagy a pocsolyàban.

Ez a gond férfias jegyek hiànyoznak belõletek.

Ezért tartanak a nõk szànalmasnak titeket.


30F

2017. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
4%

#43

Van diplomám, kötetlen munkaidőm, keresek havi fél milliót, és mivel nincs élősködőm, jaj, bocsánat, miket mondok, szóval nincs barátnőm, mást se csinálok, mint kimozdulok. Csak én nem nyaralgatni meg wellness-ezni járkálok, mint ti, hülye idióták, mert g_cire unom, hogy elmenjek egy tengerpartra, és ott heverjek egész nap a parton, vagy üljek egy kib_szott medencében és áztassam magam. Én iszok, bulizok, fesztiválokra járok, csajozok, a zenekarommal próbálok, fellépek, k_rvázok, a magadfajta ostoba, öntelt hülye pitsákat meg meghagyom ezeknek az "igényes férfiaknak", akik valójában csak nyomorult, szánalmas papucsok, képesek elviselni egy wellness hétvégét egy dugásért cserébe :D

De igazán megható az aggodalmad :D

2017. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
7%

#45

Látatlanban is ráteszek egy rekesz whiskey-t, hogy minimum 3x annyi nőt megraktam már, mint te :D

De nem is ez a lényeg, ami igazán nevetséges benned, az az, hogy téged még férfi létedre is meghülyített a feminizmus, egy szar, szolgalelkű papucs idióta lettél, és ezt gondolod férfiasnak, mert kimosták az agyadat :D

Valójában meg egy igazi férfi soha nem csinál magából alárendelt csicskát, soha nem tűri el, hogy egy nő bármibe is beleszóljon :D

2017. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
59%

47-es nàlam magas a léc,tehàt lehet nem voltam annyi nõvel.

Viszont én a minõségre megyek.

Ezeke a tornacipõs farmer pólós nõket meghagyom nektel,szóba nem àllnék egyikkel.

Én minõségi nõkkel ismerkedek csak külsõleg és belsôleg is.

2017. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
90%
Arra azért nem lennék büszke a helyedben 50%-os, hogy kész nemi betegség telep vagyok már Ennyi kur..vázás után..
2017. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
98%
Farok összemérés is lesz a "ki tud nagyobbat mondani" versenyben? :-)
2017. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!