Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha lesz barátnőm, vajon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm, vajon meg fogja érteni hogy azért nem megyünk sehová nyaralni meg szórakozni, mert ingatlanra gyűjtöm a pénzt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
86%

MErt egy ingatlan aztán marha nagy befektetés. Ugyanúgy a pénzt viszi, mert FOLYAMATOSAN van mit felújítani rajta.


Mikor végeztél a festéssel, mehet a tetőcsere, aztán az udvart megcsinálni, de közben a kerítés is lassan tönkremegy, korszerűbb fűtés-víz, sorolhatnám.


És okés, gyűjtögethetsz, de hol vannak az élmények? Nem welness, de pl. elugrani egy-egy városkába, tópartra, hegyre, stb?

Vagy azt gondolod, tartós lehet az a kapcsolat, ahol munka után otthonülés van, vagy te éjjel-nappal melózol, mert "gyűjtögetsz"?

Mgsúgom neked: nem, előbb-utóbb elfásultok és otthagy, ráadásul olyanba teszed a pénzt, amihez neki semmi köze.

2017. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%
Èn is gyűjtök, de a maradèk pènzből mindig el fogok különíteni egy kisebb összeget randizni, ismerkedni, programozni. Nem nagy összeg, ha normális nő akkor elfogadja vagy ő is beszáll (már kapcsolatban), aki meg kevesli ÚGY, hogy ő semmit nem tesz hozzá, annak L.F.S.
2017. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%

"Már hogyne arról lenne szó, csak te is egy feminista szellemben nevelkedett nő vagy, ezért már az neked a természetes, hogy mindig, minden igényed ki van elégítve, és azt a szót, hogy lemondás, már hírből sem ismered. Mondom, ti mind olyanok vagytok, mint az elkényeztetett, 13-14 éves, egoista, tinédzser kislányok."


Én soha nem vártam azt, hogy a partnerem fizessen helyettem dolgokat, vigyen el kirándulni és szórakozni.

Én azt szeretem, ha együtt tesszük ezeket, igazságosan osztozva az anyagiakon.

Nem azt várom el, hogy "elvigyen", hanem azt, hogy "elmenjünk együtt". Remélem érzed a különbséget.

Nálunk alap dolog, hogy ha elmegyünk kikapcsolódni, akkor vagy mindenki fizeti a maga részét, vagy egyszer ő fizet, egyszer én.


És szép dolog takarékoskodni, kell is, én is teszem, de azért lehet normális egyensúlyt találni a két dolog között. Mint mondtam, egy kapcsolat ellaposodik, ha a felek soha nem töltenek egymással minőségi időt. Olyan programokat kell keresni, ami mindkét fél számára megengedhető anyagilag és osztozni a költségeken. Ennyi a titok.


Ha a kérdező sorban olyan lányokat fog ki, akik lehúzzák anyagilag, akkor a kérdező legalább akkora barom, mint a lányok. Ugyanis az elég gyanús, ha valaki mindig, rendre ugyanolyan típusú nőkkel kezd. És elárulom, nem az az oka ennek, hogy minden nő ilyen.

Ez pont olyan dolog, mint hogy vannak nők, akik hajlamosak állandóan erőszakos, elnyomó, bántalmazó férfiakkal összejönni. Ott szintén fennáll az, hogy valami hiba a nőkben is van, hogy folyton ezeket találja meg. Ettől még nem lehet általánosítani, hogy minden pasi agresszív és bántalmazó.

2017. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
A kérdező hova lett? Nem tudok neki üzenetet írni,tegnap beszéltem vele.
2017. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

64

"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2017. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
65-ös Ismered a kérdezőt?:)
2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%

"Hát mire lennél büszke? Ha egy ostoba, pökhendi, lusta pitsa a kénye-kedve szerint ugráltatna és kihasználna? :D"


Hát elég szar nőkkel volt dolgod..de te választottad a rengeteg ku..rva közül őket.

2017. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. :)
2017. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%
Azt megérti ha szeret, hogy nem költekezel de azt nem, hogy nem mentek sehova. Én is gyűjtöttem 15 évig, de azért el tudtunk mellette utazni meg szórakozni is jártunk. Csak busszal mentünk apartmanba, meg az olcsóbb szórakozási módokat választottuk nem a drága éttermet.
2017. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim válasza:

"Volt amelyik azon volt kiakadva hogy miért munkás vagyok. A slusszpoén az volt ebben a sztoriban hogy ő is munkás volt"


Nem hallottál még a hipergámia koncepciójáról.

2017. nov. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!