Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha lesz barátnőm, vajon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm, vajon meg fogja érteni hogy azért nem megyünk sehová nyaralni meg szórakozni, mert ingatlanra gyűjtöm a pénzt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
0%

#49

Hát mire lennél büszke? Ha egy ostoba, pökhendi, lusta pitsa a kénye-kedve szerint ugráltatna és kihasználna? :D

2017. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
97%
Irigylem az ilyen embereket, mint a kérdező, aki egész nap itt veri a farkát és ráér kattogni ilyen hülyeségeken. Mondd, te nem dolgozol semmit sem? Nincs feladatod az életben?
2017. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
9%

# 50

Nincs itt semmiféle ki tud nagyobbat mondani verseny.

Ez az egész nem más, mint a konformista és a nonkonformista életszemlélet örök vitája.

Mint látod a pontozásokból, az emberek túlnyomó többsége konformista, mindig is az volt; belesimul, beilleszkedik a fennálló rendszerbe, az adott helyzetbe, szemet huny a zavaró dolgok felett, kompromisszumokat kötve megpróbál a megadott keretek között boldog lenni, a legjobbat kihozni az életéből.

És vannak nagyon kevesen a nonkonformisták, a lázadók, mint én is, akiket túlságosan frusztrál, ha valami szar, és képtelenek szemet hunyni, beilleszkedni, megalkudni.

Mi egy olyan életszemlélettel és olyan életmódot élünk, ami a többség számára elfogadhatatlan és felháborító. Talán mert görbe tükröt mutatunk ezzel a konformistáknak. Ezért próbálják az érveimet, meg a hozzám hasonlók érveit olyan személyeskedésekkel diszkreditálni, hogy "peeerszeee, biztos azért hőzöng itt, mert egy csóró, ronda lúzer, mert munkanélküli, mert a pincében ül egész nap és veri a f_szát, mert még az életben nem látott pinát, mert nem hajlandó semmiért sem küzdeni", és a hasonlóak, ahelyett, hogy érvekkel próbálnának vitatkozni.


Egyébként biztos van sok eset, amikor ennek a fajta érvelésnek van alapja, de én nem az az eset vagyok. Nem vagyok sem csóró, sem ronda, se begyöpösödött otthonülő, nyomorult, küzdeni képtelen recskagép.

Nem azért nem járom a ti utatokat, mert nem lennék rá képes, hanem azért, mert nekem az az út nem jelent boldogságot.

2017. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
97%

Miután rengeteg nőnek van jó munkája (orvos, ügyvéd, tolmács, multi cégnél mittomén mi) rengeteg nő lazán eltartja magát.

Férfiak és nők között is van, aki mondjuk örököl egy lakást, de talán ezt nem kellene sajnálni tőlük, ez általában ugyanis úgy történik, hogy meghalnak a szüleik. Ez majd veletek is elő fog fordulni, türelem.


Szóval a mai világban egy nő is el tudja tartani magát annyira, mint egy férfi. Ez tény. Én tanárként hajszálra annyit viszek haza, mint a férfi kollégám, ő otthon családfenntartó, akkor én miért nem?

Ja, és én még maszekolok is mellé, mert ő tesi szakos de én nyelv szakos vagyok, tehát magánóra, fordítások stb. No, a végén még kiderül, hogy jobb családfenntartó lennék nála :-)


De a lényeg most jön: egy jó keresetű nő nem azért szeretne jó keresetű párt, mert le akarja húzni, hanem mert nem akarja hogy egy pasi rajta élősködjön, illetve amikor gyesen lesz a babával, akkor a férfi keresetéből fognak élni. És ha egy nő 200 felett keres a pasi meg 120-at, felmerül a kérdés, hogy jó ötlet-e ha a nő marad otthon gyesen. És máris megfordultak a nemi szerepek. Tehát jobb szerintem, ha mindenki hasonlóval ismerkedik, és akkor nincs probléma.

2017. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
0%

#48

Legyen magas a léc, leszarom, a te életed. Én meg hadd éljem az enyémet, hidd el, a saját szemszögemből pont ugyanolyan szánalmasnak és elfuseráltnak látom a te életedet, mint te az enyémet, és attól, hogy ti többen vagytok, még nem lesz igazatok :D

2017. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%
Én is "átlagélet ellenes" vagyok, de nem nézek le másokat. Tudom, én milyen életet akarok, és nem kell másokat bántanom.
2017. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
0%

#56

Milyen az átlag élet, aminek te ellene vagy?

2017. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
fröcsögő hörcsög (alias csendes farkaskutya), ne stresszelj ilyeneken, úgysem lesz csajod.
2017. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%

Pl. nem akarok férjhez menni, nem akarok gyereket. Az sem biztos, hogy együtt akarok élni valakivel. Nem akarok bizonyos dolgokat elérni X korra. Nem vagyok beszűkült, lenéző, csak azt nézem le, aki másokat lenéz. Nem teszek olyan dolgokat, amiket ILLIK, csak azért, mert valaki azt mondja, hogy ILLIK.


Jó, ez neked lehet, nem nagy dolog, de introvertáltként nem fogok bulikba menni, csak mert az a menő.

2017. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
11%

#59

Manapság már nem a férjhez menés meg a gyerekcsinálás az átlagélet. Tökéletesen átlagos az az élet is, ha valaki egyedül él.

De értelek, te valahol a kettő határán állsz, próbálsz politikailag korrekt lenni.

Én ennél szélsőségesebb vagyok, én megvetem az emberek többségét.

2017. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!