Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnak a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak a normális párok otthon, amikor együtt vannak?

Figyelt kérdés

Leszámítva a házimunkát persze. Mi külön vagy ugyanabban a szobában netezünk, szinte alig szólunk egymáshoz. Hétvégén elmegyünk ugyan valahova közösen, de úgy érzem mások szorosabban élnek együtt. Vagy ez normális?


Ti mit csináltok a kötelező dolgokon kívül otthon munka után és hétvégén?


2018. jan. 5. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt, 2,5 éve élünk együtt. amúgy főzünk, a gyerekkel játszunk, vásárolunk, sétálni megyünk, szexelünk, főzünk, házimunkát csinálunk, netezünk, én tanulok néha, együtt nézünk egy youtubert ha éppen van live-ja.... 22N
2018. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

Hétköznap ha hazaértünk melóból, akkor beszélgetünk, filmezünk, szeretkezünk, de ha fáradtak vagyunk, akkor ő játszik, én meg olvasok.


Hétvégén van időm végre sütni, akkor sütök, ő addig játszik a gépen, aztán jóidőben elmegyünk kirándulni, ha rossz az idő, akkor pedig bevackolunk forralt borral egy film mellé.


De ha nagyon bezárkózós időszak jön ránk, akkor van, hogy napokig csak a könyveket bújjuk, vagy ő tanul a továbblépéséhez én meg novellákat írok.


28n-34ffi

2018. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
32%
#19-20 próbáltátok síkosítóval?
2018. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan nem élünk együtt még, de a párom már élt együtt korábban másvalakivel,és ő pont erre figyelmeztetett, hogy készüljek fel, hogy ha összeköltözünk, akkor valahogy kevesebbet fogunk egymással foglalkozni, mint most. :)


Mi egyébként a hétvégéket töltjük együtt, kb azokat a dolgokat csináljuk, mint amit mások is írtak. Plusz, amikor külön gépezünk, akkor is egy-kétóránként odamegyünk egymáshoz (mondjuk két játék vagy két sorozatepizód között meg mikor párom lemegy dohányozni), és kicsit megöleljük a másikat, beszámolunk arról, mi történt ("Képzeld, végre megnyertem azt a játékot." vagy "Na, befejeztem a harmadik évadot is." vagy "Most olvastam ezt az érdekes kérdést gyakorin..."). Ez egy-két perc, de nekem nagyon sokat segít abban, hogy "közel érezzem magam a páromhoz" akkor is, ha különben egész nap nem foglalkozunk egymással (nekem néha dolgoznom kell hétvégén is).


Neked még azt tudom javasolni, hogy ha ez kevés, akkor keressetek valami közös hobbit.

2018. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Közös főzés és vacsi, erre vesszük az időt, ez nekünk kikapcsolódás.

Egy film vagy sorozat, esetleg együtt PS4.

Persze előfordul hogy az egyik netezik, a másik meg olvas vagy mást csinál.

Közösen forrófürdő, stb.

2018. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#23

Persze hogy próbáltuk, az első ötletünk volt. Többfélét próbáltunk, a jobbak semmit nem változtattak, a rosszabbaktól csak még jobban fájt. Ez van.

2018. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Otthon együtt sütünk-főzünk, filmezünk, beszélgetünk (!!!), különböző dolgokat csinálunk itthonra. Mi is kockolunk egymás mellett néha, de nem minden nap (bele is bolondulnánk...)

Randizunk (mozi, színház, vacsi...), sétálunk, kirándulunk.

2018. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!